Skocz do zawartości
kucyk

O Serwisie

Rekomendowane odpowiedzi

hehe nie chce żeby oddawać komuś wiesz ot tak. Chodzi mi o jakiegoś modera (kumpel, znajomy, ktoś komu Lisek może zaufać) żeby serwis znowu zaczął żyć. W mojej teorii nie ma polityki. Zresztą co to za polityka oddać komuś coś w co włożyło sie całe serce i mnustwo pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia wiem , że Liskowi trzeba truć. Jak mu potrujesz trochę czasu, to zrobi co trzeba.

 

Co do testów. Wiecie w czym się specjalizuje i cieszy mnie to, że wraz z kilkoma osobami na tym forum (m.in. Zenfist) wreszcie dotarliśmy do wielu niedoświadczonych urzytkowników uświadamiając ich jakie badziewie kryją standardowe obudowy.

 

Co do kasy ja nigdy nie ukrywam że biorę od dostawców za to sprzęt i uważam to za uczciwy układ. Jeśli tweak nie płaci to sam sobie zapewniłem źródło dochodów za recenzje.

 

Może się to nie podoba co niektórym, ale się staram, przynajmniej żeby działka z zasilaczami miała ręce i nogi.

 

Chociaż moderetora pewnie nigdy nie dostanę, bo jestem "materialistyczną świnią" no i lubię wygłaszać skrajne poglądy jak mnie krew zaleje.

 

Co do zasiłek, niebawem zapraszam na Mod-Planet.com, gdzie bedzie nastepny mój test, który będzie niejako uzupełnieniem bazy testowej z Tweaka.

 

Nie ma się co kłócić tylko niech każdy robi co do niego należy, nawet jeśli bierze/niebierze za to kasy.

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako, że udało mi się ustalić parę faktów i newsów więc pozwole się podzielić nimi z Wami, gdyż to właśnie Wy czytelnicy którzy współtworzą ten serwis powinniście być o tym poinformowani.

 

Jest szansa, że dojdzie do zmian w serwisie mających na celu (w skrócie):

- powołanie nowego redaktora prowadzącego odpowiedzialnego za bieżącą linie serwisu

- wprowadzenie nowych przejrzystych zasad współpracy

- wprowadzenie nowego systemu edycji witryny, dzięki czemu autor recenzji będzie miał pełen dostęp do edycji artykułu, jego formatowania i nie będzie potrzeby ich formatowania i ręcznego publikowania co zajmuje czas.

 

Będe na bieżąco informował o postępie w rozmowach wszystkich na forum i mam nadzieje, że w przeciągu kilku dni będe w stanie podać jakieś bardziej radosne informacje. Dziękuje za uwage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki marco za informacje. Chociaz zastanawia mnie jedna rzecz... Skoro Lisek znalazl chwile czasu, zeby ustalic pewne zmiany dot. serwisu razem z Toba, to czemu nie mogl odpisac w tym watku... :-| Sadze, ze jednak naleza sie jakies wyjasnienia od samego wlasciwiela serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki marco za informacje. Chociaz zastanawia mnie jedna rzecz... Skoro Lisek znalazl chwile czasu, zeby ustalic pewne zmiany dot. serwisu razem z Toba, to czemu nie mogl odpisac w tym watku... :-|  Sadze, ze jednak naleza sie jakies wyjasnienia od samego wlasciwiela serwisu.

