Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

aha i jeszcze jedno, biorac po uwage niezbyt skaplikowane srodowisko gry (zauwazcie ze sklada sie glownie z klockow szesciennych poobciaganych przecudnymi teksturami), brak bardziej skaplikowanych obiektow oprocz samych wojakow,

skOMplikowanych ;)

 

okresle to tak: poziom z deszczem w nocy. dziekuje.

 

aha - podobnie na filmikach wygladalby Resident Evil 4 - chodzenie, celowanie w przeciwnikow, rozwalanie ich, znowu chodzenie, znowu rozwalanie itp.

 

i jeszcze jedno - konwersja RE4 na PC miala byc... w kwietniu poczatkowo? potem w sierpniu? wrzesniu? bedzie w ogole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

no spoko, ale dwie rzeczy:

- "ladna buzia" nie oznacza "tak samo zlozona i skomplikowana".

- dlaczego ten nosek nie rzuca cienia (najlepiej miekkiego) na reszte buzki?

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rockes,ty sie nie produkuj, bo zrozum, ze poprostu niektorych boli ze wyszla miażdząca gra na konsole, ktorej nie ma na PC. miazdzaca pod wzgledem grafy najlepsze tytuly z PC itd. Teraz poprostu czekaja te osoby na Crysis, by pogly powiedziec ze "hahaha, PC jest lepszy do grania niz konsola - pokazcie mi grafike taka jak w crysis". To juz dla nich must be. Ta gra musi wyjsc, musi byc ładna graficznie bo inaczej ich swiatopoglad legnie w gruzach ;F

 

Ja juz mowilem. Gralem w Crysis i to zwykly szuterek jest z ladna grafa i fizyka, ale niektorzy widza w ej grze mesjasza w durnej wojnie PC vs konsole i poprostu nie dopuszczaja mysli ze jakas gra moze teraz ekstra wygladac. Potem ogladaja filmy w niskiej rozdzielczosci podbudowujac sie mysla "ale ta gra brzydko wyglada" xD

 

Ja powiem szczerze, ze GoW wyglada SUPER. Ale rozgrywka mnie tak troche rozczarowala. Tzn wolałbym, aby bylo trudniej - czyli ze jak sie koles wychyli to kilka strzalow i pada, a nie caly grad kul a on stoi. Taki mi sie marzy taki mix tych klimatow, tpp i BiA. Chowanie sie, flanka. Niby to jest, ale tak IMO za malo czuc to zagrozenie kulami przeciwnika. Leca te serie, koles przyjmuje twardo na klate i biegnie dalej. Nie wiem. Moze na hard bedzie sie ciekawiej gralo i bedzie trzeba sie chowac, czaic itd. Kamera, ktora schodzi do parteru gdy biegniemy na kuckach jest SROGA!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

zrozum, ze poprostu niektorych boli ze wyszla miażdząca gra na konsole, ktorej nie ma na PC. miazdzaca pod wzgledem grafy najlepsze tytuly z PC itd.

Miała miażdżyć jeszcze bardziej a z resztą nie wiem o co tyle szumu bo gra i tak trafi na Windowsa. Więc i oni zagrają a ja spodziewałem się nie ukrywam lepszej grafiki takiej jak na trailerach i troche większej miazgi.

 

Ta wojna sam nie wiem po co jest. GoW trafi na obie platformy. A im lepiej wygląda już teraz na Xa to tym lepiej dla nas w przyszłości ;]

 

Co do rozgrywki to szkoda, że nie ma bullet time'a gdyby nie on Max Payne byłby nie do zniesienia przez tryb TPP ( a tak mozna było obserwować jak wszystko do okoła lata).

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Co do rozgrywki to szkoda, że nie ma bullet time'a gdyby nie on Max Payne byłby nie do zniesienia przez tryb TPP ( a tak mozna było obserwować jak wszystko do okoła lata).

