Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

@rockers

Nie grałem tylko patrzyłem na screeny i stwierdziłem ,że jest porozmywane. Skoro jest na realu fantastycznie to się bardzo z tego cieszę:). A dlatego się cieszę że na pc jak wyjdzie to będzie sie prezentowac tak samo albo i lepiej :P. Jesli chodzi o crysis to i tak dla mnie gierka bedzie na bank lepsza. Nie mów mi że piszę [ciach!]ły bo stwierdzam to po screenach!!! Sorki ale jestem bardzo nerwowy i nie lubię ludzi , którzy jak kogos nie znają to od razu odpowiadają po chamsku.A to że crysis zmiecie to jest poprostu pewne.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

@rockers

Nie grałem tylko patrzyłem na screeny i stwierdziłem ,że jest porozmywane.

:mur:

a co ja pisalem podajac linka do strony z filmami??

 

Skoro jest na realu fantastycznie to się bardzo z tego cieszę:). A dlatego się cieszę że na pc jak wyjdzie to będzie sie prezentowac tak samo albo i lepiej :P.

tak jak GRAW?

ewentualnie wyjdzie za rok-poltora na pieca (jak bylo z Halo) i wszyscy stwierdza: pffff

 

Jesli chodzi o crysis to i tak dla mnie gierka bedzie na bank lepsza. Nie mów mi że piszę [ciach!]ły bo stwierdzam to po screenach!!!

moge to sobie wrzucic do sygnaturki?

 

A to że crysis zmiecie to jest poprostu pewne.

amen.

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janiemogeokurcze. Hydro za dlugo przebywal na tym forum, bo grigrori nie dość ze ma na office nonstop 300fpsów to jeszcze grał już najwyraźniej w crysisaOo Żal.pl? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOLEK miesiąca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lol :D mnie tez to smieszy xD "Ja wiem ze Crysis bedzie lepszy bo widze na screenach xD" Takie podejscie do gier to sam nie wiem, czy mnie smieszy, czy smuci ;F

 

wszyscy czekaja na tego crysisa jak na jakiegos zbawiciela, mesjasza, dzieki ktoremu beda mogli ludziom z konsolami powiedziec "nenenenene a my mamy crysisa nenenenene" i cieszyc jape ze sie ma jakas tam fajnie wygladajaca gre, ktorej na konsolach (narazie) nie ma xD Wreszcze poczuja sie "mocni" i bedzie pro argument w fanboyowej wojnie PCvs konsole xD

 

tak wszyscy narzekaja na GoW, ze tekstury z du.py itp, ale mi sie zdaje ze poprostu niektorych boli ze tej gry jeszcze nie ma na PC i ze predko sie nie pojawi

 

Janiemogeokurcze. Hydro za dlugo przebywal na tym forum, bo grigrori nie dość ze ma na office nonstop 300fpsów to jeszcze grał już najwyraźniej w crysisaOo Żal.pl? :lol:

hydro sprzedaje kompa i kupuje x360... gdzies na labie pisało xD

 

Impossible is Nothing!

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro sprzedaje kompa i kupuje x360... gdzies na labie pisało xD

 

Impossible is Nothing!

nie ma hu hu...

odbanować go! zmądrzał! :D

 

ja właśnie zaciągam filimik - first 10 minutes, zaraz sobie pooglądam, zgadzam się z Solidem, zapomniał dodać, że Crysis NIE WYJDZIE wcześniej jak MAJ 2007, więc sobie jeszcze pół roku poczekacie :lol: albo lepiej :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOLEK miesiąca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chodzi mi o to że widzę tylko screeny z gears , a nie mam okazji pograć i oceniam screeny denciaki jedne, bo już inaczej się nie wypowiem!!! Lolkować to sobie możesz ;).

@ Kucyk

No poczekamy sobie , ale przyznaj , że sam nie poczekasz ?? Tymbardziej , że nie wiadomo czy kryzys nie wyjdzie na naxtgeny.

Żal serca mi nie sciska, bo może na dniach sobie nabede x pudełeczko , ale na TV jakieś lepsze bede musiał poczekać ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem filmik i gra wygląda bardzo dobrze, ale 10/10 to ja bym jej za grafikę i rozgrywkę nie dał, to jest moja opinia

 

Gregor1230 - chyba będzie musiało mi się ponownie w głowie poprzestawiać, aby zainwestować kupę szmalu w PC, tylko mi tu nie cytujcie nowych wymagać Crysisa plisss

moją docelową zabawką jest PS3, właściwie kasa na konsolę i LCD już jest, jak się nie doczekam to zassam X360, zobaczymy ile wytrwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Jak zawsze gdy ktoś powie coś złego o konsoli już idzie Leborg, Solid i kilku innych i obrzucają błotem tego co obraził ich ukochany kawałek plastiku z drugiej strony jest posiadacz swojego plastikowego sprzętu piszący jakieś bzdury. Obaj jak dla reguły "lepsze bo moje" rozpoczynają obrażanie się na wzajem. Co nie zmienia faktu, że poziom kultury co po niektórych wskazuje na gimnazjum? Bo nie wiem jak może się tak zachowywać ktoś dorosły i dojrzały. Jeden od drugiego nie lepszy.

