Skocz do zawartości
Gość molimo

Gf7800gt/gtx Czy Atix1800xl

Rekomendowane odpowiedzi

tak ja w temacie :) mam możliwość za 2k kupienia gf 7800gtx albo czekać na x1800xl który nie wiadomo kiedey u nas się pojawi. sądząc po testach x1800Xl mam konkurować z 7800GT ale xk800xl będzie pewnie za jakieś 1800zł u nas to lepiej się chyba opłaca kupić gf. w necie jeszcze nie widzę testów oc nowego radka. więc co byście wybrali na dzień dzisiejszy ? czekać na xk800xl i liczyc na podkręcenie czy brać 7800GTX. podobno xk800xl ma słabiutko się kręcić ale jak słabo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie decyzje lepiej poczekac jeszcze z miesiac maksymalnie dwa, kiedy sie wyjasni 2 kwestie:

1. Jakie beda faktyczne ceny w sklepach w PL kart X1000

2. Jak faktycznie przedstawia sie produkt wg różnych producentów OEM, z różnymi wariantami chłodzenia i taktowania, no i jak się wogole ma sprawa OC nowych Radeonów.

Potem wyrokujmy, bo tak to mozemy sobie deliberowac jak Lepper na wiecu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no suma sumarem ale we wtorek będę miał 7800GTX ... jeszcze gdyby tylko rdzeń na 480mhz poszedł a pamiątki na 1,3Ghz to było by bosko :) no tego XT ceny muszą spaść tak samo XL bo jak narazie strawsznie drogie w porównaniu z konkurencją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nieważne skoro wyniki te osiągnieto na azocie przy...-42 st.C, a dla X1800XT wynik over 10700 na zwyklym "wiatropedzie", a over 12100 na azocie. Ale wyniki w 3dmark nie są istotne ale w miare adekwatne do osiagniec w niektorych grach. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@boxter

 

z tabeli podanej przez ciebie wynika, że Nvidia przegrywa w smarkach, ale w grach roznosi w pył ATI :D

Edytowane przez bachus81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@boxter

 

z tabeli podanej przez ciebie wynika, że Nvidia przegrywa w smarkach, ale w grach roznosi w pył ATI :D

1689656[/snapback]

Ślepy jestes czy co? Z tej tabelki wynika że X1800XT jest szybszy od 7800GTX nawet w Doom3. We wszystkich testach jakie czytalem jest dokładnie na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś może zrobić testy np w bf2 wszystko na max+ aax8/6 i anizox16+ adeptive aa/super aa ? wynik chcialbym zobaczyć na kartach 7800GT/GTX i radkach najlepiej x800XT/XL :) (tak jak w sygnaturce mogą być ustawienia waszego konfigu)

 

poprsotu wiem że radki lepiej sobie radzą z aa ale jak lepiej :> jak duży jest spadek wydajności z aax4 a aax8 na 7800GT/GTX ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślepy jestes czy co? Z tej tabelki wynika że X1800XT jest szybszy od 7800GTX nawet w Doom3. We wszystkich testach jakie czytalem jest dokładnie na odwrót.

1689743[/snapback]

fakt chyba mi cos na wzrok padło :lol2:

 

jest generalnie w grach remis,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...