Skocz do zawartości
FrIkO

King Kong

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu 10 minutowe demo :|...

 

1 etap bardzo średni jak dla mnie ...:|...

 

2 - całkiem fajny...szkoda że tak mało możliwości nawalania w sumie jest :|

 

ale ogólnie...demo...6/10 (byłoby 5 bo krótkie...ale ostatnio jest moda na 700mb i 10 min grania...tu mamy tylko 300 :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie demko podobalo. Ogolnie fajny klimat i niezle zrobione. Grafika ladna - prosta, ale ladna (tylko mozna sie przyczepic do niektorych tekstur), a do tego nie wymaga superkompa. Etap pierwszy wymiata - niezle emocje, a drugi to zwykla bijatyka chodz tez niezla. Ogolnie 8/10 i mam nadzieje, ze full bedzie trzymal podobny poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I u mnie wzbudziło to demo chętkę na full'a. Klimatyczne, podłoga przy ryku Konga drży, dobre sterowanie i oprawa, stosunkowo świeży gameplay (na PC nieczęsto ogląda się takie gry jak drugi etap tego dema). Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mialem.Odinstaluj pada i odpal ponownie gre a bedziesz mial dobrze :) Co do gry to: fajne efekty podczas walki king konga z trexami,a naprawde nie bylo latwo ich pokonac nie znajac sposobu.Natomiast plansza z kolesiami byla juz taka dziwna aczkolwiek ciekawa,glownie ze wzgledu na to,ze koles ma bardzo malo amunicji i nie moze biec caly czas z giwera w lapie.Jednak i tak ma swoj klimat i wciaga.Zapowiada sie kolejny kandydat na hit.Czas pokaze do premiery.W kazdym razie milo byo nas zaskoczyc produktem, o ktorym nikt nie slyszal.Historia lubi sie powtarzac.Wczesniejszym takim skokiem byl Far Cry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko i odczucia mam pozytywne. Fajnie się gra Kongiem :).

 

@ 730

Jeżeli chcesz grać tylko Kongiem to zapomij o tej grze ;) , tutaj masz wybór bo to demo pokazujące wybrane dwa fragmenty z gameplaya. W full nie będzie można nic wybrać, po prostu idziesz np. Jackiem by w pewnym momencie przejąć kontrolę nad King Kongiem i potem znowu Jack itd. Wszystko dzieje się automatycznie i po zrobieniu tego co chceili programiści żebyś zrobił następuje zmiana bohatera i tyle.

 

Wie ktoś co daje zmiana wersji DX bo jakoś nie widzę różnicy w wyglądzie gry pomiędzy DX8.1 a DX9.0 (poza tym że w DX8.1 nie można włączyć AA...przynajmniej z poziomu konfiguratora gry). No i różnica w wydajności jest znikoma (albo wcale jej nie ma), ja przynajmniej nie zauważyłem (ale żadnych frapsów nie używam więc to takie moje osobiste odczucie ;) ). Ogólnie fajnie że nie ma strasznych wymagań a i graficznie nie jest źle, wprawdzie do jakości niektórych tekstur można mieć leciutkie zastrzeżenia ale np. King Kong wygląda ekstra :). Polecam!

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff...

Sorki ale nie mogłem się powstrzymać.

Jeśli chodzi o grafikę jestem bardzo wybredny a kong mnie zadawala pod tym względem. Jak dla mnie grafa bomba. Jakoś nawet nie przeszkadzają mi słabsze tekstury o których była już tu mowa. Ogólnie klimat gites, deszcz i światło słoneczne przebijające się pomiędzy drzewami i ruinami tej świątyni tworzące smugi wygląda bardzo ładnie.

Nic odjąć i nic ująć.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

słyszałem że gra już się ukazała, więc jeśli ktoś grałto niech opisze jaka grywalność, jaka grafika, wymagania itp., najlepiej z wersji PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

gra jest calkiem fajna , grafika jak widac nic specjalnego , co do wymagan to ma takie jak demo mialo , mozna ustawic dx 8 albo 9 i kilka innych opcji wiec nie powinno byc problemow nawet na starych kompach , musze dluzej w to pograc zeby ocenic , a teraz nie mam czasu :/

 

 

Naucz sie wstawiać grafikę

Po Obrazku ENTER!

 

//sgj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ 730

 

Nie mozesz jakos normalnie tych screenow wklejac ?

Cale forum sie rozlazi i nie da sie tego czytac...

to musisz miec jakas mala rodzielczosc , tnz jak mam wklejac jeden pod drugim czy po dwa czy cos ? btw ta gra mnie zaskoczyla spodzieawlem sie arcade jak bylo demo itp , a to full jest bardziej jak jakas survival game , naprawde dobra gra

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 800x600 jest ok, nic się nie rozjeżdża :)

 

ani w 1024x768 ani w 1280x1024 nic się nie rozjeżdża...

 

hmm...możeby tak jeszcze jakiś filmik z gameplay'a ? :)

To tylko ja uzywam jeszcze IE ? ;]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poraz zacząć używac jakiejs przeglądarki netowej....