Chociaż według mnie Gregora potraktowaliście po chamsku chyba nie powiedział w waszą strone czegoś aż tak obraźliwego jak np. Rafl11?

 

 

@Kucyk ja też z tego co widziałem na screenach i trailerach 10/10 bym nie dał. Może jakbym zagrał zmienił bym zdanie ale okazji nie mam. Chociaż wątpie by LCD miał jakiś wpływ na tekstury i modele na mapie jak i ich konstrukcje.

 

Ciekawe czy ja i za co zostane też zgnębiony. W sumie po takim towarzystwie spodziewam się tego. Ale ja tylko pokazuje co kawałek plastiku robi z ludźmi na tym forum. ( Ati vs Nvidia, pc vs konsole, amd vs intel). Dla mnie to chore bo odstawia na bok zdrowy rozsądek.

 

A no i wszedłem tu z nadzieją przeczytania opini kogoś kto już grał w pełną wersje tej gry. Więc ktoś już gra?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ati vs AMD? :D

Gre oceniono ostro... bedzie multi?

 

BTW - rzeczywiscie nie przesadzajcie, to tylko gra, konsola czy pecet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest, podobno lepszy niz single :D A co do wszystkich tych wojen konsola vs pc itd. Krotka pilka: PCtowcy sa przeciw konsolom zanim ich w koncu nie kupia. Taka jest prawda i uwierzcie, ze jest tak w 99% przypadkow. Mam pc, mam 2 konsole na wszystko wychodza hity i shity i trzeba po prostu umiec zlapac dystans i stwierdzic z czystym sumieniem ze cos jest dobre albo nie dobre. Co do GoW to juz olewajac wszelkie recki na serwisach, spojrzalem tez na oceny samych graczy, ludzi takich jak my i na takim przykladowym Gamespocie PONAD 55% dala tej grze ocene Perfect, 35% ocene Superb. To juz daje 90% graczy, ktorzy robia pod siebie na widok tego tytulu. Jesli kogos nie przekonuja screeny czy filmiki bo zle na nich cos widac to po prostu zaufajcie tym, ktorzy tak samo jak my, po prostu lubia grac i czerpac z tego przyjemnosc (to oczywiscie do tych, ktorzy konsoli nie maja), a do tych co maja...chlopaki jeszcze tylko tydzien!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co to za granie z autoaim`em, upraszczajac mocno granie ogranicza sie do "strzalki do przodu" i podziwiania kolejnych lokacji, i tylko prosze mi nie wmawiac jak to sie precyzyjnie padem steruje, i ze sama gra nie pomaga w celowaniu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak spytam kontrolnie, grales w ogole padem kiedys w cokolwiek? Albo wlasnie w jakiegos shootera?

ja tak i nawet nie ma co porównywać myszki do pada inna liga. szkoda że Microsoft nie dał jeszcze pełnego wsparcia dla mychy i klawiatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze, ze ta sama liga tylko ze wcale nie gorzej (w sensie zabawy jaka mozna czerpac) gra sie na padzie w fpp/tpp. Dwa zupelnie rozne podejscia, ale przekreslac z gory pada bo nie jest TAK dokladny jak dobra mycha to przesada. Po prostu nie lubie jak ktos mowi ze pad jest do pupy, bo jest mniej precyzyjny a nawet go raz w zyciu nie macal. W gry na PC padzik sie moze nie sprawdza, ale na konsolach jak najbardziej. A autoaim mozna wylaczyc w kazdej grze, to tylko dodatkowa opcja (jednym przeszkadza, drugim nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ja tak i nawet nie ma co porównywać myszki do pada inna liga. szkoda że Microsoft nie dał jeszcze pełnego wsparcia dla mychy i klawiatury.

okresle to tak: granie myszka to cheaterstwo i powinno byc zakazane. bo w 1/100 sekundy mozna obrocic sie o 180 stopni, zdjac 3 przeciwnikow headshotami i obrocic sie z powrotem, zeby biec do przodu. < zart >

 

ja rozumiem, ze przyzwyczajenie druga natura, a ze czlek jest dodatkowo istota leniwa, wiec jak przyzwyczail sie do dokladnego (chirurgicznego niemal) celowania za pomoca myszki, to na celowanie za pomoca pada bedzie patrzyl z obrzydzeniem. bo raz, ze trudniej, dwa, ze mniej dokladnie, a trzy, ze co to za celowanie jak nos nie jest w monitorze < zart >

 

kazdy pamieta hydro i jego umilowanie do cyfrowego sterowania gdzie sie dalo za pomoca klawiatury. a cyfrowe sterowanie jest znacznie mniej dokladne i wygodne niz analogowe za pomoca grzybka w padzie. jak widac sa gusta i gusciki.

