Skocz do zawartości
-tuter-

Osoba Bezrobotna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem jakis czas temu zarejestrowalem sie jako osoba bezrobotna i aktualnie korzystam z bezplatnego szkolenia na prawo jazdy kat.C ktore jest refundowane przez Urzad Pracy. Moj problem polega na tym ze kilka dni temu stracilem status osoby bezrobotnej ( niestawilem sie w odpowiednim terminie do urzedu, przyszedlem dzien poznije...) i mam pytanie czy szkolenie ktore odbywam zostanie anulowane (bo niby te szkolenia sa tylko dla bezrobotnych) i czy bede musial za nie zaplacic? a to bagatela 3000zl :(

Prosilbym o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie.... hmm zle zrobiles, powinienes isc na 2 dzien po niestawieniu i powiedziec np ze zgubiles karte :wink: i ze nie wiesz kiedy miales sie zglosic... ale okolo tego terminu :wink: I wtedy na 99% Cie nie wywala :-P Nie raz juz tak robilem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ mongothealien: idzesz do urzedu i prosisz o taki wniosek ktory nazywa sie uprawdopodobnienie zatrudnienia. Dajesz jakiemus znajomemu co ma firme on Ci to wypisuje i zaswiadcza ze Cie zatrudni moze byc i nawet na 3 miesiace :).

 

Napisalem ze powodem byl pilny wyjazd ale tego mi nie uznali... Rozumiem jak bym sie spoznil 5 dni ale jeden dzien... Pojde do urzedu i sie spytam w informacji jakie konsekwencje taka osoba ponosi jak zadne to zglosze to a jak nie to bede siedziec cicho z nadzieje ze tego nei wykryja

Edytowane przez -tuter-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem podobną sytuację hehhe i ją olałem

idź szybko do lekarza i powiedz mu aby napisał ci zwolnienie na dni:

począwszy od daty nie stawienia się w pupie aż do dnia w którym im dostarczysz zwolnienie.

jak to nie pomoże :blink: musisz napisać podanie do kierownika pupa w którym jesteś zarejestrowany.

 

juz nie jestem bezrobotny :D

 

co do 3000zł to nie dziwcie się, gdyż pup na tyle wylicza swoje kursy

przykładowo kurs na wózki widłowe pup wylicza na ok 1500zł

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...