Przy calej przychylnosci dla GOW jaka mam to sory Ludwiczek ale tam nie ma co latac. Nie bylo by czego obserwowac w zwolnionym tempie, a wrecz byla by widoczna urywana animacja postaci (chodzi mi o te glupkowate przerwy miedzy poszczegolnymi grupami odruchow, w slow-motion wygladalo by to biednie). W GOW cala para poszla w tekstury i miodnosc gejmpleja (jak przypuszczam ;) ) A to przykre bo pomyslcie sobie jak by GOW wygladal jak by mozna bylo zdewastowac lokacje tak jak w FEAR.... przy takim tempie rozwalki jaki jest w GOW to ludzie by masowych orgazmow wizualnych dostawali. Szkoda bo to w koncu next gen a na PC to juz bylo dawno temu. Ale ja wierze ze GOW2 bedzie w takie detale bogaty.... hm, ale z drugiej strony to epic... a epic robi chirurgicznie sterylnego Unreala ktory wyglada jak zabawa ludzikami dżi-aj-dżo :lol2: (pamietacie ? :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka napewno niezla na pc tez bedzie skoro to epic

kwestia jest kiedy wydadza na pc

 

ano jak juz na konsolowym rynku na gierce zarobia i juz bedzie na tyle wysokie nasycenie rynku ze wzrost zyskow ze sprzedazy bedzie malo prawdopodobny

 

wiec przychylniej spojrza na pc gdzie bedzie mozna jeszce wydusic kilka $

 

lato-jesien 2007 epic powinien nas uraczyc wersja pc

Edytowane przez helmut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rockes,ty sie nie produkuj, bo zrozum, ze poprostu niektorych boli ze wyszla miażdząca gra na konsole, ktorej nie ma na PC. miazdzaca pod wzgledem grafy najlepsze tytuly z PC itd. Teraz poprostu czekaja te osoby na Crysis, by pogly powiedziec ze "hahaha, PC jest lepszy do grania niz konsola - pokazcie mi grafike taka jak w crysis". To juz dla nich must be. Ta gra musi wyjsc, musi byc ładna graficznie bo inaczej ich swiatopoglad legnie w gruzach ;F

 

Ja juz mowilem. Gralem w Crysis i to zwykly szuterek jest z ladna grafa i fizyka, ale niektorzy widza w ej grze mesjasza w durnej wojnie PC vs konsole i poprostu nie dopuszczaja mysli ze jakas gra moze teraz ekstra wygladac. Potem ogladaja filmy w niskiej rozdzielczosci podbudowujac sie mysla "ale ta gra brzydko wyglada" xD

 

Ja powiem szczerze, ze GoW wyglada SUPER. Ale rozgrywka mnie tak troche rozczarowala. Tzn wolałbym, aby bylo trudniej - czyli ze jak sie koles wychyli to kilka strzalow i pada, a nie caly grad kul a on stoi. Taki mi sie marzy taki mix tych klimatow, tpp i BiA. Chowanie sie, flanka. Niby to jest, ale tak IMO za malo czuc to zagrozenie kulami przeciwnika. Leca te serie, koles przyjmuje twardo na klate i biegnie dalej. Nie wiem. Moze na hard bedzie sie ciekawiej gralo i bedzie trzeba sie chowac, czaic itd. Kamera, ktora schodzi do parteru gdy biegniemy na kuckach jest SROGA!!!!

przeciez to zwykly enreal engine 3.0 jako ze to 1 produkcja jaka wyszla to przynajmniej mozna oblookac jego mozliwosci

na pc bedzie cala masa ue3.0 gierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Oby <_< bo jak CDProjekt nawali to jade na Jagielonska i robie im chainsaw action :angry:

hehe - na mnie ma czekac grzecznie w sklepie ;)

teraz tylko nowe glosniki do kina domowego (maja byc w sobote) i zobaczymy, czy ten must have dla XO jest must havem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

DODATEK DO GEARS OF WAR W DRODZE

 

"Poprawiająca błędy łatka nie będzie jedynym prezentem od firmy Epic Games, jaki już wkrótce otrzymają użytkownicy programu o nazwie Gears of War. Reprezentujący wspomniane wyżej studio Mark Rein, oświadczył na łamach oficjalnego forum, że trwają prace nad pierwszym dodatkiem, który usprawni tryb multiplayer.

Choć Rein nie ujawnił szczegółów dotyczących rozszerzenia, można spodziewać się, że będzie ono zawierać nowe areny do potyczek w sieci. Wiceprezes Epic Games dał też niejako do zrozumienia, że wkrótce tryb multiplayer może zostać usprawniony, co z pewnością przełoży się na nieznane z pierwowzoru warianty rozgrywki. Niestety, Mark Rein nie zdradził kiedy pierwszy dodatek zadebiutuje na wirtualnym targowisku (Xbox Live Marketplace). Niewiadomo również czy będzie on dystrybuowany za darmo, czy też konieczne stanie się uiszczenie opłaty w postaci określonej liczby punktów. Znając politykę firm udostępniających rozszerzenia dla użytkowników usługi Xbox Live, możemy przypuszczać iż ten drugi wariant jest bardziej prawdopodobny.

