Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie chodzilo tak jak UT2007 a narazie to wrozenie z fusow

6800ultra miala w 1024x768 zapewnic przywioty framerate na niezoptymalizowanej wersji demo. engine ten sam wiec ??

Tak, a Doom 3 mial superplynnie pomykac na GF3... okazalo sie ze aby w pelni cieszyc sie D3 trzeba bylo miec przynajmniej GF6600 (Radeon 9800 od biedy).

Taze w takie bajki nie ma co wierzyc.

 

Jesli chodzi o GoW, to chyba podskocze jutro do Arkadii, zeby zobaczyc tego killera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a Doom 3 mial superplynnie pomykac na GF3... okazalo sie ze aby w pelni cieszyc sie D3 trzeba bylo miec przynajmniej GF6600 (Radeon 9800 od biedy).

Taze w takie bajki nie ma co wierzyc.

 

Jesli chodzi o GoW, to chyba podskocze jutro do Arkadii, zeby zobaczyc tego killera.

nasyc sie torrentem

 

2395313[/snapback]

ale przecież nikt tego nie neguje że GOW wychodzi na pc :] więc do kogo się tyczy to "gears of war na pc dla niedowiarkow "

a co do wymagań to o niczym nie świadczy że gow jest na ue3. Vampire: the Masquerade - Bloodlines chodzi na source i jakie ma wymagania?? więc takie teksty możesz se "wsadzić" i nie zapominaj jeszcze że gow na pc będzie na pewno lepiej wyglądał niż na x i epic dorzuci parę bajerów.

ano czasem silnik source jest modyfikowany ulepszany jak np w dark mesiah dochodza hdry nowe efekty wymagania rosna

 

jesli chodzi o Unreal engine 3.0 to roznice beda minimalne. Poszczegolni developerzy dlatego kupuja licencja aby zdobyc narzedzie ktore bardzo upraszcza proces tworczy i ingerencja w ten engine jest malo prawdopodobna wiec cala masa girek na tym engine bedzie miala podobne wymagani. Oczywiscie pozniej powstanie pewnie UE 3.5 pod dx10 jakies unowoczesnienia lecz to bedzie tylko i wylacznie twor epic'a

 

tak wiec myslenie ze np BiA 3 czy UT 2007 beda miala rozne wymagania sprzetowe jest conajmniej dziwne

 

gow na pc zapewne bedzie vista only dx10 ready czyli lepsze texturki powierzchnie i inne bajerki napewno bedzie ciekawie

 

Więc czasy się zmieniły i gry pokroju Crisys czy GOW będą promować najnowsze karty typu G80/R600. Dokładnie tak samo było z Doom3 i GF4. :)

 

Update z MM

 

 

Jak widać dużego wzięcia nie było. Ale jedna sztuka X360tki przez godzinę mojego grania poszła. Hostessa Madzia chciała, żebym grał dalej bo ona niestety nie umiała w to grać. ;) Jak przeciąłem stwora piłą i krew się rozbryzgła po kamerze to aż uciekła od Xa bo nie mogła na to patrzeć. Hehe. Powiedziała, że woli samochodami jeździć a nie krew upuszczać. hehehe :) Aha. Bardzo przestrzegali, żeby osoby poniżej 18roku nawet nie patrzył na GOWa. Więc sam zostałem hehehe.

 

 

 

Niestety to zdjęcie zrobiłem przy przełączaniu ujęcia ale i tak widać kiepskie tekstury.

 

PS. Zdjęcia zrobione telefonem.

 

 

gears of war no gierka jak gierka

sporo zachwytow jest bo jest to pierwsza gierka na Unreal Engine 3.0. Gracze moga na wlasne oczy juz zobaczyc ze te cale przechwalki epic to nie jest jedna wielka sciema. Jest niezle ale za jakis czas tych gierek bedzie cala masa a unreal engine 3.0 bedzie tak czesto uzywany w roznych produkcjach jak obecnie 2 i 2.5a gears of war juz wtedy nie bedzie tak zachwycal bo bedzie to cos normalnego.

