Skocz do zawartości
Adym

Jakie detonatory do GF2 400MX ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie rzecz biorac to im nowsze tym wydajniejsze. Ja od poczatku upgraduje dentki i coraz szybciej mi chodzi gf2mx.

i co Ty na to wofek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam z tą kartą problem prolink pixelview gf mx2 400 32ram

większość gier się wiesza, używam detonatorów oryginalnych z cd 12.90 plus geforce tweak utility ver 3.2.32 i grzebie tam z directem 3d - czasami chodzi dłużej ale w gruncie rzeczy też pada. detonatory starsze niż te spowalniają power karty.

 

Config

Athlon 1200 tb + msi k7t via 133 turbo limited edition + 256 ram pc 133 + +pixelview gf2 mx 400 32 agp+seagate 40 spinpoint + via ac97 + win98se + via 4in138 +directx8.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie rzecz biorac to im nowsze tym wydajniejsze. Ja od poczatku upgraduje dentki i coraz szybciej mi chodzi gf2mx.

i co Ty na to wofek ?

Gościu się nie zna i tyle !

Każda z seri jest optymalizowana pod inną rodzinę kart !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam z tą kartą problem prolink pixelview gf mx2 400 32ram

większość gier się wiesza, używam detonatorów oryginalnych z cd 12.90 plus geforce tweak utility ver 3.2.32 i grzebie tam z directem 3d - czasami chodzi dłużej ale w gruncie rzeczy też pada. detonatory starsze niż te spowalniają power karty.

 

Config

Athlon 1200 tb + msi k7t via 133 turbo limited edition + 256 ram pc 133 + +pixelview gf2 mx 400 32 agp+seagate 40 spinpoint + via ac97 + win98se + via 4in138 +directx8.0

Ale ja nie mam problemów z ta kartą , a nawet jestem z niej zadowolony ?(3d mark 2002se = 2500)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie rzecz biorac to im nowsze tym wydajniejsze. Ja od poczatku upgraduje dentki i coraz szybciej mi chodzi gf2mx.

i co Ty na to wofek ?

Gościu się nie zna i tyle !

Każda z seri jest optymalizowana pod inną rodzinę kart !

Nie trzeba sie nic znac.

Odpalam 3dmarka i q3 - widze czy wiecej czy mniej - zmieniam na starsze albo zostawiam nowe - proste jak konstrukcja cepa. Ja mam 29.20 i sa narazie najszybsze. Beta 29.40 i 41 nie chcialo mi sie sciagac wiec nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie rzecz biorac to im nowsze tym wydajniejsze. Ja od poczatku upgraduje dentki i coraz szybciej mi chodzi gf2mx.

i co Ty na to wofek ?

Gościu się nie zna i tyle !

Każda z seri jest optymalizowana pod inną rodzinę kart !

Nie trzeba sie nic znac.

Odpalam 3dmarka i q3 - widze czy wiecej czy mniej - zmieniam na starsze albo zostawiam nowe - proste jak konstrukcja cepa. Ja mam 29.20 i sa narazie najszybsze. Beta 29.40 i 41 nie chcialo mi sie sciagac wiec nie wiem.

Wolę spytać niż ściągać każdy detonator i sprawdzć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle że 3d marka 2000 pierwszy raz odpalilem to mialem w ktoryms tescie le nie z wysoka rozdzielczoscia okolo 10 fpsow (najwiecej mialem w trybie 800x600 okolo 6000 3d marks) z helikopterem a 2001 zwieszal mi sie. przeszedl ten test tylko raz na 2500 pointsow - wiecej nie testowalem mialem jeszcze starsza wersje gtu co tam jednak chodzilo alen nie o to chodzi. zrobilem upgrade biosa plyty , mam podejrzenia co do pamieci ram chociaz nie sprawiają mi klopotów orza starego monitora 14 z odświeżaniem 60 hz (gram na vsync on)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze tak karta dostala w chipie nagrode power i econo tyle że moja nie wydali np grania co chcialem ostatnio zrobic  w nfs5 i emperora battle for dune. wkurza mnie to

Nie zchodzcie z tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze tak karta dostala w chipie nagrode power i econo tyle że moja nie wydali np grania co chcialem ostatnio zrobic  w nfs5 i emperora battle for dune. wkurza mnie to

Nie zchodzcie z tematu.

Adym nie bądź takim Strażnikiem Teksasu albo Strażakiem Teksasu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze najlepsze sa 27.20 , przynajmniej u mnie na 28.xx mialem jakies 300markow mniej. A tak przy okazji na moim gruchocie mailem w 2000- 5431 a w 2001- 2748 ustawienia defaultowe i dentki 27.20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...