Skocz do zawartości
Devilinside1

Co To Za Seria Procka A64

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest napewno super, temperatura max okolo 60 stopni...

1691380[/snapback]

A to spoko dzięki a mam jeszcze do ustawienia w biosie coś takie jak startup i wybieram tam 9*200=1800, również jest opcja 10*200=2000Mhz ustawiam to ale kupa co to jest za funkcja wygląda jakbym mógł zmienić mnożnik a przecież A64 mają stały mnożnik 9 hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj się serią, tylko puść go od razu na HTT 300 i zobacz czy 2700MHz pójdzie. Jak tak to jedź dalej. Jak nie to trafił się słaba egz niestety.

1691397[/snapback]

Gdyby nie napięcie na Solteku do 1.55V to pewnie by poszedł, idzie 2500Mhz a po wyżej już chce większe napięcie niż 1.55V a Soltek nie może mu dać i niestety restart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie masz dobrej serii...dobra seria potrafi pojsc na 2700MHz na napieciu 1.5

primo - A64 maja odblokowany mnoznik...

secundo- A64 maja odblokowany mnoznik od 9 w dol (3000)

 

btw

KLIK

Tu jest obszerny temat o Venice

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie masz dobrej serii...dobra seria potrafi pojsc na 2700MHz na napieciu 1.5

primo -  A64 maja odblokowany mnoznik...

secundo- A64 maja odblokowany mnoznik od 9 w dol (3000)

 

btw

1691629[/snapback]

Jak mam niby z niego więcej wycisnąć jak mobo blokuje ma napięcie tylko 1.55V i kupa a potrzebuje więcej V a mam go na rdzeniu Winchester a nie Venice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...