Skocz do zawartości
finch

Geil Ultrax Ddr400 Bh-5 Utt!

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu dostałem paczkę z moimi nowymi zabawkami czyli 2x512 Ulta-X, które były selekcjonowane z kilknastu par. Dzisiaj maiłem troszkę czasu i je pokatowałem i jestem pozytywnie zdziwiony:) . Pamięci przechodzą test SuperPI na @260MHz 3.31V co w porównaniu do mich Astaków na BH-5 juz musiałem im dawać 3.6V żeby osiągnąć takie same MHz. Na dniach zobaczę co pokażą w przedziale 3,4/3,6V +0,03V :D

 

a o to screen @260MHz 3,31V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alphy nie są złe :D ale daj Idle Cycle Limit na 16 :wink: Piękne kostki :D ciągnij je!

Zauwazyles jakis profit z idle cycle? Bo ja probowalem znalezc i lipa.

Aktualnie i tak mam ustawione na 16 :wink: Zreszta nie zauwazylem takze zadnego wplywu na stabilnosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alphy nie są złe :D ale daj Idle Cycle Limit na 16 :wink: Piękne kostki :D ciągnij je!

No ja jestem zadowolony z nich :D i tez po ciuchu liczę na ponad 270MHz :lol2: .Jutro zapodam wynik z tym ustawieniem bo już dzisiaj nie mam siły na nic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyles jakis profit z idle cycle? Bo ja probowalem znalezc i lipa.

Aktualnie i tak mam ustawione na 16 :wink: Zreszta nie zauwazylem takze zadnego wplywu na stabilnosc...

ładniej wygląda :D czasami to zwiększa stabilność i nic poza tym na ramach non Winbond :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach przerwy dzisiaj znalazłem troszke czasu na testy moich Geili i wyszło coś takiego:

 

260MHz 3,3V

 

http://img143.imageshack.us/my.php?image=32m260mhz33v7lv.jpg

 

265MHz 3,5V

 

http://img143.imageshack.us/my.php?image=32m265mhz35v4no.jpg

 

Widać że pamieci mają ładny potencjał :D , jutro wieczorkiem kolejny testy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej Ci te pamięci idą :)

Czekam na 270 32mb PI ;)

 

A ja mam takie pytanko czy dalej są te Geile produkowane na wielbłądach i w jakim sklepie mozna je jeszcze dostać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej Ci te pamięci idą :)

Czekam na 270 32mb PI ;)

 

A ja mam takie pytanko czy dalej są te Geile produkowane na wielbłądach i w jakim sklepie mozna je jeszcze dostać...

 

zabcze co da się zrobić z tym 270MHz :), a co do twojego pytanka to powiem Ci że juz chyba Geile nie wkładają winbond-ów, jedynie jak dobrze poszukasz to na allegro lub na forum znajdzesz Geile na BH-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabcze co da się zrobić z tym 270MHz :), a co do twojego pytanka to powiem Ci że juz chyba Geile nie wkładają winbond-ów, jedynie jak dobrze poszukasz to na allegro lub na forum znajdzesz Geile na BH-5

nie chce zapeszać ale 270 i każdy mhz powyżej 270 już tak łatwo nie idzie :)

 

ale życzę Ci 275 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce zapeszać ale 270 i każdy mhz powyżej 270 już tak łatwo nie idzie :)

 

ale życzę Ci 275 :)

Dzięki , wiem ponad 270MHz trzeba juz dobrze się bawić timingami, szczerze bym był bardzo zadowolony z 273MHz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , wiem ponad 270MHz trzeba juz dobrze się bawić timingami, szczerze bym był bardzo zadowolony z 273MHz :)

i tego Ci życzę :)

jak memki zostawiasz dla siebie to pozbyłbym się radiatorów, i zafundował porządny nawiew.

pasto taśma pod tymi UltraXami jest paskudna, przynajmniej tak było w moich na tccd.

jak zrobisz 273 w spi32m to będziesz 1st w rankingu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , wiem ponad 270MHz trzeba juz dobrze się bawić timingami, szczerze bym był bardzo zadowolony z 273MHz :)

i tego Ci życzę :)

jak memki zostawiasz dla siebie to pozbyłbym się radiatorów, i zafundował porządny nawiew.

pasto taśma pod tymi UltraXami jest paskudna, przynajmniej tak było w moich na tccd.

jak zrobisz 273 w spi32m to będziesz 1st w rankingu :D

Nie... :lol2: ,dlatego,bo to mnie wyprzedzisz... :lol2:

z nieoficjalnych źródeł wiem że już jesteś wyprzedzony :D

Życie....to będe drugi, też dobre miejsce :lol: Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja pozbyłem się radiatorów z moich Astaków to było jeszcze gorzej :blink:

 

Jak dorwe nowy zasilator to dobiero się będe bawił w OC bo na tym to już strach :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mój piorytet jest takie żeby wypszedzić Pana @Ricci :D

 

@dszywala

 

Pamieci lecą na allegro jak spełnią swoje zadnie :) , wiec nie będe się bawił narazie w zdejmowanie radiatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nieoficjalnych źródeł wiem że już jesteś wyprzedzony :D

No mój piorytet jest takie żeby wypszedzić Pana @Ricci :D

Daj spokój z tym Panem :lol2: ,jeżeli to Ty mnie jeszcze nie wyprzedziłeś to znaczy że jeszcze jest ktoś trzeci,coby wynikało z wypowiedzi dszywala. :D Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze walczy o więcej :) ,a jak uzna to za stosowne zaprezentuje :)

Jedak 273MHz powinno mi wsytarczyć :D , od dzisiaj zaczyna walke z Astakami, wiec jak ktoś mnie wypszedzi w rankingu BH-5 to bede katował dalej Geile bo 273MHz to ich nie koniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh panowie ladnnie wam lataja te kostki :huh:. Mnie narazie nie chce sie wyciskac potow z Geil'i nie wiem jakie temperaturki sa bezpieczne, na radiatorach wszak widnieje stiker i tam najwyzsza wartoscia jest 60*C, ale jak dochodza pod 50 to sa parzace, to samo radiator na mosfecie od napiecia pamieci. Jednym slowem przydaloby sie zastosowac jakies powazne chlodzenie aby nie uwalic mobo i pamieci.

Edytowane przez toman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze post pod postem, ale widze ze nikt nie odwiedza tego tematu, a potrzebna mi jest odpowiedz. Zatem bawilem sie w ten weekend moimi koscmi, i mam takie pytanko, lataly (1,5-2-2-5) i odkrecenie ich do spd (2-2-2-5) powinno dac wiecej niz 5 MHz na Htt, prawda, bo ja nawet tyle nie moge osiagnac wiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz wyciągnąć 5mhz na HTT od deflauta z kostkami na div200?

 

Ustaw sobie wszystko na deflaut + takie alphy: 2-5-2-7-12-2-2-2-2-4708-1-E-DS-0-L7-L2-07.0-05.0-16-E-16-7-D I napięcie na kostki 3,4V i jedż z HTT w góre

Spokojnie powinieneś dojść do 250 HTT

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...