Skocz do zawartości
M4TEUSZ

Przeciętny Komp?

Rekomendowane odpowiedzi

Macie ponad przecietnego kompa... do czasu, za rok to bedzie sredniak ;) Mam nadzieje ze popsulem humor :P

1689982[/snapback]

pfff, kto bedzie mial za rok to samo w podpisie co teraz :lol: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już przeszło kupowanie najlepszych grafik na runku - chyba większość ludzi w końcu dochodzi do wniosku, że to się po prostu nie opłaca...

 

No w sumie po o/c mieszczę się w rankingu - tylko, że ja ten config już dwa latka ciągnę - praktycznie bez zmian - tylko dysk mam większy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od przynajmniej roku zmienilem tylko i wyłącznie Ti4200 na R9700Pro.. bo mialem taką okazje. Też zamierzam na tym pociągnąć jeszcze kupe czasu. Nie gram (czasem, jak jakas gra rzeczywiscie mi sie podoba, ostatnio to bylo GTA, głównie komputer słuzy do prac biurowych, emule, net, filmy i muzyka, a do tego jeszcze dłuuugo pociągnie).

 

Mysle, ze najwazniejsze, to miec w miare zrównowazony konfig, tak aby żadna czesc nie była wybitnie szybka, bo i tak ta najsłabsza (w mysl powiedzenia, ze łancuch jest tak mocny, jak jego najsłabsze ogniwo) bedzie spowalniac reszte.

 

Zauwazylem, ze błedem jest kupowanie czegos z mysla o przyszlej rozbudowie (bo kiedy do niej dochodzi to i tak wymienia sie wiecej czesci niz bylo w planach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właściwie nie wiem ile lat ma mój komp ;)

 

FDD/cd/taśmy - 7lat

DVD - 5 lat

mobo - 4 lata

HDD - 4 lata

proc - 2 lata (kupiony jako używany dwa miechy temu)

pamięci, jedna 512-stka 3lata, druga 2 miesiące

nagrywara DVD - 2 miesiące

grafa/zasiłka - 2 tygodnie

 

Tak czy siak jest ponad przeciętną :lol:

 

Moja filozofia upgreadu?

Grafę kupuję jak pojawi się mniej-więcej dwa razy wydajniejsza w tej samej cenie np: rivaTNT2->GF2Ti->Radeon9500->GF6600GT

Proc jeśli nastąpiła rewolucja techniczna PIII450MHz -> Athlon1700+, ew jak trafi się okazja, na upgreade za parę groszy -> 2400+

Pamięci jak najwięcej, nic mnie tak nie wnerwia jak swap.

Inne śmieci w miarę rzeczywistych potrzeb.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...