Skocz do zawartości
Maks!

Sound Blaster Audigy 2 Oem

Rekomendowane odpowiedzi

no to w takim ja dzis udezam do sklepu i kupuje A2 OEM -> 105 pln, mam nadzieje ze pod [brzydkie określenie na linuksa]em bedzie chodzic rozwnie dobrze jak pod winda (bo z powyzszych opini wnioskuje ze pod [brzydkie określenie na linuksa]em nikt tego nie uruchamial)

 

a jak ktos to uruchomil pod pingwinem to poprosze o wrazenia

 

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z tymi śledziami to imo jest tak ze były wcześniej jakieś a2 w magazynach (z śledziami) jak dali niską cene to sie ludziki rzucili i przyszła nowa partia już bez sledzia i to cała wielka zagadka śledzia imo tak potrzebnego jak dziura w moście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z tymi śledziami to imo jest tak ze były wcześniej jakieś a2 w magazynach (z śledziami) jak dali niską cene to sie ludziki rzucili i przyszła nowa partia już bez sledzia i to cała wielka zagadka śledzia imo tak potrzebnego jak dziura w moście

1723661[/snapback]

jak zęby w [gluteus maximus]lu bym powiedział :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zęby w [gluteus maximus]lu bym powiedział :D

1723811[/snapback]

widzę że poziom rozmowy osiągnął niski pułap ;)

 

A tak na temat:

to uważam że jest sprawą producenta jaką stosuje politykę coną i marketingową. Jednak stworzenie sytuacji o októej piszecie powyżej (śledzie) jesst dla mnie anty kampanią, ponieważ klient któy ma śledzia jest zadowolony pomimo tego że jego nie użyje a ten który nie odstał pomimo tego żę też g o nie użyje czuje się pokkrzywdzony. Lepiej by zrobili jak by tych śledziów nie dawali wogóle.

BTW: jak ktoś potrzebuje śledzia a nie dostał z katrą to mogę psrezentować za friko.

Edytowane przez QauczuQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale :] wczoraj zamówilem w Apollo i juz dzis Audigy 2 gra w moim kompie (pozdrowienia dla przemiłego kuriera ze "stolicy" :))

Dostałem: śledzia, cd i karte :] (niestety naklejki brak :D) Wszystko ładnie zapakowane w katronik po XP :]

 

Co do karty to:

Słychać naprawdę duża różnice po przesiadce z sb 5.1, w końcu na słuchawkach nie słyszę szumu, dźwięk jest czyściutki. Obecnie jestem w trakcie ssania drugiej partii z autoupdate, (system widzi kartę Creative SB Audigy 2)

 

Jak za ta kasę nic tylko brać!!!

 

A tu mały skan karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee panowie co to jest śledź ? :> Bo nie bardzo rozumiem. Tylko bez wyśmiewania proszę !

1724017[/snapback]

Śledź (Clupea harengus) - nieduża ryba morska, zamieszkująca płytkie wody północnego Atlantyku.

 

Popularna w zastosowaniach kulinarnych od zamierzchłych czasów dzięki łatwości przechowywania po zasoleniu.

 

źródło: http://pl.wikipedia.org/ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee panowie co to jest śledź ? :> Bo nie bardzo rozumiem. Tylko bez wyśmiewania proszę !

1724017[/snapback]

Ryba? :D

 

W przypadku Audigy 2 mowa o sledziu do ktorego mozna podpiac joja ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: czy wam tez po update sterow do 1.84.55 znikly z EAX console (opcja Special FX) pozycje dotyczace EAX?

Ja mam tam tylko kilka opcji Voice, a wczesniej (na sterach z plyty) mialem jeszcze EAX Games - No Effects, EAX Games - Lite Effects i EAX Games - Normal Effects.

 

Dodam, ze zrobilem Webupdate, po czym musialem recznie instalowac 1.84.40, 1.84.50 i wreszice 1.84.55 (wedlug instrukcji podanej w linku na 2. stronie tego topicu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: czy wam tez po update sterow do 1.84.55 znikly z EAX console (opcja Special FX) pozycje dotyczace EAX?

Ja mam tam tylko kilka opcji Voice, a wczesniej (na sterach z plyty) mialem jeszcze EAX Games - No Effects, EAX Games - Lite Effects i EAX Games - Normal Effects.

 

Dodam, ze zrobilem Webupdate, po czym musialem recznie instalowac 1.84.40, 1.84.50 i wreszice 1.84.55 (wedlug instrukcji podanej w linku na 2. stronie tego topicu).