Jesli chodzi o promowanie ujme to tak karuzela sie kreci wszyscy sa happy. Natomiast bardziej bym rozpatrywal jako promocje Visty bo to gry i nowe api ma zachecac do zmiany. Do worda biznesu xp'ek w zupelnosci starczy

Wiec Bill nie moze byc sknera bo jego nowe dziecko ludzie oleja. Im wiecej bedzie vista only tym wieksze parcie graczy na nowy system. Tu bill rozdaje karty bo on sypie kasa epic to tylko podwykonawca i musi sie sluchac swego pana

Edytowane przez puszerr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak_ct -> Co do tego , ze GoW Cie nie zachwycil grafika to powiedz mi... Jak daleko doszedles ? Bo wiesz o ile poczatek zgniata to im dalej tym miazdzy bardziej ;)

Doszedłem do momentu, w którym zbieramy broń alienów, nasz kompan opuszcza most do drugiego budynku do którego zresztą wchodzimy a następnie z balkonu rozwalamy stwora, który wylazł z ziemi i puszcza wybuchowe kulki. :) W innych lokacjach nie byłem bo musiałem uciekać na zajęcia. Widziałem tylko początkowe miasto. ;) Może dalej jest lepiej. :) Dużo jeszcze gry przede mną zostało? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puszerr

 

o co walczysz?? napiszę jeszcze raz zapomnij o płynnym framerate na ati 9550 i fx 5200

:lol2: :lol2: :lol2:

 

ja to pisalem ironicznie chyba serio tego nie brales

na 9600 pro to sie swat4 meczyl w 800x600 a co dopiero ue 3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsola dotarla to kranca swoich mozliwosci

 

poprostu tak chyba koledze się napisało :) chyba że sam projekktował xboxa 360.

 

Główny twórca Gears of War cliff Bleszinski wypowiedział się, ze to dopiero początki możliwość nowej konsoli. Niestety 3 rdzeniowy procesor nie jest tak łatwo okielznać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze zaczyna mnie smieszyc ta dyskusja. Wiekszosc biadoli ze tekstura na kamieniu za kiepska, ze na filmiku przez moment spadl framerate i inne tego typu bzdety. Ludzie, pograjcie w to chwile, a potem zacznijcie o tym rozmawiac. O GRZE. Gameplay tutaj to sam miod, rzez tak intensywna ze ciezko to opisac. A tutaj non stop dyskusja: a kiedy bedzie na PC? A pojdzie na GF2? A bedzie dopiero na Viste? A hostessa byla miod...no dobra laseczke mozna bylo pokazac ;) ale reszta - no comment.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2:

 

ja to pisalem ironicznie chyba serio tego nie brales

na 9600 pro to sie swat4 meczyl w 800x600 a co dopiero ue 3.0

:lol: ironicznie?? to ciekawe dlaczego broniłeś swojej opinij na temat grania na tych kartach w gow. nie odwracaj kota ogonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super te dni otwarte w Mm :lol: Veni vidi vino czy jakoś tak. Czyli przybyłem, zobaczyłem i GOWa nie było :lol: Stand odpalony, a na nim jakies słodkie gierki dla slodkich dziewczynek, a hostes tez nei bylo wiec sie ewakuowałem po 15minutach ;] I tyle z ogladania gowa na zywo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w GOW u kumpla (LCD Samsung 32" + kabel VGA) - graficznie i dziwekowo rewelka na pierwszy rzut oka.

 

Niestety szybko rzuca sie w oczy kilka rzeczy:

- tekstury sa biedne. Tam, gdzie nie ma shaderow, parallax mappingu, normal map itd. niska rozdzialka tekstur az kluje w oczy. Na szczescie takich miejsc jest raczej malo.

- nasz bohater musi zaliczyc wizyte u okulisty, bo jest strasznym krotkowidzem. Juz w niewielkiej odleglosci wszystko zaczyna sie mu rozmywac. Mowie oczywiscie o modnym ostatnio efekcie Depth of Field, ktory jest nagminnie naduzywany. Tutaj programisci tak zaszaleli, ze idac ulica i patrzac sie na budynek obok jestem w stanie palcem poakzac, gdzie zaczyna sie rozmywanie :?

- ostatnia bolaczka to problemy z nakladaniem cieni. Ze dwa razy w ciagu 15 minut grania mialem okazje ogladac cien kolegi z teamu idacego pietro wyzej.

 

Oczywiscie sa to drobne sprawy i podczas akcji sie tego nie widzi, aczkolwiek w tak rewelacyjnym graficznie dziele takie niedorobki tym bardziej raza w oczy.

 

Sam gameplay - fajny. Gralem na najnizszym poziomie trudnosci i nie mialem zadnych problemow z ogarnieciem sterowania. MaSTHa, musisz pociwczyc ;) Sterowanie jest proste do ogarniecia, a akcje mozliwe do wykonania z klawiszem A daja duzo frajdy. Troche mogliby kompani mniej pomagac, bo czesto czyszcza okolice zanim zdazymy sie na dobre wkrecic :)

O fabule sie nie wypowiadam, bo gralem w jakis wyrwany z kontekstu fragment z drugiego aktu.

