Skocz do zawartości
FrIkO

King Kong

Rekomendowane odpowiedzi

Niebawem dane bedzie nam zagrac w gre na podstawie filmu tworzonego przez Petera Jacksona - King Konga. Premiera bedzie 21.11.2005

 

Opis:

King-Kong wykorzystuje licencje najnowszego filmu Petera Jacksona i opowiada znaną wszystkim historię o małpie, która żyje na niewielkiej, oceanicznej wysepce. Program jest zręcznościowym FPP, w którem nieco mniej się strzela, a więcej biega i rzuca podniesionymi przedmiotami. Na wyspie, na której zostaje uwięziona ekipa filmowa, żyją prehistoryczne gady, a także potężny goryl. Zwierz ów zakociach!e się w młodej aktoreczce i ją porywa. Na ratunek dziewczynie wyruszają poszukiwacze przygód (grani w filmie przez Adriena Brody'ego i Jacka Blacka). Co ciekawe, w grze można sterować wieloma różnymi postaciami, w tym samym Kongiem!

Screeny (grafika jest dosyc ciekawa)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A tutaj macie filmik

 

http://3dgamers.intelenet.net/pub/3dgamers...g_080805_qt.zip

 

Dzisiaj wychodzi rowniez demo tej gry (kolo 16.00), wiec jesli pojawia sie linki na pewno tutaj zapodam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no za jakieś 2 godzinki powinno sie pojawić demko,fajnie ciekawe ile bedzie ważyło? :).A jesli chodzi o te screeny nie są one taie rewleacyjne(nie mówie że sa brzydkie)może one pochodzą z wersji konsolowych(PS2)??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no za jakieś 2 godzinki powinno sie pojawić demko,fajnie ciekawe ile bedzie ważyło? :).A jesli chodzi o te screeny nie są one taie rewleacyjne(nie mówie że sa brzydkie)może one pochodzą z wersji konsolowych(PS2)??.

1687583[/snapback]

Kto wie...ale nie spodziewałbym się zobaczyć nie wiadomo jakich cudów na kompie. Ta gra wychodzi na PS2/Xboxa/PC i chyba GC. Podobno na PS2 gra wygląda bardzo dobrze (jak na możliwości jej "bebechów") ja stawiam że zobaczymy cos ala Xbox (może podbiją rozdziałkę tekstur i tyle) z możliwością zarzucenia większej niż na TV rozdziałki...Zobaczymy. Jak będzie demko to zasysam i looknę co i jak...oby tylko nie zajmowało 600MB a grało się 5 min ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar demka jest oki ;). Dwie misje...pewnie jedna ludkiem a druga małpoludkiem :lol: ;). Zasysam.....ale pewnie i tak dzisiaj nie zagram w to :( (mało czasu plus taki sobie transfer mojego łącza). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra bedzie spox , walka king konga z trexem wymiata , troche za krotkie to demo tylko dwie misje , jedna czlowiekiem uciekanie przed trexem itp , a druga king kongiem walka z 3 trexami , troche za duzo walenia w przyciski , ale gra sie calkiem przyjemnie

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra bedzie spox , walka king konga z trexem wymiata , troche za krotkie to demo tylko dwie misje , jedna czlowiekiem uciekanie przed trexem itp , a druga king kongiem walka z 3 trexami , troche za duzo walenia w przyciski , ale gra sie calkiem przyjemnie

1688023[/snapback]

 

To napisz cos wiecej. Jak grafika, jak wymagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika taka sobie , model king konga jest dobrze zrobiony , te trexy tak srednio troche za lipne textury maja , wymagania ma male

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wlasnie sciagam. ZObaczymy jak pójdzie. Ale zapowiada sie fajinie. Przypomina mi to starego TRESSPASERA. Jak kojarzycie taką starą gierke. Ściągne to się okaże, czy warto było. ALe strasznie teraz duży wysyp gierek, jak nie FULL to dema. NIe wiadomo co brać:). ALE Kingkonga demko, trzeba zobaczyć. Trailer sporo obiecuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem chwile i jest super. Giera trzyma niesamowity klimat. oj bedzie się działo.

 

730>>

 

a co to ma być symulacja?  :)  broń palna i ludzie w epoce dinozaurów . dobre :)

1688091[/snapback]

jak dla mnie to za bardzo to jest okrojone , powinni dac wiecej mozliwosci ataku niz jeden button , skok i grab , z czego wychodzi kilka comb ktore pewnie beda sie powtarzaly do konca gry , king kong w tej chwili ma 2 uderzania , plus te zgory , moze jeszcze jakies przeoczylem , naprawde tego duzo , plus kto bedzie chcial grac jack'iem jak moze king kongiem :P

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po demku moge powiedziec ze klimacik fajny :] grafika nie powala ale wystarczy zeby nacieszyc sie gra :) walki konga mnie zaskoczyly :D myslalem ze bedzie jakies denne walenie jak w kloca :D a tu takie cos :] gierka mi sie spodobala :) na moim sprzecie nie chodzi rewelacyjnie ale spokojnie mozna pograc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...