 

 

demko wzbudziło we mnie mieszane uczucia... gra małpką jest połączeniem franka z księciem persji.... i własnie to podobienstwo do PoP'a mi nie leży;> małpiszon porusza sie niespotykanie lekko jak na swoje gabaryty...ja wiem ze to jest arcade , no ale z tym bieganiem po scianach to panowie przesadzili [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taak...ie - prawie jak przeglądarka....

 

co do podobieństwa do POP'a...ponoć to jest silnik księcia...ja jakoś tego nie widzę...przy księciu toto bidnie wygląda...(choć w sumie tu mamy więcej otwartych terenów...)

 

a małpa fakt...trochę za lekko się porusza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... małpiszon porusza sie niespotykanie lekko jak na swoje gabaryty...ja wiem ze to jest arcade , no ale z tym bieganiem po scianach to panowie przesadzili [;

Byłeś kiedyś w zoo? Albo widziałeś jakiś program lub film przyrodniczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłeś kiedyś w zoo? Albo widziałeś jakiś program lub film przyrodniczy?

mówimy o kingkongu tak?;]

bo ja niestety takowego nie widziałem, ale jeżeli bym zobaczył to na pewno nie biegałby po scianach z gracją [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówimy o kingkongu tak?;]

bo ja niestety takowego nie widziałem, ale jeżeli bym zobaczył to na pewno nie biegałby po scianach z gracją [;

Chodzi mi o proporcje, do takiej masy ma odpowiednią siłę. Porusza się więc jak zwykły goryl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem demko chyba z 5-6 razy. Fakt,że było strasznie krótkie, ale za to jakie B) Mnie zaskoczyło, klimatyczna gierka i do tego te efekty graficzne B) chociaz textury są nienajlepszej jakości.

 

Ogólnie zapowiada się zarąbista gierka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą grę na PS2 w wersji FULL i powiem, że gra r0x! Moment jak Was zaatakuje coś na wzór ciut przerośniętego raptora normalnie powoduje ze adrenalina skacze ze ho ho. Naprawde sugestywnie.

Gra na PS2 wyglada naprawdę fenomenalnie. W koncu robiona przez UBI, firme ktora oberała architekturę PS2 na poziomie takim jak zespół CRITERION, a to świadczy bardzo dobrze.

Mam też demo z CDA na PC. Gra wyglada identycznie jak na PS2 poza podbitą rozdziałką. Gra jest jednak tak dobra, ze nie czekam na full PC i przechodze na pad'ie.

 

GRĘ POLECAM CAŁYM SERCEM I SPĘDZONYM Z NIĄ CZASEM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą grę na PS2 w wersji FULL i powiem, że gra r0x! Moment jak Was zaatakuje coś na wzór ciut przerośniętego raptora normalnie powoduje ze adrenalina skacze ze ho ho. Naprawde sugestywnie.

Gra na PS2 wyglada naprawdę fenomenalnie. W koncu robiona przez UBI, firme ktora oberała architekturę PS2 na poziomie takim jak zespół CRITERION, a to świadczy bardzo dobrze.

Mam też demo z CDA na PC. Gra wyglada identycznie jak na PS2 poza podbitą rozdziałką. Gra jest jednak tak dobra, ze nie czekam na full PC i przechodze na pad'ie.

 

GRĘ POLECAM CAŁYM SERCEM I SPĘDZONYM Z NIĄ CZASEM!

 

Podbita rozdzialka, dodane efekty, tekstury w wysokiej, fsaa, anizo i inne...wiec nie wyglada identycznie...gdyby wygladala identycznie jak na ps2 to by kaflami galy wybijala.....

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbita rozdzialka, dodane efekty, tekstury w wysokiej, fsaa, anizo i inne...wiec nie wyglada identycznie...gdyby wygladala identycznie jak na ps2 to by kaflami galy wybijala.....

 

Pozdro

fsaa - zgodze sie

aa - zgodze sie

 

tekstury - polemizowałbym

o rodziałce mowiłem

 

Ale te dodane efekty - wytlumacz mi niby jakie?

'Inne' - tez bym chciał wiedzieć co sie do tego zalicza...

 

Jednym słowem poza sprzętowymi funkcjami jak to, ze wygladza krawedz czy tez umozliwia wyswietlanie ostrych oddalonych tekstur nie ma nic wiecej. A te dwa efekty mozna wlaczyc do kazdej gry z poziomu sterowników.

 

A grafa na PS2 gały kaflami wybija....?

Czemu się wypowiadasz na temat czegoś, czego nie widziałeś? Jak mowie ze jedyne co to podbita rozdziałka + efekty takie jakie daja sterowniki to tak jest, bo ja swój wywód opieram na tym ze grałem i na PS2 i na moim PC, w przeciwieństwie do Ciebie. Oberaj najpierw wersje na konsole, dopiero potem wypowiadaj sie na temat "wybijania gał", bo w przeciwnym wypadku to aż fanboizmem zapachniało... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fsaa - zgodze sie

aa - zgodze sie

 

tekstury - polemizowałbym

o rodziałce mowiłem

 

Ale te dodane efekty - wytlumacz mi niby jakie?

'Inne' - tez bym chciał wiedzieć co sie do tego zalicza...

