Skocz do zawartości
nrl

Wolfenstein (2009)

Rekomendowane odpowiedzi

Mały zwiastun nowej gry od id, w którym to nic nie pokazano :( i jeszcze do tego kiepska jakość, ale zawsze to coś :) czekam z niecierpliwością. Return To Castle Wolfenstein podobał mi się bardzo ciekawie czy następca pochłonie mnie równie mocno :).

 

Dołączona grafika

 

oficjalna strona http://www.castlewolfenstein2.de

 

i pierwszy trailer

http://www.clanbase.com:8080/wolfenstein.zip

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, ze gra jest tworzona przez ludzi z Raven Software przy uzyciu technologii Dooma 3. Mozemy wiec spodziewac sie bardzo dobrego produktu :D

1686936[/snapback]

No to mamy gwarancje plastikowej grafiki. :)

 

a potem rtcw:ET 2, ehhh o by było miło  :unsure:

1686984[/snapback]

RTCW to pod tytuł Wolfensteina, wiec nie Return To Castle Wolfenstein: Enemy Territory tylko Wolfenstein: Enemy Terytory... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin* wiem, ale na stronie z tym newsem było dwa więc dałem dwa. może gra będzie się nazywać Return To Castle Wolfenstein 2?? to tylko wie ID i Raven Software.

1686953[/snapback]

Chyba były dwa dodatki do jedynki czy trzy?

 

 

Już czekam z niecierpliwością oby tylko nie wpadli na pomysł wydania tej gry wyłącznie na x-kloca 360

1686985[/snapback]

Nie martw się najwyżej czeka nas zakup tego pudła :|

 

Kurde oby nie!!

 

 

No to mamy gwarancje plastikowej grafiki. :)

RTCW to pod tytuł Wolfensteina, wiec nie Return To Castle Wolfenstein: Enemy Territory  tylko Wolfenstein: Enemy Terytory... :)

1687346[/snapback]

Dlaczego tak źle od razu?

Może będzie tylko z plasteliny!! :D ;) ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak...zresztą SCPT to też silnik Unreala i też wcale to nie przypomina silnika nierzeczywistego...więc nie martwmy się plastikiem póki co...

 

 

fajnie że będzie...byleby nie zrobili ciągłego łażenia po jakiś kryptach 2x2 m...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powalilo ich z tym wydawaniem fps'ow na konsole , nie ma jak to celowanie analogami :D

1687773[/snapback]

fps stają sie coraz bardziej popularne na konsolki, uwierz mi że po pewnej wprawie można naprawdę bardzo dynamicznie grać. a tym bardziej padem od xkolca który ma bardzo precyzyjne analogi. ale jak komuś to nie pasi to co za problem do nowej 360 podłaczyć klawiature i mysz? heh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solo w sensie ?? Single Player ??

W RTCW SP był baaardzo fajny a z mp stal sie baardzo popularny, czego rezultatem byl ET.

Osobiscie uważam z giera bedzie wypasiona, a raven przy okazji q4 pokaze nam co sie da zrobic z silnika d3. Pozatym mam zaufanie na tej firmy i pewnie nie zawiedzie.

Szkoda ze na swojim kompie w to nie pogram, ale na x-klocka juz powoli kaske oskladam wiec gierka mnie nie ominie :]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mam mieszane uczucie do tego ze ma to wyjsc na x-box'a :/ Mam tylko taka nadzieje ze bedzie to cos w stylu RTCW i duzo sie nie zmieni. Otoz ogladajac ta prezentacje zauwazylem ze w tym nowym wolfie bedzie 2 wojna swiatowa z bronmi jak na 3 wojnie swiatowej :D Mam nadzieje tylko ze to nie popsuje klimatu calej gry. Interesuje mnie tylko i wylacznie bardzo grywalny Multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie wiadomo, że być może wyjdzie w 2007 roku na Xboxa 360 :? Szkoda, że ostatnio wszystko trafia najpierw na konsole :mur:

 

Ostatnio ? Chyba od ładnych paru lat tak się dzieje ;) Co do gry no to czekam i czekam na większe info z porcją screenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofak, jaka archeologia.

Ja myslalem, ze cos przegapilem a tu watek z 2005r. :)

 

Czas odświeżyć jak widzę, wątek Wolfa return of castle 1 jest z 2003 :D też odświeżyłem bo ostatnio gram przez sieć w to bardzo dużo :lol: a doczekać się nie mogę drugiej części jak zapewne tutaj każdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie q4 nie podobał (nie licząc trailera :lol:). Ja mam nadzieje ze to bedzie wiekszy naciśk na multi (czyli takie drugie ET) albo ze chociaż splash damage robi multi. Single raczej mi wisi chodziaż w RTCW bardzo mi pasował i był klimatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...