 

Swoje wystąpienie Rein podsumował słowami, że Gears of War będzie bez wątpienia najlepiej sprzedającą się grą w piętnastoletniej historii Epic Games. Biorąc pod uwagę wspaniałe recenzje oraz bardzo dużą sprzedaż, nie wypada poddawać jego słów w wątpliwość."

zrodlo: gry-online

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez to zwykly enreal engine 3.0 jako ze to 1 produkcja jaka wyszla to przynajmniej mozna oblookac jego mozliwosci

na pc bedzie cala masa ue3.0 gierek

 

No przecież :) zapomniałem dopisać , że to nazwyklejszy i najprostszy silnik Unreal 3. :) Jest tak prosty i zwykły, że myślałem iż bedzie to oczywiste :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie - "bedzie"...

co pierwsze i kiedy?

juz jutro bede mial GoWa :]

ano juz w grudniu brother in arms 3 i jakis tam huxley beda na swieta :lol2:

 

w kazdym razie po oblooknieciu mozliwosci ue3.0 na xbox360 w postaci gears of war opado szczeki nie mam

owszem ladne moze i nawet najlepsze graficzne ale nie jest to jakis skok graficzny tylko naturalny postep i lifting

Edytowane przez helmut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano juz w grudniu brother in arms 3 i jakis tam huxley beda na swieta :lol2:

 

w kazdym razie po oblooknieciu mozliwosci ue3.0 na xbox360 w postaci gears of war opado szczeki nie mam

owszem ladne moze i nawet najlepsze graficzne ale nie jest to jakis skok graficzny tylko naturalny postep i lifting

a crysis to moze jakis skok graficzny znaczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a crysis to moze jakis skok graficzny znaczny?

oj tak krok milowy :mur:

gears bedzie teraz glownymkolem napedowym popytu na xbox360 wiec na piecu nie zobaczymy go predko

ale epic nie oleje pciarzy

Edytowane przez helmut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauwazyliscie, ze te osoby ktore nie widzialy GoW'a na zywo najglosniej krzycza, ze grafika wcale nie jest dobra, a ci ktorzy widzieli gre na zywo, sa grafika zachwyceni?

 

Moze ktos by w koncu napisal cos o GRZE, a nie o grafice? Szczegolnie interesuje mnie multi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przerwie w robocie odpalilem na firmowym xboxie. Losz kuz...

Mega miazga. Grafa jest pierwsza klasa, miodnosc ogromna. Jezeli tylko wyjdzie na pc to bedzie to dla mnie druga gra tego roku (musze miec myszke).

Edytowane przez samedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kołbasa

W przerwie w robocie odpalilem na firmowym xboxie. Losz kuz...

Mega miazga. Grafa jest pierwsza klasa, miodnosc ogromna. Jezeli tylko wyjdzie na pc to bedzie to dla mnie druga gra tego roku (musze miec myszke).

a wyjdzie

dlaczego bill mialby oddac kure znoszaca zlote jajka. Wyjdzie na pc to juz nie bedzie must have xbox360

 

jesli wyjdzie to cos jak halo 2 za 2 lata

Edytowane przez kołbasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Helmut nie daje za wygrana :D

 

Cos widze ze na sile probujesz pokazac ktora platforma jest lepsza.

Mozesz juz przestac robic offtopic, bo tekstem "juz nie bedzie must have xbox360" prowokujesz tylko dalsza klotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

bo w koncu przestanie znosic zlote tylko normlne, i wtedy bedzie mozna puscic na rynek PC gdzie pomijajac piractwo na mega skale przynajmniej zadebiutuje niezle i kasy troche bedzie.

 

Pomijajac to ze GOW jest wielki to czy to tak naprawde jest super mega? Na GTA SA czekalem z utesknieniem bo gra oferowala ogrom mozliwosci. DO GOW mam inne podejscie. Nie wiem czego ale jakos nie sram żarem ze nie bedzie tego na PC przez najblizszy rok.

 

Swoja droga bylo by super jak by sie kto polakusil o nagranie filmiku "quick done" z GOW tak jak zrobiono z H-L.

Czyz nie bylo by miodnie :-) ? Gra jest krotka wiec material by zajmowal powiedzmy 4-5 godzin moze jakies skroty.

I walniety do HD :-) Ja bym byl zadowolony jak bym ogladnal taki filmik - powaga, to by mi wystarczylo :-)

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...