1724483[/snapback]

Nom, u mnie tez w special tylko voice zostal, jade na 1.84.55 (jedyna paczka sterow instalowana "recznie" tak to wszystko ladnie z autoupdate lecialo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej nie jestem sam :)

 

Zakladam, ze mimo tego braku EAX w grach wam normalnie dziala?

 

Aha, i jeszcze drugie pytanko: czy karta ta ma sprzetowe dekodowanie DTS? Jesli tak, to jak je wlaczyc (jakies modowane stery?)?

 

EDIT: dem: Jak te bety? Jest jakas roznica w porownaniu do 1.84.55?

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przeczytalem ten post ale nie uzyskalem nigdzie konkretnej odpowiedzi czy faktycznie ejst sens zmieniac z SS na A2?

to moja pierwsze pytanie natomiast nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz...

Mam w domu taki: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69842749 sprzecik podlaczony do kompa... chce go teraz zmienic na Creative 5.1 T6060 wlasnie zaleznie od tego co tu sie dowiem z SS lub A2... i moje pytanie w zwiazku z tym takie... myslicie ze nie bede zalwoac tej zmiany... :] ??

 

ps. wiem ze to nie ten temat ale moze ktos podradzi jakies inne glosniki tak aby zamknac sie w 600zl razem z A2 lub same glosniki do 600 jesli niema senu zmiany z SS...

Edytowane przez poisson5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.soundblaster.com/support/ i klikasz w Software AutoUpdate :]

 

ps-zalecam do tego IE pod Opera nie dziala.

 

ps2-moze by ktos ten watek przykleil, bo widze ze w dziale audio straszny wysyp tematow o audigy 2 (a w sumie tu jest wiekszosc problemow opisana)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmowce.

 

@adbok: z tego co wiem to obsluguje ona tylko 6.1

1725537[/snapback]

no niby ze tak ale na stronie creatice.com sa informacje ze karta dziala z 7.1... tylko zastanawiam sie czy naprawde czy przez emulacje na glosnikach;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Własnie sprzedalem SB Audigy Player kolorowe koncowki za 95 zł z przesylka,mam nadzieje ze to dobra cena, poniewaz ceny tego leca strasznie w dol wlasnie z powodu Audigy 2 OEM.

Czym te Audigy2 oem rozni sie od Audigy2 ZS ?ta ma kolorowe koncowki a tamta złote?

Czy czyms jeszcze?

Imho warto ja brac?

Sterownikow uzywam PAX-NewYear2005-AX - kolosalna roznica miedzy zwyklymi sterami,i tam tez jest zakladka do Audigy 2 mam nadzieje ze beda pasowac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie odnośnie tej karty czy pozwala ona na jednoczesne podłączenie zestawu 5.1 i słuchawek

tzn chodzi o to zebym nie mosiał odłączać kabelków gdy chcę uzywać słuchawek

1722894[/snapback]

 

nie niestety karta nie pozwala na jednoczene podłączenie słuchawek i głośników.

 

Ja jednak ominąłem ten problem i zrobiłem co nasępuje:

 

kupiłem przedłużacz (mini jack) który wpiąłem do wejścia przednich głośników, koniec wyprowadziłem koło biurka i za pomocą rzepu przymocowałem

 

należy także kupić taki rozdzielacz sygnału, takie [ciach!]ieko któe pozwala na podłaczenie dwóch jacków do jednego wejścia ( w kazdym sklepie muzycznym dostaniesz - może 2 zł kosztuje)

 

Dalej to chyba już wiesz co robić.

 

Dodam że jest to pomocne kiedy chemy podłaczć także TV i wyprowadzić dzwięk z niego na głośniki (a nie posiadamy wieży). Kabel połączeniowy kompa z tv ma dwa wtyki do kart graficznej oraz do dzwiękówki. Ja ma wejście line in zajęte przez kabelek z karty tv i dlatego korzystam z tego sposobu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko: czym zasadniczo rozni sie audigy 1 od 2 ?

Bylem na stronie creative, ale juz tam nie ma opisu tej karty... chyba za stara jest. ;]

 

Ze audigy 1 obsluguje eax 3.0 i eax hd to wiem, ale czy ma wsparcie dla eax 4.0 ?

 

edit

 

Poszukalem po necie i audigy 1 obsluguje eax 4.0, od a2 rozni sie chyba tylko iloscia obsl. glosnikow i pewnie troche jakoscia dzwieku.

Dobrze mowie ?

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...