Skocz do zawartości
Kobrowisko

Jaki aparat do 3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Kazdy chwali swoje ...

Jezeli chcesz kupic dobra cyfrówke i nie bedziesz w przyszlosci chcial inwestowac w lepsze obiektywy BIERZ MINOLTE A200 - moim zdaniem nie ma lepszego w tym przedziale. Jezeli natomiast chcesz experymentowac i nie bedziesz robil tylko fotek swojej rodzince albo dziewczynie zainwestuj D50. Za 3 tysiaki bedziesz mial do tego 2 obiektywy - oczywiscie allegro - gdzies widzialem ...... pozdro :P

a więc uzasadnij czemu Minolta A200 a nie np. Minolta A2 , Fuji S9500 czy inne hybrydy ?

i czemu D50 a nie 5D czy 350D ? ... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc uzasadnij czemu Minolta A200 a nie np. Minolta A2 , Fuji S9500 czy inne hybrydy ?

i czemu D50 a nie 5D czy 350D ? ... ;]

Wystarczy popatrzec na testy A200 zajmuje pierwsze miejsca a jesli chodzi o D50 to chodziło mi głównie o cenę oraz duzy wybor szkiel......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy popatrzec na testy A200 zajmuje pierwsze miejsca

Kumpel ma A200, bawiłem się tym aparatem i wiem jedno - nie kupiłbym go. Uważam, że moja A1 jest pod wieloma względami lepsza.

Gdybym teraz miał kupować minoltę, wybrałbym A2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie najlepiej poczytac opinie na

 

http://www.recenzje.net.pl/1-aparaty_cyfrowe/1

 

opinie uzytkowników, lustrzanki nikona, canona, minolty to jest juz najwyzsza półka, mało się od siebie różnią w sumie :P co kompu pasuje i każdy i tak swoje będzie chwalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie najlepiej poczytac opinie na

 

1908726[/snapback]

opinie uzytkowników, lustrzanki nikona, canona, minolty to jest juz najwyzsza półka, mało się od siebie różnią w sumie :P co kompu pasuje i każdy

ta bardzo mało się różnią :lol: ... jeśli mówisz o klasie tanich luster to tak ... ale popatrz dalej ...

 

i tak swoje będzie chwalić

wątpię , jeszcze nigdy nie powiedziałem, że Canon jest lepszy od czegoś jeśli tak nie jest ... Jeśli chcesz to możemy podyskutować o moim podejściu do aparatów i Ci udowodnie, że moje wybory są uzasadnione a że czasem jest to Canon to odrazu musisz pomyśleć, że to dlatego bo mam Canona ? :lol: ... Otwórz oczy i zobacz, że Canon jest wraz z Nikonem to liderzy rynku foto i nie dziw się, że polecam rzeczywiście lepszego A510 niż HP czy Mediona . I moje zdanie zawsze jest czymś poparte a nie tylko "znaczkiem" czy powiedzieniem "xxx jest lepszy technicznie" ... n/c

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale......

Canon zarówno 350d jak i 400d są to aparaty amatorskie! Nikon natomiast od modelu d70 jest aparatem dla zaawansowanego użytkownika.!

 

Gdy wziąłem Canona do ręki (400d) to miałem wrażenie że zaraz mi się rozpadnie w ręku! Nikon jest lepiej wykonany i nawet model d70s potrafi owiele więcej od canona 400d !!!!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale......

Canon zarówno 350d jak i 400d są to aparaty amatorskie! Nikon natomiast od modelu d70 jest aparatem dla zaawansowanego użytkownika.!

 

Gdy wziąłem Canona do ręki (400d) to miałem wrażenie że zaraz mi się rozpadnie w ręku! Nikon jest lepiej wykonany i nawet model d70s potrafi owiele więcej od canona 400d !!!!!

Pozdrawiam

 

:lol:

 

Na czym opierasz swoje zdanie ? Dla zaawansowanego użytkownika to masz Nikony D2/D3 a nie D70s. :lol:

 

Z jakością wykonania przyznaję rację - D70s lepiej jest zrobiony niż 350D czy 400D a tym "o wiele więcej potrafi" to może to jakoś udowodnisz ? Czymś potwierdzisz czy coś ? :lol:

 

Czy za pisanie bzdur tzn. wprowadzanie innych w błąd nie powinno być jakiejś kary ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Na czym opierasz swoje zdanie ? Dla zaawansowanego użytkownika to masz Nikony D2/D3 a nie D70s. :lol:

 

Z jakością wykonania przyznaję rację - D70s lepiej jest zrobiony niż 350D czy 400D a tym "o wiele więcej potrafi" to może to jakoś udowodnisz ? Czymś potwierdzisz czy coś ? :lol:

 

Czy za pisanie bzdur tzn. wprowadzanie innych w błąd nie powinno być jakiejś kary ? :lol:

 

O boże obraziłem wielkiego fotografa Canonowca!!

to moje zdanie bo miałem doczynienia z całą gamą aparatów marki Canon

 

A czy ja mówię o aparatach za 3000zł czy za 15000zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boże obraziłem wielkiego fotografa Canonowca!!

to moje zdanie bo miałem doczynienia z całą gamą aparatów marki Canon

 

A czy ja mówię o aparatach za 3000zł czy za 15000zł?

Również miałem doczynienia z całą gamą aparatów marki Canon jak i Nikon i zastanawiam się po co piszesz głupoty w stylu, że D70s jest dla zaawansowanych ... :mur:

 

Zwykle pisząc takie tezy przydałoby się jakieś udowodnienie... Mamy Ci uwierzyć na słowo ? A z językiem przyhamuj - dobrze Ci radzę...

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...