 

jesli ktos obejrzal ten filmik do ktorego linka podalem (w HD ma sie rozumiec, jak to mawial prosiaczek), to musial zauwazyc, ze autoaima tam nie uzywano. i musial zobaczyc, ze zarowno pod wzgledem szczegolowosci grafiki jak i skomplikowania poziomow GoW wyznacza zupelnie nowy standard. tekstury? ogladajac ten filmik nie zauwazylem zadnej, ktora by spowodowala u mnie skrzywienie sie. w trakcie grania na tekstury zwraca sie jeszcze mniejsza uwage. tak w ogole to polecam sciagnac ten filmik w HD, odpalic na TV HDReady i przekonac sie na wlasne oczy co to ten next-gen. bo mnie po prostu zatkalo. a widzialem chyba wszystkie wazniejsze gry na PC z ostatnich paru lat (poza Gothiciem, ktory mnie kompletnie nie interesuje). MS wydal ta gre tydzien przed premiera PS3 i dobrze wiedzial co robi. cala Europa zlozyla preordery, a dzis pierwszy raz od daaawna bedac w sklepie z grami nie zauwazylem zadnego XO na polce. sprzedali wszystkie wraz z preorderami na GoW. ja preorderka tez zlozylem zreszta ;)

 

w przyszly piatek bede miec ta gierke, jak pogram podziele sie pierwszymi wrazeniami, a cos sensownego napisze pewnie dopiero jak gre ukoncze. bo takie recenzje pierwszych graczy po paru godzinach grania w ta gre to IMO mozna o kant du.py potluc. ja po pierwszych paru epizodach HL2 bylem niemal pewien, ze to najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstala i bylem gotow dac jej 100 punktow na 100. teraz dalbym maksimum 75. pozyjemy - zobaczymy.

 

p.s.

ale te pierwsze 10 minut na duzym ekranie i z dzwiekiem odpowiednio podkreconym ryje beret i nawet Crysis nie zrobil na mnie takiego wrazenia. gra w klimacie Killzone i sterowaniem zerznietym z RE4 - zapowiada sie cud, miod, orzeszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Crysis bedzie mial dobra grafike, to jest jasne, ale jezeli gra nie bedzie miec jakiegos konkretnego gameplay'a i fabuly to bedzie mozna nia sobie co najwyzej tylek podetrzeć.

Nie sama grafika czlowiek zyje ;)

Gears of War zapowiada sie ciekawie, szczegolnie w multi bym sobie popykal. Moze juz czas zbierac na Quake Wars i GoW? Sie zobaczy jak jakies mini recenzje na forum sie pokaza.

 

Co co "pad vs myszka&klawiatura". Powiem tak - kto co lubi.

Gralem w Metal Gear Solid na kompie (pierwsza czesc) i kumpel pozyczyl mi PS2 wraz z MGS3 (zlitowal sie ;)). Jaki byl tego efekt? Pogralem 1.5h i po prostu szlag(k?) mnie trafial. Postac robila co innego niz jej kazalem (przynajmniej mi sie tak zdaje), nacelowanie heada z broni usypiajacej graniczylo z cudem... i tak oto w pelnej frustracji zakonczyla sie moja przygoda z konsolami. Teraz wiem, ze predzej bym wyrzucil kase na nowa karte graficzna niz kupil konsole nowej generacji.

Myszka, klawiatura i headshoty. To lubie ;sss

Peace[;

 

EDIt:

Aaa, no i nie potrafie rozwalic sie przed TV i zrelaksowac. Ja lubie zalozyc sluchaweczki, wczuc sie w klimat i siedziec blisko monitora@garb. Nie dla mnie granie na konsoli przy telewizorze. Moze kiedys (jezeli nie bede narzekal na brak kasy) sprawie sobie jakas konsolke i sie zmusze do gry, ale teraz, kiedy nie mam specjalnie duzo pieniedzy bym tego nie zrobil.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - gra niszczy !!! Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Już na samym początku gry mamy akcję !! Grafika prezentuje się wyśmienicie, efekt zniszczonego miasta został przeniesiony na ekrany bardzo dobrze. Efekty dźwiękowe również na wysokim poziomie. Najlepszym bajerem jest piła mechaniczna zamontowana w karabinie. Jak się raz rozwali kolesia piłą i zobaczy co ona robi, to nabiera się ochoty by całą grę przejść zabijając tylko nią. Moja ocena 10/10 Gra roku

 

