Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gears of War

GATUNEK: Akcja

PLATFORMA: XBOX 360 (na razie)

PRODUCENT: Epic Games

 

Dołączona grafika

 

Gears of War to projekt twórców serii Unreal, studia Epic Games.

W Gears of War gracz wciela się w postać Marcus'a Fenix'a, który na zniszczonej wojną planecie Sera musi podjąć walkę z obcymi formami życia z podziemnych legowisk. Na wyposażeniu jest ciężki pancerz bojowy co znacznie ogranicza jego zwinność dając w zamian większą wytrzymałość i stabilność. Świetnie są zrobione algorytmy odpowiedzialne za funkcjonowanie AI nieprzyjaciół, co sprawi, iż co niektórzy nie będą mogli oderwać oczu od monitora. Silnik gry został oparty na Unreal Engine 3, w opcji gry dla dwóch graczy – do dyspozycji mamy dzielony ekran, system link i wreszcie rozgrywkę przez Xbox Live.

 

 

Przykładowe screeny:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez tester3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailery widziałem wszystkie jakie można pobrać z netu jednym słowem powalają :D

polecam zassać ten trailer

gears_of_war-g4tv_video.avi

sorki nie mam linka do niego będziecie musieli sobie oszukać ;)

czołg wygląda niesamowicie!!! I jest jeszcze w nim wzmianka o nowym killzone ;)

 

główny bohater nie przypomina wam czasem kogoś ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
pudzian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a może jednak tak.

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=9145&a=1

 

Pewnie wyjdzie ze sporym opóźnieniem ale wyjdzie.

Wspaniale wyglądają te obrazki, aż się wierzyć nie chce. Do złudzenia przypominają mi pierwsze screen'y unreal engine 3.0 prezentujące jego możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Here's what I posted earlier on Evilavatar.com

 

First the demo baloney....

 

There is no chance a demo level of Gears is hitting the Xbox Live Marketplace this month, next month or the month after that. We love the Xbox Live Marketplace and Xbox Live Arcade and have lots of cool ideas how we can leverage them but not until the game is finished and we don't realistically know when that will be at this point in time. I can tell you however that the game is incredible and there will be lots of cool stuff in it that you didn't expect to see. Sorry for the tease

 

Now, about those screenshots. Those are NOT new screen shots. In fact they're quite old and some aren't Gears at all. Here's what I wrote about them in a different thread on this forum...

 

These are very old images, mostly from our internal PR Kick-off meeting with Microsoft back in December 2004. They were never intended for release and they don't come anywhere close to representing what the game looks like today. In fact some of those images don't represent the game AT ALL! The grassy field images are from our GDC 2004 Unreal Engine 3 demo and NOT from Gears! That is TWO YEAR OLD engine demo content we showed to Microsoft PR people to give them an early flavor of what the tech could do. As you can probably guess we're pretty unhappy that these crappy images have surfaced. Unfortunately this isn't the first time our publisher has released content not intended for release and it feels like a punch in the gut every time it happens.

Jeśli obecnie gra wygląda o wiele lepiej, to naprawdę ciekawie się to zapowiada :) Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a może jednak tak.

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=9145&a=1

 

Pewnie wyjdzie ze sporym opóźnieniem ale wyjdzie.

Wspaniale wyglądają te obrazki, aż się wierzyć nie chce. Do złudzenia przypominają mi pierwsze screen'y unreal engine 3.0 prezentujące jego możliwości.

tak na czeskiej stronie pisza ze wyjdzie na pc ale na oficjalnej microsoftu ze nie.. tak czesi maja racje :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zapowiada się na "must have" dla nowego X'a. Już się nie mogę doczekać, kiedy ją w swoje łapki wezmę. :) Widziałem na konferencji M$ na E3 jak gościu grał na pierwszym poziomie. Super płynna animacja, wspaniała grafika. Dzięki tej grze prawdopodobnie wzrośnie liczba ludzi, którzy będą chcieli posiadać X360. A screen powyżej po prostu miażdży i powala na kolana.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie render. :) To gra. Zerknij na filmiki w HD. Niestety na filmikach widać, że chyba możliwości konsoli się kończą bo czasami framerate ostro spada. Wcale się temu nie dziwię. Tam jest max wszystkiego razem z Pixelami i Vertex Shaderami hehe. :) Dla tej gierki jestem skłonny kupić XBOXa 360. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie render. :) To gra. Zerknij na filmiki w HD. Niestety na filmikach widać, że chyba możliwości konsoli się kończą bo czasami framerate ostro spada. Wcale się temu nie dziwię. Tam jest max wszystkiego razem z Pixelami i Vertex Shaderami hehe. :) Dla tej gierki jestem skłonny kupić XBOXa 360. :)

link do filmikow w HD please?

 

giera jest ladna i nie watpie w to . .ale na screenie widac postprocesing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link do filmikow w HD please?

 

giera jest ladna i nie watpie w to . .ale na screenie widac postprocesing

moze by tak google :D

 

http://www.xboxyde.com/game_786_en.html

 

http://games.teamxbox.com/xbox-360/1167/Gears-of-War/#movies

 

http://gearsofwar.com/Media/Special_Content.htm

 

http://www.gamershell.com/news/23725.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Typowe reakcje pecetowe: zero o fablue, gameplayu, grafika [ciach!]na, wiec wszyscy sie slinia. :|

Mnie ta gierka ani grzeje ani ziebi. Plynna bedzie na 100% - watpie, zeby MS zgodzil sie na wydanie gry, ktora bedzie haczyc na ich konsoli w rok-poltora po premierze. Najwyzej zejda lekko z AA albo AF i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

A ja nie chciałem mówić o fabule bo bym został zbesztany jako PCtowiec, że się czepiam bo gra na konsole jest taka ładna :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

A ja nie chciałem mówić o fabule bo bym został zbesztany jako PCtowiec, że się czepiam bo gra na konsole jest taka ładna :wink:

Prawie wszystkie gry na X360 sa LADNE. Pytanie tylko, ile z nich jest FAJNA. :| Ja ciagle czekam na must-have i jak na razie to TD:U sie zapowiada jako takowy, moze pojawi sie cos jeszcze - jakis exclusive, niedostepny na nic innego - moze Soul Calibur IV? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bedzie swietna. Duzo materialow z targow poogladalem i na pewno ja kupie. Podoba mi sie bohater. Twardziel prawdziwy a nie jakas laska z cyckami.

sialala - TD:U ma lekko zrabany model jazdy. Nie bedzie to dobra gra moim zdaniem. Chyba ze dopracuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...