Skocz do zawartości
finch

Geil Ultrax Ddr400 Bh-5 Utt!

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze dość ciekawe ceny, z chęcią bym się skusił na coś z tego, ale jak jest z zamawianiem załatwiasz przez kogoś czy bezpośrednio paczka do domu wędruje i jak z płatnością??

załatwiam przez znajomego w usa

Edytowane przez booczeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena ramców dobra...

 

co do geili ultraX - gadałem z polskim dystrybutorem geili. nie ma i najprawdopodobniej nie ebdzie juz geili ultraX, oneW, oneS. nie ma więc juz chyba w polsce pamiątek przy których zakupue masz pewność ze sa na winbondach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie kusi zeby sobie kupić jakies 2x256 do benchowania ( moze 260-270 da rade wyciągnąc przy 3.6V)

no moje sa do benchowania, a jednoczesnie na codzien bo nie potrzebuje wiecej ;)

 

cena ramców dobra...

 

co do geili ultraX - gadałem z polskim dystrybutorem geili. nie ma i najprawdopodobniej nie ebdzie juz geili ultraX, oneW, oneS. nie ma więc juz chyba w polsce pamiątek przy których zakupue masz pewność ze sa na winbondach

ale oneS nie sa na winbondach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w ogole nie wiem jak to jest z utt. może przestali je robić??? bo faktycznie posucha na rynku w tym temacie... :(

a i przestroga dla kupujących - nowe Geil UltraX PC3200 nForce edition nie są na winbondach - nie wiem na czym ale na pewno nie na winbondach!

nawet chyba te nowe Twinmosy Speedpremiumy 3500 nie są na winbondach. chociaż ostatnio w media widziełem zwykłe twiny na winbondach ale cena skutecznie mnie odstraszyła - 199zł za 512MB :lol: zdecydowanie nie dla idiotów ;)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce ja mam UltryX BH-5 na sprzedaż 2x512MB 100% sprawne kupione w komputronie 09.05

SRY że pierwszy post i odrazu propozycja sprzedaży. Wybaczcie.

Pogrywam w BF2 i 1GB trochę za mało.

 

Test zrobiony dzisiej na 200MHz 2-2-2-5-1T (standard)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/k9lbfrn9sgqnk5lp.html

Stabilnie chodzą 230 1:1 2-2-2-5-1T V3.1 więcej nie próbowałem (Cykor jestem:))

Oferty na meila.

Edytowane przez Zbynio30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

A czy ktos testowal Geil UltraX PC3200 nForce edition?

Pytam, bo mam zamiar oddac na gwaracji ultrax, bo jedna pamiatka wariuje... i moze czas wymienic przez to ze mam max napiecie dla ramcow 2,85...

 

bo jesli nikt tego niemial w reku, zostanie 2x1gb... tylko to 3CL.... ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

A czy ktos testowal Geil UltraX PC3200 nForce edition?

Pytam, bo mam zamiar oddac na gwaracji ultrax, bo jedna pamiatka wariuje... i moze czas wymienic przez to ze mam max napiecie dla ramcow 2,85...

 

bo jesli nikt tego niemial w reku, zostanie 2x1gb... tylko to 3CL.... ehh

nastepnym razem nie radze pisac w woch watkach o tym samym.

 

nforce edition to juz nie bh5 niestety. a 2x1gb to moze lepiej wez patrioty llk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mialem tego pecha, ze mimo zakupow w sierpniu nie dostalem bh5.... no ale przeciez niegwarantuje tego, wiec niemialem o co sie wyklucac...

 

@chase1 - GeIL Dual 2 x 512MB UltraX nForce http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24720

a mysle o GeIL 2 x 1024MB PC-400 CL3 tylko to cl3... :-|

 

@kszonek - wiem, wiem moj blad... ale jade z taki iloscia na dyskach na 512mb ramu, i chce jak najszybciej wybrac jakies rozwiazanie... bo jeszcze troche i zajezdze te dyski... a co do nForce edition to wiem ze to juz nie bh5 ale obiecujaco wyglada zasilanie od 2,65-2,85 (a niestety 2,85 to u mnie max :? )

chenie bym zaopatrzyl sie w te patrioty, ale jest kwestia ceny... za ultrax dalem 540zl, wiec latwiej doplacic okolo 160-180 do geili, niz do tych patriotow... gdyby nie $$$ niepytal bym sie o nic :rolleyes:

 

Szukalem testow porownawczych, i niestety cieniutko...