@emes - jaki autoaim ?? nie ma takiej opcji trzeba samemu celować, podziwiać lokacje owszem można ale bardzo szybko zostaniemy rozwaleni na drobne części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

A masz możlwość nagrania np cyfrówką minutowego filmiku jak to u Ciebie wygląda? :)

myslisz, ze to bedzie skakac czy cos? :|

w necie jest od huhu filmow w jakosci HD z GoW - ja podalem linke do pierwszych 10 minut, na tej samej stronce mozna znalezc tzw. "momenty" (jesli ktos lubi sobie psuc niespodzianke), a google pomoga Ci znalezc materialy z przejscia praktycznie calej gry nagrane w HD. takie nagranie cyfrowka to bedzie:

- kiepska jakosc

- kiepska rozdzielczosc

- niepotrzebna strata czasu

:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Nie trzeba ogladac w HD, wystarczy ze ogladniesz w SD ale filmik w formacie QuickTime. Duzo lepsza jakosc. :)

a potem ktos, kto obejrzy taki filmik w SD powie "zadna rewelacja" po polowa detali zniknie z powodu redukcji rozdzialki. ogladajac w SD bedziesz mial jedynie pojecie jak ta gra prezentowac sie bedzie na zwyklych TV - a jednak jest roznica miedzy graniem na SD a HD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Spoko spoko, już lookałem ten 10minutowy filmik. A zapytałem bo chciałem tylko zobaczyć jak to wygląda na LCD w HD ;]

tak samo jak na filmikach w HD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ten material byl krecony w HD, co doskonale widac na pauzie. jaki bylby sens nagrywac jakis material w innej rozdzialce i interpolowac to do 720p? poza tym gry na XO maja ta przypadlosc, ze w SD (nizsza rozdzielczosc) chodza gorzej i zdarzaja sie przycinki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze gdy ktoś powie coś złego o konsoli już idzie Leborg, Solid i kilku innych i obrzucają błotem tego co obraził ich ukochany kawałek plastiku z drugiej strony jest posiadacz swojego plastikowego sprzętu piszący jakieś bzdury. Obaj jak dla reguły "lepsze bo moje"...

kolego, ogarnij - twoja teoria legla w gruzach, bo ja nie naleze do grona osob ograniczajacych sie jedna platformą do grania wiec trudno mi podchodzic na do sprawy wg "lepsze bo moje", bo wtedy bym musial i o PC pisac w superlatywach i o konsolach tak samo. Ja pisze obiektywnie wiec stfu mi z takimi zarzutami, k? Tak trudno niektorym ogarnąc ze sa ludzie co maja zarowno konsole (i to nie jedna) jak i PC (tez nie jeden :P) i ze moga poprostu widzac całoksztalt rynku gier video, wypowiadac sie na ten temat? To ze niektorzy zazarcie bronia swojej platformy, bo tylko jedna maja - nie znaczy ze mozecie wszystkich mierzyc tą miarą ;F

 

A napisalem ze tekst ze crysis jest lepszy bo ktos widzial screeny, jest lolowy, bo jest. Podejscie takie do gier IMO tez jest.

 

PEACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

@Solid widze co masz w podpisie. Sam swego czasu miałem PS'a, Xboxa i PCty. Ale jak ktoś pisze coś o konsolach vs PC ty wychodzisz i robisz to w tak kulturalny sposób jak w poście do mnie. To był ogólnik wy byliście tam tylko jako przykład kto po jakiej stronie stoi :wink: Ogólnie trudno znaleźć w internecie kogoś nie mającego PCta, chyba, że pisze do nas na padzie z PS2 :wink: Są osoby bardziej za tym co im się bardziej podoba, są jednak bardziej za jednym niż drugim. Ja stoje po środku dostrzegam zalety PCtów i Konsol jak i ich wady. I nie powiem Ci, że jesteś beee bo czasem piszesz mądre tęksty do ludzi dla których PC to jedyna platforma do grania a konsole nadają się na śmietnik. Bo Ty to wiesz i ja to wiem, że tak nie jest. Ale chyba można robić to w bardziej kulturalny sposób bez obrażania się na wzajem.

 

Ocenianie po screenach też według mnie mądre nie jest. Ale można chyba powiedzieć to w bardziej kulturalny sposób jak lolek.

 

To ze niektorzy zazarcie bronia swojej platformy, bo tylko jedna maja - nie znaczy ze mozecie wszystkich mierzyc tą miarą ;F

Ja się do tych ich nie dopisuję nie mam tylko jednej platformy mam też Xboxa ( w zakamarkach gdzieś jest pegazus, comodore i jeszcze jakaś inna stara konsola). I nie jestem ani PCtowcem ani Konsolowcem od tak spoglądam zza szyby.

 

 

 

A co do pada. Gwarantuje, że jest wygodniejszy od siedzenia z myszką i klawiaturą na kanapie :P

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...