1696145[/snapback]

Defacto to do ustaleń trudno jest dojść w pare minut, aczkolwiek sam temat funkcjonuje od dobrych 9 miesięcy. Mam nadzieje, że uda się to doprowadzić do końca bo oprócz krótkiego zrywu rozpoczątego przez recenzje DualCore'ów faktycznie ilość artykułów powoduje krzyk rozpaczy a poziom aktualności a co za tym idzie i komentarzy momentami sięga dna. Jeśli zobaczymy, że jest szansa na zmiane tej sytuacji to zrobimy wszystko, co możliwe, by zmienić ten serwis na lepsze zgodnie tak by spełniał wasze oczekiwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano można wybaczyć dzień, dwa góra 3, ale wiadomo główną przewagą serwisów interenetowych typu tweak nad gazetą papierową musi być właśnie skrócony cykl wydawniczy dzięki czemu publikacje i testy będą szybciej niż w prasie drukowanej. Inaczej mija się to z celem. Zobaczymy mam nadzieje, że uda się doprowadzić do pożądanych przez nas zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano można wybaczyć dzień, dwa góra 3, ale wiadomo główną przewagą serwisów interenetowych typu tweak nad gazetą papierową musi być właśnie skrócony cykl wydawniczy dzięki czemu publikacje i testy będą szybciej niż w prasie drukowanej. Inaczej mija się to z celem. Zobaczymy mam nadzieje, że uda się doprowadzić do pożądanych przez nas zmian

1696526[/snapback]

Postaw się w sytuacji recenzenta, który umawia się z jednym z największych producentów pamięci na termin publikacji 3 tygodnie, oddaje art do publikacji po tygodniu. I czeka ... i czeka ... i czeka .... 2 miesiące aż się w końcu pojawi. W tym samym czasie musi uspokajać przedstawiciela tej firmy, który nie może zrozumieć tego czemu artykuł się jeszcze nie pojawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak Lisek będzie miał czas to odpowie, dzisiaj rozmawiałem z nim przez telefon w innej sprawie, nadmieniłem też o tym temacie, obiecał przeczytać i odpowiedzieć w miare szybko.

 

Prowadzimy rozmowy co do zmian, zobaczymy na czym stanie, sam naciskam aby nastąpiły pewne kosmetyczne zmiany, zobaczymy czy uda się wprowadzić je.

 

Poczekajmy, zobaczymy, takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak Lisek będzie miał czas to odpowie, dzisiaj rozmawiałem z nim przez telefon w innej sprawie, nadmieniłem też o tym temacie, obiecał przeczytać i odpowiedzieć w miare szybko.

 

Prowadzimy rozmowy co do zmian, zobaczymy na czym stanie, sam naciskam aby nastąpiły pewne kosmetyczne zmiany, zobaczymy czy uda się wprowadzić je.

 

Poczekajmy, zobaczymy, takie jest moje zdanie.

1697021[/snapback]

Czy nie jest tak, ze teraz dązycie do zbagatelizowania sprawy?

 

O ile pamietam, to Lisek już byl zapraszany do tego tematu. Wątpie, zeby nie mogl poświecic 10 min na przeczytanie tego i napisanie chocby krotkiego, tresciwego posta. Poza tym był dzis na forum. Nie chce byc natrętny, wiec juz koncze, nie zamierzam sie wiecej wypowiadac na temat Liska.

 

Oby te zmiany, ktore sie szykują nie były łataniem titanica ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak Lisek będzie miał czas to odpowie, dzisiaj rozmawiałem z nim przez telefon w innej sprawie, nadmieniłem też o tym temacie, obiecał przeczytać i odpowiedzieć w miare szybko.

1697021[/snapback]

haha

MEGA LOL :lol2:

 

nie ma co, romek jak zawsze na poziomie, z wazeliną w rękach...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk nie przesadzaj z ocenianiem moich wypowiedzi bo ta wazelina nie przypadła mi do gustu.

 

Napisałem to co wiedziałem i wyraziłem swoje zdanie, jeśli komuś się nie podoba, przykro mi muszą się z tym pogodzić.

 

fipa tematu nie muszę bagatelizować bo sam dąże do zmian (wcześniejsze moje posty), więc jaki jest sens twojej ostatniej wypowiedzi.

