Skocz do zawartości
Lolek007(17)

Jak Usunąć Takie Coś ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że teraz to prawdziwa plaga tego g. jest :lol: sam tez wpadłem jak dziecko :lol: poradziłem sobie SpyBotem + MKS (ze stronki). Niemniej IE wyglada teraz tak:

Dołączona grafika

Zastanawaim się gdzie i co wcieło górne menu!? Programy antyspywarowe i antywirusowe nie zgłaszają już problemów, wszystko jest niby ok poza tym szczegółem. W zasadzie IE nie używam i mi to lotto, ale jak siedzi jeszcze jakiś syf to już mi się nie podoba :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Zastanawaim się gdzie i co wcieło górne menu!? Programy antyspywarowe i antywirusowe nie zgłaszają już problemów, wszystko jest niby ok poza tym szczegółem. W zasadzie IE nie używam i mi to lotto, ale jak siedzi jeszcze jakiś syf to już mi się nie podoba :/

1688465[/snapback]

Jednak problem był. Dopiero ewido i MS AntiSpyware załatwiły sprawę, także jak ktoś będzie miał podobny problem niech zacznie od tych programów :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam lavasoft ad-aware + etrust pest patrol + hijackthis ..... zaktualizuj ad-aware i etrust.... uruchom kompa w trybie awaryjnym... wywal z autostartu wsio co niepotrzebne hijackthis... potem przeskanuj kompa ad-aware i etrust.. nastepnie powrot do wina normalnego i wsio jest czysciutkie.... pozniej jeszcze mozesz zapuscic antyvira mks online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...