Skocz do zawartości
kucyk

Rag Doll Kung Foo

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się, że siebie musisz uleczyć. Może nie zwróciłem uwagi w ferworze walki. W każdym bądź razie rączki jak do pozycji motyla, nóżki razem i tyłek w dół. Przypomina to pozycję kwiat lotosu.

 

Wygląda mniej więcej tak

 

Dołączona grafika

 

Choć do tej pory to pewnie sobie już poradziłeś.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, wszyscy w to graja, a ja ponawaim swoje pytanie -__- Czy mozna dorwac gre poza stimem? A wy skad ja macie?

 

EDIT: Niby ta gra jest online, a ja widze same screeny z jakis treningow or smth... zapuscie screeny z jakis walk.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz złapać pare motylków, tych z poświatą a potem zrobić pozycję motyla tak jak w treningu. I zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, że gra jest super.

1701406[/snapback]

no to jest butterfly stance i tego mi nie musisz tlumaczyc, ale mi chodzi o cos innego. W jednym zadaniu trzeba spalic gniazdo os ale nie rekami motyla tylko takie pioruny dostajesz, i wlasnie o to mi chodzi. jeszcze sie zastanawiam nad kombosami bo jak sie nażresz grzybow to mozna zrobic konkretne flying attack np 3x combo glowa-reka-noga. ciekawe czy cos jeszcze w tej grze siedzi :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja dorwałem. 1h zajęło mi przechodzenie treningu.jak dla mnie bomba.wreszcie coś innego.potrzeba trochę czasu i postać będzie poruszała się tak jak ja chcę.jeśli ktoś grał już dłużej może napisze różne ciekawostki, opisy, krótkie lekcje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś tutaj jeszcze by pograć w sieci?

 

:arrow: Pioorek, screen'y z walki są na poprzedniej stronie.

 

:arrow: Neon69, pioruny uzyskujesz w ten sam sposób lecz trzeba zebrać więcej motyli.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej bo ja dochodze (w basic treningu) do miejsca gdzie mi spada słoik a w nim nunczako podnosze je i bije nim w te worki a potem pisze że przegrałem misje!!

1703888[/snapback]

z nunczakiem też za bardzo nie wiem.ja przeszłem to tak że w każdym etapie wykonywałem wszystko w czasie, a nunaczako zebrałem siedząc w tej dziwnej figurze. nie wstając z niej wogóle machnąłem nim i tyle....

 

 

edit. ja jestem w misji z kamieniami. rozwalam te duże. tworzą się z nich te małe kamienie, które można brać do ręki i nimi rzucać.tylko w co ??? ( rzuc w trola kamieniami :blink: )

Edytowane przez GreeN_DG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chetny na neta, dorwalem gre ale nie odpalalem. moze mi to troche zajac znajac kochanego stima. Jakby co, to mozna na konkretna godzine sie umowic - narazie musze zobaczyc co jak i gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te cos trolla w ogole nie przypomina :P To jak? Gramy? Chetni jacys? Ja juz moge grac. Ale lol, pogralem chwile na multi i srendio to widze. Taki chaos ze szok, a najlepsze jest to, ze widac ten znaczek kazdego z gracza ktorym sie robi wszystko ;/ mi sie znaczki myla i tak lipnie sie gra. Ale byla akcja niezla. Jak ktos wygra runde (zabije all) to jest na niego zblizenie (trwa to z 5 sek). No to koles wygral wszystko, zblizenie, i on nagle zaczyna super szybko grzyby jesc. Zjadl z 10 i sie pozygal lol. Ale jaka mine mial i w ogole haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ta gra jest piekna. Z kumplem dzisiaj z 2 godziny gralismy. Ja go grzybami karmilem lol. Raz on podskoczyl a ja mu grzyba wsadzilem do buzi i zwymiotowal w powietrzu ;] Anyone wanna play z nami? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam steama ale cały czas... "Pay 14.32$". Chciałbym w to zagrać ale nie chcę tez płacić.

EDIT: Oczywiście też nie chę pirata...

1706434[/snapback]

Obawiam sie ze tak nie da rady :>

Dzisiaj zamowilem eKarte (świateczna promocja jest :D jedyne 15 zl co za okazja [; ;)) i mam nadzieje ze wydane $ nie beda stracone....

Jak wyglada zakup RDKF przez steama ??

placisz karta i gra dodawana do my games just like that ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh Jin, kwestia gustu. Mi, qqurydzy sie podoba jakos. Wiec chyab zla nie jest. Wg. mnie mile zaskoczenie. Gralem w trening jakies 10 min i wylaczylem bo mnie wkurzal. Odpalilem multi z kumplem i zaczelo sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nogi ustawiasz W tym samym miejscu tzn stajesz jak jakis pal/kolek PROSTO tj. nogi kolesia zlaczasz do siebie. Pozniej unosisz rece do gory jak przy pozycji motyla, lapiesz kolesia za tylek/brzuch i ciagniesz go pomalu w dol. I tak steruj nim aby usiadl i medytowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...