 

Jednym słowem poza sprzętowymi funkcjami jak to, ze wygladza krawedz czy tez umozliwia wyswietlanie ostrych oddalonych tekstur nie ma nic wiecej. A te dwa efekty mozna wlaczyc do kazdej gry z poziomu sterowników.

 

A grafa na PS2 gały kaflami wybija....?

Czemu się wypowiadasz na temat czegoś, czego nie widziałeś? Jak mowie ze jedyne co to podbita rozdziałka + efekty takie jakie daja sterowniki to tak jest, bo ja swój wywód opieram na tym ze grałem i na PS2 i na moim PC, w przeciwieństwie do Ciebie. Oberaj najpierw wersje na konsole, dopiero potem wypowiadaj sie na temat "wybijania gał", bo w przeciwnym wypadku to aż fanboizmem zapachniało... :-|

 

Uruchom gre w wysokiej rozdzielczosci np 1280x1024 lub 1600x1200 a zobaczysz textury w wysokiej.......

Jesli dla ciebie wzorem jakosci grafiki jest konsola ps2 to gratuluje dobrego wzroku....ja obieram najpierw wersje na PC.

Uruchom gre w pelnym wypasie i dopiero ocen co i jak wyglada....jesli nie widzisz roznic ...to tak jak wyzej napisalem.

Widziales Cold Fear na PS2 i na PC ?....roznica jest ogromna ....podobnie jest z ta gierka.

Edytowane przez Patrick Bateman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchom gre w wysokiej rozdzielczosci np 1280x1024 lub 1600x1200 a zobaczysz textury w wysokiej.......

Ja grałem w demko w takiej rozdzielczośći +AAx4 i textury rzeczywiście były słabe.

 

Ale gra powala efektami graficznymi np. kiedy tyranozaur się wydziera B) robi wrażenie.

 

Chociaż Kong wyglądą zarąbiście :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchom gre w wysokiej rozdzielczosci np 1280x1024 lub 1600x1200 a zobaczysz textury w wysokiej.......

Jesli dla ciebie wzorem jakosci grafiki jest konsola ps2 to gratuluje dobrego wzroku....ja obieram najpierw wersje na PC.

Uruchom gre w pelnym wypasie i dopiero ocen co i jak wyglada....jesli nie widzisz roznic ...to tak jak wyzej napisalem.

Widziales Cold Fear na PS2 i na PC ?....roznica jest ogromna ....podobnie jest z ta gierka.

Widziałem Cold Fear, i po odpaleniu wersji PC postanowiłem ją przechodzić właśnie na kompie, bo bezkrytyczny wobec konsoli nie jestem. Ale jedna gra nie może być wyznacznikiem dla wszystkich, gier na daną platformę, szczególnie dla gry, którą UBI reklamowało, że wyciśnie ostatnie soki z PS2. Głupotą jest mówić, że gra wyglada mizernie, bo inny tyłuł na tą platforę wygladał nienajlepiej tymbardziej, że ocenianej gry się nie widziało. Grając w KK, a następnie włączając na kompie doszedłem do wniosku ze nie rozni sie az tak, wiec łykam ją na konsoli.

 

A jeśli koniecznie chcesz porównywać gry od UBI, to tutaj aż nasuwa się porównanie do Brother In Arms. Komp znów dostał praktycznie wyższą rozdziałkę. Tekstury były tak samo niezadowalające na PC jak teraz KK. Na PS2 w BiA framete szalał co prawda, ale to naprawili przy KK.

Wg mnie to nawet ten sam silnik.

No i jak narazie mowiles tylko o wysokiej rozdzielczości tekstur, co nawet gjin potwierdził ze wygladają miernie (i ja to również wiem, bo akurat odpalałem w tej rozdzielczości - dokladnie 1280x1024, bo mój LCD wiecej nie wyświetli) i w tym się z nim zgadzam. Zresztą te tekstury są pokazane na tych screenach kilka postów wyżej. A co z tymi "różnymi efektami" i "inne"?

 

 

Ja grałem w demko w takiej rozdzielczośći +AAx4 i textury rzeczywiście były słabe.

 

Ale gra powala efektami graficznymi np. kiedy tyranozaur się wydziera B) robi wrażenie.

 

Chociaż Kong wyglądą zarąbiście :razz:

Tak, efekt piorunujący. Pisałem o tym wyżej ze bardzo sugestywnie zrobione, ale te same efekty przy wydzieraniu (albo jak capnie noge, też wypas!) są na konsolach.

 

Ja tu nie chce dyskutować o tym gdzie gra wyglada lepiej. Oczywiste jest ze na kompie, poprzez efekty jakie dają sterowniki (AA FSAA) i wyższą rozdzielczość wyświetlania. Ale faktem jest ze to są jedyne róznice od wersji PS2, która wyglada naprawde fenomenalnie jak na tak stary sprzęt więc dlatego polecam ją wszystkim posiadaczom konsol jak i kompów. UBI zrobiło naprawde niezłą robote. Wycisneło naprawde dużo z current-genów.

 

Ciekawe jaka jest wersja na PSP :)

 

Pozdro

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...