 

Ogolem gra jest swietna, mimo wspomnianych wad. Zdecydowanie warto kupic dla niej konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze zaczyna mnie smieszyc ta dyskusja. Wiekszosc biadoli ze tekstura na kamieniu za kiepska, ze na filmiku przez moment spadl framerate i inne tego typu bzdety.

Teraz juz sie nie "gra w gry". Teraz się "ogląda tytuły". Potem sie dziwic ze na rynek wychodzą same bezpłuciowe gierki z dowalona max grafika, a z reszta łapiącą dno, lub przynajmniej średni poziom. Chociaz nie! Nie trudno sie dziwic. Jesli zamiast patrzyć na klimat, na muzyke, na fabułę, na grę voice aktorów dzisiaj sie poprostu oglada tekstury i to jest glowny watek wiekszosci dyskusji o grach, to nie ma sie w ogole co dziwic ;F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- nasz bohater musi zaliczyc wizyte u okulisty, bo jest strasznym krotkowidzem. Juz w niewielkiej odleglosci wszystko zaczyna sie mu rozmywac. Mowie oczywiscie o modnym ostatnio efekcie Depth of Field, ktory jest nagminnie naduzywany. Tutaj programisci tak zaszaleli, ze idac ulica i patrzac sie na budynek obok jestem w stanie palcem poakzac, gdzie zaczyna sie rozmywanie :?

 

 

Sam gameplay - fajny. Gralem na najnizszym poziomie trudnosci i nie mialem zadnych problemow z ogarnieciem sterowania. MaSTHa, musisz pociwczyc ;)

O tej "glebi pola" zapomnialem w sumie napisac, ze bardzo podoba mi sie to, ze "czuc wymiary" otoczenia w ktorym sie znajdujemy, czuc ze cos jest blizej a cos dalej. A poza tym tam sa gruzy, pyl i dlatego widac mniej :lol:

 

Teraz juz spoko, sterowanie ogarniete, ale z godzinke musialem patrzec na czerwone screeny i Loading bo albo mi sie przycisk pomylil albo galki :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Teraz juz sie nie "gra w gry". Teraz się "ogląda tytuły". Potem sie dziwic ze na rynek wychodzą same bezpłuciowe gierki z dowalona max grafika, a z reszta łapiącą dno, lub przynajmniej średni poziom. Chociaz nie! Nie trudno sie dziwic. Jesli zamiast patrzyć na klimat, na muzyke, na fabułę, na grę voice aktorów dzisiaj sie poprostu oglada tekstury i to jest glowny watek wiekszosci dyskusji o grach, to nie ma sie w ogole co dziwic ;F

A nie masz wrażenia, że GoW to kolejna taka gierka? Max grafika i dźwięk a w sumie nic nowego i nadzwyczajnego to to nie jest? A fabułą to ta gra ponoć nie powala.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz wrażenia, że GoW to kolejna taka gierka? Max grafika i dźwięk a w sumie nic nowego i nadzwyczajnego to to nie jest? A fabułą to ta gra ponoć nie powala.

przytlaczajacy klimat wojny i zaszczucia, zayefajny voiceacting i ekstra muza? klimatyczne miejscowki w deszczu z piorunami, wykreowane cale uniwersum po wojnie stworzone sugestywnie, tak ze czlowiek czuje ze zyje tam i walczy. Ekstra odglosy pola walki, okrzyki, praca kamery itp. Chetnie bym w to grał nawet w oprawie z PS2, byleby mialo całą resztę.

 

jak sie ma do tego np. taki farcry z cukierkową dżunglą i mutantami wygladajacymi jak diably tasmańskie z looney tunes? Z brakiem muzyki praktycznie, a voice actingiem tak sztucznym, z tak pustymi dialogami, ze az smiech ogarnia czlowieka ktory mial chociazby stycznosc z takim MGS'em.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz wrażenia, że GoW to kolejna taka gierka? Max grafika i dźwięk a w sumie nic nowego i nadzwyczajnego to to nie jest? A fabułą to ta gra ponoć nie powala.

idąc daje takim tokiem rozumowania, w zasadzie Resident Evil 4 jest średni bo fabuła i główny wątek jest taki sobie. Tak samo z Ninia Gaiden! Fabuła beznadziejna. ( przypominam, że te 2 gry to najlepsze hity starej generacji konsol)

 

Nie ma idealnej gry, zawsze jest coś nie tak :) ile ludzi tyle gustów. Gears of war zbiera jedne z najwyższych not w histori gier, nie sadzicie że coś musi w tym być?