I stad pytanie, czy ktos ma moze doswiadczenia z pamieciami 2x1024 cl3? poprostu chcialbym wiedziec co mnie czeka z takiej zamiany... (mowa o standardowych ustawienia - 2-5-2-2 vs. 3-8-4-4 ).

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez okruch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okruch to co masz za kostki w tych geilach? TCCD? I chcesz jest sprzedać? Przecież przed nForce edition UltraX były albo na bh-5 (nowsze) albo na TCCD (stare), czyżbyś miał nForce edition? Podaj jakie masz oznaczenia pn na pamięciach...

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezuuuuu, ile razy jeszcze to pytanie sie pojawi w tym topicu??? :D

musisz sprawdzić sam, który będzie najlepszy dla ciebie

sprawdz te:

623-2bta

704-2bta

510-2xcellupdated

http://www.techpowerup.com/articles//other/114/1

 

a tu masz linka z bi0sami

 

narzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezuuuuu, ile razy jeszcze to pytanie sie pojawi w tym topicu??? :D

musisz sprawdzić sam, który będzie najlepszy dla ciebie

sprawdz te:

623-2bta

704-2bta

510-2xcellupdated

http://www.techpowerup.com/articles//other/114/1

 

a tu masz linka z bi0sami

 

narzzzzzz

wielkie thx ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zayonnc sorka, 00:00 i pokrecilem... mam bh5, i dlatego nazekam.... :huh: a pytalem o http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24720 bo niemoge znalesc zadnych pozadnych testow. wiem ze ultrax nforce to juz nie jest tccd... ale maja mniejsze napiecia... dlatego dopytuje... bo jeszcze troche i bede musial sie zdecydowac...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zayonnc sorka, 00:00 i pokrecilem... mam bh5, i dlatego nazekam.... :huh: a pytalem o http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24720 bo niemoge znalesc zadnych pozadnych testow. wiem ze ultrax nforce to juz nie jest tccd... ale maja mniejsze napiecia... dlatego dopytuje... bo jeszcze troche i bede musial sie zdecydowac...:/

no to je kup, potestuj i oddaj do sklepu jak beda kiepskie, proste :P

a co do chipow nforce edition to poszukaj na XS, tam cos kiedys widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zayonnc sorka, 00:00 i pokrecilem... mam bh5, i dlatego nazekam.... :huh: a pytalem o http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24720 bo niemoge znalesc zadnych pozadnych testow. wiem ze ultrax nforce to juz nie jest tccd... ale maja mniejsze napiecia... dlatego dopytuje... bo jeszcze troche i bede musial sie zdecydowac...:/

 

To, że jest napisane, że zalecane napięcie jest w przedziale 2,65-2,85V wcale nie znaczy, że do OC będą potrzebowały niskiego napięcia...Przy starych UltraX (tych na bh-5) było napisane 2,65-2,95V...a do OC potrzebują dużo więcej.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest stabilnie dopiero na 2,75 i jeszcze na początku je wymieniłem bo nie szły na default, ale z drugimi już sie bawiłem i idą na 2,75. Dzisiaj żałuję bo z tymi drugimi też mogłem jechać, oddałbym i wziął sobie coś na TCCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalzłem w paru sklepach przy wzykłych GEILach opis kości:

 

Pamięć DDR 2x512MB PC3200 400MHz GeIL CL2,5 GE1GB3200BHDC

 

nie znam sie na tym, może to coś znaczy? be bh-5/6 sa albo cos ? :)

Nie ma sie co sugerowac tym... nawet jezeli w tym jest nazwa uzytych kosci to watpie aby sklepy caly czas aktualizowlay i sprawdzaly dokladnie oznaczenia...

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam Nie bierzcie ultax'ów nforce ed.Nie wiem jak na innych płytach ja mam Dfi nf4 Ultra-D. Przy 2,75v wszystkie ustawienia by spd i winda sie odpala. Ale na tym koniec.Błędy w win nic sie nie uruchamia (ale blue screna pokazac nie chciał).Podniosłem napiecie do 2,85v i sytuacja bez zmian. Wiec podałem 2,9v i niespodzianka.... nawet nie przeszedł posta. Wiec nastepny krok clear cmoss. I komp znowu nie wstał. Potem męczyłem sie jeszcze pół dnia i iwkońcu się wqr...i oddałem je do serwisu (komputronik)i dostałem zuuupełnie inny ram(wreszcie spokój i niezłe oc)

Edytowane przez Pewin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...