Skocz do zawartości
FrIkO

King Kong

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik na pewno nie ten sam, bo BiA latal na zmodernizowaym Unreal Engine 2, a Kong jest na jakims autorskim.

Bardzo możliwe ;) Poprostu to wywnioskowałem z tej samej zagrywki jeśli chodzi o tekstury. Grafika bardzo podobna.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe ;) Poprostu to wywnioskowałem z tej samej zagrywki jeśli chodzi o tekstury. Grafika bardzo podobna.

 

Pozdro

King Kong działa na enginie Prince of Persia i Beyond Good & Evil panowie - Jade engine Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

King Kong działa na enginie Prince of Persia i Beyond Good & Evil panowie - Jade engine

Dzieki ;) Czyli się zgadza w tym sensie ze tak jak w tamtych grach jak i też w XIII jeśli kojarzycie UBI zastosowało praktycznie tylko podbicie rozdziałki. Ale ja tam nie narzekam. Gra obojetnie czy na PC czy na konsole jest przecudna, zresztą tak samo jak dwie w/w produkcje ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz jakis czas pelna wersje tej gry na xboxa ,wydaje mi sie ze programiscie robili wersje na xboxa i ps2 a dopiero pozniej na pc zrobili porta wiec na wersji pc grafa nie wyglada olsniewajaco, ogolnie grafika na xboxa jest calkiem przyjemna a poczatek gry ze statkiem i ulewa daje bardzo dobre wrazenie , jednak sama gra dala mi moze godzinkie ciekawosci dalej juz mi sie nie chcialo grac , nawet nie wiem jak sie sterje Kongiem i powiem ze nie chce wiedziec, bo ta gra nie jest w moich klimatach a za znacznie ciekawsza wole inna nowosc "gun" ktora jest najlepsza westernowa gra jaka kiedykolwiek wyszla z swietnym powaznym klimatem ,skalpowaniem ,indianami ,dziwkami w saloonie :),chinczykami ,lapaniem bandytow,kopaniem zlota, strzelaniem w 2 trybach oraz z zwolnieniem czasu ala Fear ,podnoszeniem statystyk,upgradem broni innych jescze nie odkrytych rzeczy-polecam a King Kong nie moze lepiej je banany w duuuuuuzym zoo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to "orginal" sie nei chce wlaczac <: Co tu krecisz 'nunu'

gra jest zabezpieczona starforce , wiec wszystko jest mozliwe , ludzie potracili dyski i dvd romy , nie wspominajac o tych ktorzy nie moga nawet uruchomic gier ktore kupili , wiec twoj komentarz jest nie na miejscu :lol2: wystarczy wejsc na byle jakie forum gier ktore sa zabezpieczone starforce i ludzi ktorzy maja problemy z tym syfem jest masa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem z 2 godzinki i sam niewiem co powiedziec.Gra niby fajna poczatek mi sie podobal ale z czasem moj zapal przygasal.Jak na razie gralem tylko w czesc fpp i doszedlem do miejsca w ktorym zaczyna sie demo.Grafika jest taka sobie zadnej rewelacji gram w 1024x768 z ustawieniami na high na radku 9800pro.Na tych ustawieniach chodzi plynnie (40fps srednio) ale co jakis czas zdarza mi sie tak ze klatki zaczynaja nieziemsko skakac od 5 do 40 a kazdy minimalny nawet ruch myszka to obrot o 360 stopni.Nie wiem od czego to zalezy menu tez zaczyna wtedy haczyc wystarczy restart gry i jest ok ale po jakims czasie znowu to samo.Jakby ktos doszedl do tego od czego to zalezy i rozwiaze ten proble to niech da znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

Si3beN - a może to wina programów którymi oszukujesz starforce żeby grę uruchomić, a jak nie no to może kod gry jest niedopracowany albo ... coś z systemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie teraz zabezpieczaja czym chca - wisi mi to hehe :P A co do samej gry to praktycznie klimat wypasik a gragficzka przyjemna chodz nie powalajaca.Czuje,ze kolejny tytul do przejscia.Nie ma w co grac - tyle gier wyszlo.Myslalem,ze jak skoncze Feara to ewysyp sie skonczy a tym czasem prawdziwy wysyp dopiero sie zaczal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za taki wysyp jak wychodza g...o za g..em i g..em pogania.Zadna gra jaka wyszla w ciagu ostatniego miecha, no moze poza PES5 mi sie nie podobala.A to głownie dlatego ze maja tylko: ładna grafike,mega wymagania,skopany silnik,kiepska fabula,masa bugow.Moim zdaniem 80% tytulow jest wypuszczanych przedwczesnie bez nalezytego dopracowania pod wplywem tzw przedswiatecznej goraczki.

 

Acha i King Kong jest do bani :P

Edytowane przez Si3beN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu narzekał na słabe tekstury no to macie kilk ;). Wersja zajmuje 5GB w porownaniu z normalną która jest na 3cd. Fajne wymagania minmalne...