 

zawsze dostrzeze się wady, słabe textury na niektórych obiektach? jak będe się tak przyglądał to nawet najładniesza pupcia bedzie miała jakieś wypryski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. właściwie to już nie ma oryginalnych gier, no może poza robionym teraz spore... ale zaraz... coś ala to było w sims 2, tyle że tu rozbudowali...

 

2. najczęściej jest tak, że jak jakiś element gry jest super fajny to inny jest zwalony: oblivion - olbrzymi świat, główny wątek, denny, prosty i krótki, Gothic - ciekawsza fabuła - zrąbana optymalizacja...

 

3. gusta swoją drogą...wiadomo przecież, że koleś który siedzi tylko przy RTS'ach powie, że Gears of War to badziew bo to nie jest strategia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

No tak ale klimat buduję głównie dobry dźwięk i efekty graficzne ( FEAR na min det ma słaby klimat ale jak się włączy wszystko na max to już ma naprawde świetny klimat głównie dzięki cieniom, bardziej ciemnym pomieszczeniom, lepszym odgłosom i efektom śmietlnym typu nagle widzisz cień ducha). Nie mówie, że reszta jest zła. Ale wielu ludzi z forum xbox online po przejściu miało takie wrażenie, że nacisk głównie położony na grafike i audio został. Brakowało im naprawde dobrej fabuły i bardziej urozmaiconej rozgrywki. No i też dla nich troche za krótka.

 

Solid ale gdyby ta gra miała beznadziejną grafikę i audio to czy miała by takie noty? I czy byś powiedział, że klimat i fabuła lepsza od MGSów?

 

Bio ale zawsze można urozmaicić np taki Dark Messiah ma dziesiątki sposobów na zabicie wrogów.

 

PS Narzekam jak stara baba ;]

 

Hooded man dobre tu dzieciaki sobie grają a ktoś mówił, że 16latki sobie nie pograły :D

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

bylem dzisiaj w MM znowu.... , niestety brak opcji korekcji obrazu w opcjach. Niestey moj aparat nie robi dobrych zdjec ale hostessa ladnie wyszla ;) A tak powaznie to widac na jednym ze zdjec plecy naszego bohatera, tutaj bylo przez chwile bez ruchu wiec aparat zorbil ostre (!) zdjecie. Tak wyglada GOW z 40 cm od monitora 32" (czy 26" hmm nie powiem wam teraz). Na modelach teksury sa jakby... "skostkowane" jak na modelach wojakow z gry company of heroes w duzym zblizeniu. Ale jak sie oddali troche to juz wyglada to ladnie.

Nie wiem czego ale napisy na scianach sa nieczytelne przy zblizeniu (tez to widac na zdjeciach).

Dobra dosc biadolenia, oto galeria:

http://hoodedman.fotosik.pl/albumy/86924.html

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten LCD to jest chyba 23" albo mam cos z oczami, jakis taki...maly jak na 26".

wrazenia z MM

Grafika taka sobie, rozdzielczość tekstur - taka sobie, jeszcze większość tekstur przelecianych jakimś efektem na miarę filtra impresji z photoshopa - z tego powodu niektórym ludziom (w tym mnie) się nie do końca podoba, lub też niektórzy myślą, że gra na standach pokazowych nie jest odpalana na HD.

wlasnie na tych standach i jakis badziewnych samsungach 22 calowych podwieszanych wyglada to przecietnie

te rozmydlenie przecietna jakosc oni chyba to odpalaja w 420p albo jakies dziwne kolory takie metaliczne czasem mialem wrazenie ze to jakis port z ps2 heh. Fear quake4 na piecu kolorki texturki wyglada o niebo lepiej

 

MM w moim przypadku xbox360 jak i gears of war zrobil antyreklame

a obok pelno 40 calowych hd telwizorow same plazmy zamiast zareklamowac odpalic to stoja bezczynnie

Widac chaos kadra kierownicza nie ma pomyslu.

 

w kazdym razie kupowania xbox360 z zamiar gry na monitorku mija sie z celem

minimum to 25 calowa plazma lcd z supportem 720p

Edytowane przez kaleka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plazma lcd ?

 

Po obejrzeniu tych fotek co dał hooded man, tak się zastanawiam czemu to o tyle gorzej wygląda jak na tych filmikach HD? Tam nie było tych "bajerów" na teksturach... Jakieś brudne to wszystko... ;)

 

Fear... Ja tam nie wiem dla mnie ta grafika otoczenia to wcale ładna nie jest, no i co z tego że tekstury wysokiej rozdzielczości itd... Skoro to jak zbudowane jest z nich otoczenie wygląda jak cep...

Kwadraty, prostokąty... Zero zróżnicowania...

