Skocz do zawartości
tomcyk

Upadek Canona A85 ...prosze O Pomoc W Kwestii..

Rekomendowane odpowiedzi

Sie Ma wszystkim forumowiczom

 

Stalo sie ze upuscilem canona jak byl wylaczony..Sprawa w tym ze dejcia niby robi ...ale strasznie wszyskie sa nieostre... tyle zaobserwowalem ( bo jest to dosc oczywiste ) nie widzialem innycg problemow ani nic .....( wiadomo tam troszke potluczony jes...ale nei za bardzo )

 

Pytanie moje: Czy jest to naprawialne ( np jakis gdzies maly "pstryczek\elektryczek" czy inny "pier-dolnik" ) czy to jzu pachnie wieksza rozkmina...np optyka aparatu ...

Drugie pytanie jak to jest mozliwe do naprawienia tak zeby byl w 100% ok ,to ile sie mozna spodziewac ceny ...

 

Prosze bardzo jak ktos siedzi w temacie ( ja jestem amatorem ) to na pewno bedzie umial mi pomoc..A zalezy mi na temacie bo strasznie zaczynalem sie zajawiac a aparacik tez w sumie zajefajoski

 

Dzieki z gory

 

ps: ale przymulilem :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaj do autoryzowanego serwisu, zapominij o jakis elektrykach od siedmiu bolesci bo moga jeszcze bardziej spaprac sprawe :)

 

CANON, YASHICA/KYOCERACSI Foto & Video, 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15tel. (022) 862-41-38http://www.e-csi.pl

I zapytaj najpierw o wycene naprawy, bo moze sie okazac nieoplacalna :D

 

A jak nie autoryzowany serwis to zostaje ci jakis elektronik, ryzyk fizyk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie Ma wszystkim forumowiczom

 

Stalo sie ze upuscilem canona jak byl wylaczony..Sprawa w tym ze dejcia niby robi ...ale strasznie wszyskie sa nieostre... tyle zaobserwowalem ( bo jest to dosc oczywiste ) nie widzialem innycg problemow ani nic .....( wiadomo tam troszke potluczony jes...ale nei za bardzo )

 

Pytanie moje: Czy jest to naprawialne  ( np jakis gdzies maly "pstryczek\elektryczek" czy inny "pier-dolnik" ) czy to jzu pachnie wieksza rozkmina...np optyka aparatu ...

Drugie pytanie jak to jest mozliwe do naprawienia tak zeby byl w 100% ok  ,to ile sie mozna spodziewac ceny ...

 

Prosze bardzo jak ktos siedzi w temacie ( ja jestem amatorem ) to na pewno bedzie umial mi pomoc..A zalezy mi na temacie bo strasznie zaczynalem sie zajawiac a aparacik tez w sumie zajefajoski

 

Dzieki z gory

 

ps: ale przymulilem :):):)

1690562[/snapback]

Piszesz że zdjęcia są nieostre czyli prawdopodobnie optyka sie "zwichrowała".

Powinno być naprawialne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

po malej przerwie:)

 

otóz aparacik oddałem do niby dobrego fachowca w Krk ..poluiczył mi 250pln

rodzaj uszkodzenia okreslił: "winietownia i problemy z ostrościa"

odebrałem aparacik i rzeczywiscie zdjecia robi...Ale:

jak robie zdjecia bez zooma to efekt winietowania jest widoczny ( tak jakbym 1cm zdjecia zakrył paluchem z prawej strony )

wiem ze gwary od niego mam jeszcze 3 miechy...

pytanie:

czy myslicie zeby isc do niego i mu kazać poprawić ?? ( nawet jak naprawa jest nieopłacalna to wystawił mi gwarancje ...mam racje? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

po malej przerwie:)

 

otóz aparacik oddałem do niby dobrego fachowca w Krk ..poluiczył mi 250pln

rodzaj uszkodzenia okreslił: "winietownia i problemy z ostrościa"

odebrałem aparacik i rzeczywiscie zdjecia robi...Ale:

jak robie zdjecia bez zooma to efekt winietowania jest widoczny ( tak jakbym 1cm zdjecia zakrył paluchem z prawej strony )

wiem ze gwary od niego mam jeszcze 3 miechy...

pytanie:

czy myslicie zeby isc do niego i mu kazać poprawić ?? ( nawet jak naprawa jest nieopłacalna to wystawił mi gwarancje ...mam racje? )

odpowiedz jest prosta, rob zdjecia tylko z zoomem :)

sory za ot :P

tak na powaznie to bym niosł do niego spowrotem chyba ze masz kase znowu wywalic kase w innym serwisie ;/

wspolczuje z tym aparatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...