 

 

King Kong Download Minimum System Requirements

 

Supported OS: Windows® XP (only)

Processor: Pentium® IV 3.0 GHz or AMD 3000+ or better

RAM: 2 GB

Video Card: 3D 256 MB, supporting Pixel shader 3.0 and Vertex shader 3.0

Sound Card: DirectX® 9.0C compatible, EAX 3.0

DirectX Version: DirectX 9.0C

Hard Drive Space: 5.4 GB

Supported Video Cards at Time of Release: ATI X1800/NVIDIA 6800 or better (Laptop versions of these cards may work but are not supported)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

widzialem to na X360 - prezentacja w sklepie

 

scena walki duzej malpki z jakimis dinozaurami - King kong vs dwa rexy czy cos w ten desen.

wygladalo... lepiej niz Jurrasic Park. woda, rozbryzgi, odbicia, cienie, FALUJACE I ANIMOWANE FUTRO, skora dinozaurow, miesnie pod nia. moim skromnym\zdaniem - gra pokazujaca mozliwosci nowego Xa. lepiej niz COD2 (nie zrobilo na mnie ZADNEGO wrazenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko i jest całkiem fajnie. Jeden jednostajny motyw muzyczny, ale trzyma klimat filmów z lat dwudziestych / trzydziestych. Grafika nie powala (nie mówię o wersji hi-res), choć modele w porządku, więc jak ktoś ogląda obrazki zamiast grać to niech do Konga nie siada.

Wymagania znośne (1024 full + AA x2 + AF x8 na P4 2.6, 9800Pro, 2x 512MB i animacja nie spada poniżej 30 klatek).

 

Jedyne co mi przeszkadzało to wybitnie konsolowa kamera (biega sobie jak chce i nie można jej kontrolować) i konfiguracja klawiszy przez zewnętrzny program (ale może w pełnej wersji to zmienią). Za to można dinozaurom odgryzać głowy :D

 

Aha, w Konga najlepiej pykać na padzie - szkoda klawiatury i myszy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

słyszałem że gra ma problemy na kartach ATI i podobno ścina się niemiłosiernie tak że jest mało grywalna - jeśli ktoś ma tą grę to niech napisze czy to jest prawda a jeśli tak to czy można coś z tym zrobić bo zastanawiam się nad kupnem tej gry a mam kartę ATI radeon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że gra ma problemy na kartach ATI i podobno ścina się niemiłosiernie tak że jest mało grywalna - jeśli ktoś ma tą grę to niech napisze czy to jest prawda a jeśli tak to czy można coś z tym zrobić bo zastanawiam się nad kupnem tej gry a mam kartę ATI radeon

Nie wiem jak full, ale demo śmigało u mnie bez problemów. Konfig gdzieś wyżej, Catalysty 5.9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że gra ma problemy na kartach ATI i podobno ścina się niemiłosiernie tak że jest mało grywalna - jeśli ktoś ma tą grę to niech napisze czy to jest prawda a jeśli tak to czy można coś z tym zrobić bo zastanawiam się nad kupnem tej gry a mam kartę ATI radeon

gra chodzi plynnie w 1280x1024 full, czasami tylko zwalnia ( 22 fps ) na duzych przestrzeniach i jak pada deszcz. Ogolnie niezle, tekstury w full to nie to samo c z linkow wyzej, ale ujdzie w tloku :wink:

 

Co do samej "grywalnosci":

 

Minus za prace kamery, gdy walczych kongiem z pderodaktylem kamera ustawia sie pod glupim kontem i przez co trudniej walczyc, fajnie ryczy kong ;). Dobry pomysl z roznica w widoku jak sie gra czlowiekiem i malpa ( czowiek 1 perspektywa, malpa 3 ).

 

Ogolnie gra ladnie buduje klimat, trzyma w napieciu, ale jest uskryptowiona niestety i to sie czuje, nie bede mowil kiedy B)

 

Fajnie ze za bron sloza maczugi, kosci, kije :wink: i co najzabawniejsze sa skuteczniejsze niz thompson :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko cos powiedziec o polonizacji skoro to tylko napisy (wersja ps2) ale jakoś tak przyjemniej człowiekowi jak widzi gierke na playaka w PL

narazie tylko chwilke pogralem wiec jeszcze ciezko cos powiedziec o graniu

graficzka faktycznie jak na możliwości playa niezła, klimacik póki co zapowiada sie ciekawy... musze sprawdzić jak sie ma do filmu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na max: 1024+ AA x4 + AF x8. Sprawdze jeszcze jak bedzie śmigać na 6800GS. Podobno jest jakas wersja high resolution która zajmuje 5gb, czym one się róznią oprócz samej grafiki ??

Edytowane przez xeo151

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...