Soft Shadows... Wyglądają to jakby ktoś nałożył parę cieni na jeden po czym w magiczny sposób połączył je w całość...

Jak może coś takiego dobry klimat zbudować?

 

Już w takim GoW teren wygląda nawet ciekawie... ;)

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plazma lcd ?

 

Po obejrzeniu tych fotek co dał hooded man, tak się zastanawiam czemu to o tyle gorzej wygląda jak na tych filmikach HD? Tam nie było tych "bajerów" na teksturach... Jakieś brudne to wszystko... ;)

ooooo

 

na tych sa odpalane w MM

 

Samsung LE 26 R71B

 

http://www.ceneo.pl/240100

 

tragedia nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrazenia z MM

Grafika taka sobie, rozdzielczość tekstur - taka sobie, jeszcze większość tekstur przelecianych jakimś efektem na miarę filtra impresji z photoshopa - z tego powodu niektórym ludziom (w tym mnie) się nie do końca podoba, lub też niektórzy myślą, że gra na standach pokazowych nie jest odpalana na HD.

wlasnie na tych standach i jakis badziewnych samsungach 22 calowych podwieszanych wyglada to przecietnie

te rozmydlenie przecietna jakosc oni chyba to odpalaja w 420p albo jakies dziwne kolory takie metaliczne czasem mialem wrazenie ze to jakis port z ps2 heh. Fear quake4 na piecu kolorki texturki wyglada o niebo lepiej

 

MM w moim przypadku xbox360 jak i gears of war zrobil antyreklame

a obok pelno 40 calowych hd telwizorow same plazmy zamiast zareklamowac odpalic to stoja bezczynnie

Widac chaos kadra kierownicza nie ma pomyslu.

 

w kazdym razie kupowania xbox360 z zamiar gry na monitorku mija sie z celem

minimum to 25 calowa plazma lcd z supportem 720p

 

plazma lcd ?

 

Po obejrzeniu tych fotek co dał hooded man, tak się zastanawiam czemu to o tyle gorzej wygląda jak na tych filmikach HD? Tam nie było tych "bajerów" na teksturach... Jakieś brudne to wszystko... ;)

 

Fear... Ja tam nie wiem dla mnie ta grafika otoczenia to wcale ładna nie jest, no i co z tego że tekstury wysokiej rozdzielczości itd... Skoro to jak zbudowane jest z nich otoczenie wygląda jak cep...

Kwadraty, prostokąty... Zero zróżnicowania...

Soft Shadows... Wyglądają to jakby ktoś nałożył parę cieni na jeden po czym w magiczny sposób połączył je w całość...

Jak może coś takiego dobry klimat zbudować?

 

Już w takim GoW teren wygląda nawet ciekawie... ;)

 

rece przy was opadaja-oceniacie gre po takich zdjeciach ??? :blink: .

 

minimum to 25 calowa plazma lcd z supportem 720p

a wypowiedzi w stylu powyzej uswiadczaja ze faktycznie Nick-kaleka pasuje do ciebie

pokaz mi plazme 25 cali a najlepiej plazme lcd buhahah???-czlowieku podszkol sie troche zanim bedziesz sie tak osmieszal

 

i do wszystkich oceniajacych gry po fotkach zrobionych w powyzszy sposob (totalnie zwalonych) radze ruszyc dupska do sklepow i popatrzec samemu a nie wypowiadac sie w/w sposob bo to jest poprostu smieszne

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja w jakiś sposób oceniłem gre ?

Chyba, że chodzi o wzmiankę o Fear :P

O GoW tylko wspomniałem na temat pewnej niedogodności, pewnym niezidentyfikowanym brudzie.

Dlatego zapytałem się czym to może być spowodowane...

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rece przy was opadaja-oceniacie gre po takich zdjeciach ??? :blink: .

 

a wypowiedzi w stylu powyzej uswiadczaja ze faktycznie Nick-kaleka pasuje do ciebie

pokaz mi plazme 25 cali a najlepiej plazme lcd buhahah???-czlowieku podszkol sie troche zanim bedziesz sie tak osmieszal

 

i do wszystkich oceniajacych gry po fotkach zrobionych w powyzszy sposob (totalnie zwalonych) radze ruszyc dupska do sklepow i popatrzec samemu a nie wypowiadac sie w/w sposob bo to jest poprostu smieszne

plazma, lcd

 

jesli taki pedant z ciebie

 

ja bylem w sklepie i wlasnie moja wypowiedz dotyczy tego co zobaczylem w sklepie

 

nie czytasz ze zrozumieniem

Edytowane przez kaleka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...