Skocz do zawartości
nrl

Wolfenstein (2009)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wiadomo już parę szczegółów dotyczących Return to Castle Wolfenstein 2, bo taki tytuł będzie nosiła kontynuacja. Jak zapowiada producent, w grze wykorzystana zostanie najnowsza technika motion-capture. W tym celu zatrudniono aktorkę - Carrie Coon, która będzie grała agentkę SS. Na jej ciele umiesczono ponad 63 czujniki, które w pełni mają odzorować wszystkie jej ruchy. Wydawca, firma Activision, mówi otwarcie że do tytułu zaangażowanych jest masa, najlepszych programistów, dlatego oprawa graficzna, jak i sama fabuła będą stały na najwyższym poziomie. Return to Castle Wolfenstein 2 zadebiutuje na PC i Xboxa360 już w przyszłym roku.

 

http://giery.eu/PC/Newsy/Return-to-Castle-...informacji.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No motion capture tak owszem ale najlepiej jakby zrobili szwabów i zombiaki z motion capture a nie tylko jakąś lalę :-|

Żeby nie było że ludki sie poruszją jak w stalkerze - zdecydowanie wole to co zaprezentowano w fear.

Czyli motin capture a do tego nie na zwykłych aktorach tylko na kaskaderach - efekt wszyscy widzieli ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archeologia kwitnie :P. Szkoda ze właściwie nie ma w ogole newsów na temat rtcw2 a przecież jest już 2008 rok :|. Dla mnie rtcw (potem ET) oznacza rewolucyjne i genialne mp. Tego samego oczekuje od 2 która podobno ma sie nazywać Caste Wolfenstein. Mi sie tylko nie podoba ze to ma być "skonsolowione" a raczej głównie robione z myślą o klocku. Nie chce kolejnej gry dla niedzielnych graczy tylko czegoś na kształt starego rtcw/et.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wydać razem z rtcw 2 ET2 ;]

Wydali takie ET2 tyle, że ET: Quake Wars B-) RTCW 2 zastąpi Wolfensteina:ET choć zrobiłem przerwę od ET to znów mam głód grania w tą grę bo ma super klimat chyba tylko tak wciągneły mnie serie Max Payna oraz Mafia choć to już inne klimaty :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news_8gvlGOy8_Powrot_do...tein_na_E3.html

 

Oj było by miło ;). RTCW (w tym ET) to przede wszystkim kapitalne multi (dla mnie najlepszy fps multi ever) a single mimo ze fajny klimatyczny to tylko taka przystawka. Przez to ze i na konsole wychodzi teraz RCTW 2 to i pewnie single bedzie dłuższy i "głębszy" niż w jedynce. Mam tylko nadzieje ze multi nadal bedzie tak samo dobre i ze splash damage sie zajmie multi dla wersji PC.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mało osób grało w RTCW w multi z prostej przyczyny: nie mieli org ;]. W Polsce to chyba z "kilka" osób miało org RTCW to tak na boku.

 

Jestem ciekaw jak sie bedzie prezentować graficzne nowe rtcw ;]. W sumie to ani jednego skrina jeszcze nie było a tutaj odrazu z movie wyskoczą. Oj ciekawe E3 sie szykuje ;].

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, wg mnie zombie i te inne stwory nadawały RCTW świetny klimat, jak ktoś chce grać tylko w II WŚ to jest CoD - od tego oni są, od tego są oni!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, bez stworow bedzie kolejne CoD albo MoH - Wolfowi wlasnie akcenty paranormalne i monstra (ktore ofc obudzili/stworzyli nazisci) nadaja charakteru i niech tak zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, bez stworow bedzie kolejne CoD albo MoH - Wolfowi wlasnie akcenty paranormalne i monstra (ktore ofc obudzili/stworzyli nazisci) nadaja charakteru i niech tak zostanie.

Zgadzam sie z toba w 100% ,te zjawiska paranormalne to wlasnie atmosfera Wolfstaina

bez tego byla by to przecietna gra ala MoH czy CoD.

 

Troche fantazji panowie , ponoc fantazjowanie jest domena ludzi inteligentnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny, który wolfa wiąże z II WŚ. :| To są tylko realia w których toczy się rozgrywka. To nie jest żadna symulacja żołnierza jak co niektórzy uważają :lol: .Od tego masz CoH albo dla upartego COD 1 i 2.

 

RTCW to czysty arcade. Coś jak DooM. Mamy nazistów, ale też przy okazji zombiaki i inne dziwactwa z którymi dane jest nam powalczyć.Równie dobrze mogli wybrać inne czasy niż 39-45.

 

Ja tam czekam z niecierpliwością i nastawiam się głównie na Single. Zarówno RTCW jak i ET w MP mi nie podeszło.

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może moje poglądy wzięły się z tego, że zacząłem od ET a dopiero później doszedłem do RTCW... Bądź co bądź lepiej mi się grało na etapach z nazistami niż z tymi dziwadłami. Do zombie nic nie mam ale te stworzone bestie zupełnie mi nei pasują do tego okesu - tyle.

 

Kończymy ten temat, nie ma sensu tego ciągnąć ;)

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World Premiere is Wolfenstein (360, PS3, PC)

Pub: Activision, Dev: Raven Software/ID Software

Takes place in WWII against Nazi's fully dabbling in the occult

BJ (the hero) will also make use of supernatural powers.

Game gives you a city in which the game takes place. Missions and quests take you through different parts. As you complete quests, more of the city opens up. Kind of a non-linear path.

Set piece and randomly generated activity block your path.

There is an AI resistance force that will assist you during the game at times. Think of the resistance forces in MGS4 I guess?

You will also enter "The Shroud", an alternate reality version of the city. A dimension in which the Nazi's are drawing power from.

 

Screens wise, it looks like a very nice looking game. I'm particularly impressed by the lighting in the game. It looks very good. I'm sure scans will show up somewhere soon for everyone to see (now, that's not a hint that I'm scanning it. I'm not).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World Premiere is Wolfenstein (360, PS3, PC)

Pub: Activision, Dev: Raven Software/ID Software

Takes place in WWII against Nazi's fully dabbling in the occult

BJ (the hero) will also make use of supernatural powers.

Game gives you a city in which the game takes place. Missions and quests take you through different parts. As you complete quests, more of the city opens up. Kind of a non-linear path.

Set piece and randomly generated activity block your path.

There is an AI resistance force that will assist you during the game at times. Think of the resistance forces in MGS4 I guess?

You will also enter "The Shroud", an alternate reality version of the city. A dimension in which the Nazi's are drawing power from.

 

Screens wise, it looks like a very nice looking game. I'm particularly impressed by the lighting in the game. It looks very good. I'm sure scans will show up somewhere soon for everyone to see (now, that's not a hint that I'm scanning it. I'm not).

;o. Bardzo fajnie. Czyli SP bedzie troche inaczej wyglądało niż w jednynce ;). Fajnie ze bedą jakieś nad naturalne moce. Oby klim też pozostał taki ponury. Jak narazie nie ma jeszcze infa o najbardziej interesującej mnie cześci RCTW 2 czyli MP. Czekam z niecierpliwością ;o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika dosyć przeciętna, ale ujdzie, to dopiero pierwsze skany. Ważne, że to Wolfenstein, może coś mnie nareszcie chociaż trochę postraszy :) Pamiętam grafiki postprodukcyjne- wiem czego się spodziewać.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...