 

Zaczynamy popadać z skrajności w skrajność a to zazwyczaj prowadzi do walki i obrażania się pomiędzy sobą. Ja chcę tego uniknąć więc będę monitorować ten temat i czekać na wypowiedź naczelnego. Oczywiście moja cierpliwość się kończy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję się co niektórym wyluzować. :)

 

A i jeszcze jedno... jeżeli komuś się wydaje, że można pisać recenzje "4 free"... to się grubo myli. Jest to bardzo ciężka praca i żeby utrzymać odpowiedni poziom, ktoś musi za to dostawać pieniądze. Z tego co wiem, póki co stałych środków na owy cel nie ma... Tak więc jest jak jest. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę tu przykład recenzji zasilaczy. Jeśli chciałbym pisać to za free to podam następujące koszty:

-prąd 35zł

-telefony (komórki i międzymiastowe) przynajmniej 30zł.

-sprzęt (większości nie liczę, ale zawsze miernik otrzymuje nową baterię) w tym wypadku dokupienie niezbednych rzeczy kosztowało mnie 20zł.

-moje zdrowie i nerwy (tyle siedzenia przed kompem + użeranie się z niektórmi osobami), wdychanie oparów z niewygrzanych zasilaczy....bezcenne

-pożyczenie aparatu (*cena dobrego piwa 3,20zł)

-materiały pakowe 10zł

Wyszło około 100zł + straty zdrowotne, nie licząc dużego władu mojej ciężkiej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z Team-Pentagram robi recki za free, nie liczac sprzetu ktory zostaje u niego po testach (co praktykuje chyba 99% recenzentow...) i napewno nie narzeka...

 

PS. Ja bardzo chetnie podejme sie testowania jakiegokolwiek sprzetu, na brak wolnego czasu nie narzekam...

Edytowane przez Torwald

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z Team-Pentagram robi recki za free, nie liczac sprzetu ktory zostaje u niego po testach (co praktykuje chyba 99% recenzentow...)

ROTFL z wytłuszczonego i podkreślonego tekstu. :D A co niby u niego zostaje? Coolerki? Hehehe... Skoro go satysfakcjonuje taki sposób rozliczeń to N/C.

 

Z tego, co widzę, to ani Ty ani Twój kolega o profesjonalnym pisaniu recenzji nie macie zielonego pojęcia.

 

A porządną recenzję z masą wykresów, dużą ilością pięknie obrobionych fotek i porządnym tekstem nie tworzy się w 2-3 dni. No i z pewnością nie za darmo.

Edytowane przez Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie wtrace

BTW ja doskonale rozumie Liska i sprawe tego serwisu. Tylko ze ja prowadze serwis swoj od paru lat praktycznie sam.. ja obecnie tez nei mam czasu zajmuje mi go praca zawodowa (tak trzeba z czegos zyc), prowadze tez inne serwisy ktore przynosza zyski. Branza IT w internecie jest przepelniona serwisami, sa ich setki.... Ja uwazam ze trzeba tobic cos nowego. Znalezc nisze. Po co testy na tweaku jak sa na 100+ innych stronach? Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol^N mi sie jednak wydaje, ze chodzi o cos wiecej... To jest oczywiste, ze jest mase testow, porownan i recenzji na innych serwisach, ale to chyba nie jedyna rzecz ktora przyciaga ludzi do okreslonego serwisu. Generalnie to wydaje mi sie, ze najbardziej zalezy na tym seriwsie ludzia, ktorzy sa zwiazani z forum lub poprostu do niego przyzwyczajeni. Skoro sporo korzystam z tego forum, to rowniez fajnie by bylo isc na ten sam serwis po newsy, a nie na inne pcl..., itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fipa, wez wrzuc na luz. Ciagle tylko donosisz kiedy lisek ostatni raz byl na forum, kiedy pisal. Jak nei chce pisac, to jego swiete prawo. On decyduje, czy chce sie tlumaczyc, czy nie. Tak samo jak on decyduje, czy chce usmiercic swoj serwis, czy nie. Rozumeisz, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...