Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro mają być dostępne 4 nowe mapy do ściągnięcia. Zła wiadomość to cena 800 MP :/ Kurde tyle punktów za nowe mapy to lekka przesada. Bez opłat będzie można pobrać dopiero we wrześniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie była by możliwość aby ktoś porównał GOW do Lost Planet?? Wydaje mi się że GOW stanowczo lepszy patrząc na wątek na forum, jednak nie grałem w niego, miałem tylko demo LP. Więc proszę o pomoc bo niedługo (po 10 :D) zamierzam zakupić 1 z tych gier ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie była by możliwość aby ktoś porównał GOW do Lost Planet?? Wydaje mi się że GOW stanowczo lepszy patrząc na wątek na forum, jednak nie grałem w niego, miałem tylko demo LP. Więc proszę o pomoc bo niedługo (po 10 :D) zamierzam zakupić 1 z tych gier ^^

Kupuj GOW i się nie zastanawiaj. Wg mnie GOW to najlepsza gra na Xbox 360 i narazie się nie zapowiada by jakaś inna gra zbliżyła się do niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie była by możliwość aby ktoś porównał GOW do Lost Planet?? Wydaje mi się że GOW stanowczo lepszy patrząc na wątek na forum, jednak nie grałem w niego, miałem tylko demo LP. Więc proszę o pomoc bo niedługo (po 10 :D) zamierzam zakupić 1 z tych gier ^^

O matko człowieku! :D Nie zadawaj takich pytań! Masz XO i nie masz jeszcze GoW? :D To tak jakbyś miał samochód a nie miał w nim paliwa :P. Nie mogę powiedzieć, żeby LP było kiepski ale ne pewno jest gordzy od GoW :wub: Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem strasznym maniakiem GoW. :) JAk nigdy nie kupowalem nic na markecie, tak dzisiaj bez zadnych zali zaplacilem 800 punkcikow za nowe mapki. :) Zapowiada sie ciekawy weekend. :) Na dodatek w UK mamy dlugi weekend, lacznie z poniedzialkiem. :P

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak brakuje skilla to sie mozna wkurzac tylko na siebie, ale jak maja pile zamontowana na shotgunie to juz nie jest fajnie. Ja nie wiem czy cheaty sa tylko na friend czy na rankigowych tez? Bez kitu, powinni cos z tym zrobic, cala zabawa sie psuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak brakuje skilla to sie mozna wkurzac tylko na siebie, ale jak maja pile zamontowana na shotgunie to juz nie jest fajnie. Ja nie wiem czy cheaty sa tylko na friend czy na rankigowych tez? Bez kitu, powinni cos z tym zrobic, cala zabawa sie psuje.

To się nazywa glitch... czyli tak jakby cheat. Chciałem dzisiaj do Ciebie dołączyć ale ktoś mnie ubiegł :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zgrałem sobie nowe mapki. Widziałem narazie 3 i muszę powiedzieć, że są rewelacyjne. Poprzednie mapy (te darmowe) Raven D i Old Bones były słabe. przy nowych odwalili kawał dobrej roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zgrałem sobie nowe mapki. Widziałem narazie 3 i muszę powiedzieć, że są rewelacyjne. Poprzednie mapy (te darmowe) Raven D i Old Bones były słabe. przy nowych odwalili kawał dobrej roboty

Taa zgadza sie te 2 mapki są praktycznie nie grywalne... Raven to runda na ~30sek, na której taktyka jest praktycznie sama piła... a Old Bones taki przekombinowany. Chyba będe musiał sobie sprawić te nowe mapki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. :) Garden - taki sobie, maly i szybki, jest Hammer, dwie snajpy i boomshot. :) Mapka bardzo szybka. Subway - chyba najlepsza z tych dodatkowych. Dwupietrowa. :) Na gorze jest snajpa oraz granaciki. Natomiast na dole mamy luk, boomshot oraz drugi zestaw granacikow. Druzyny zaczynaja, na zmiane raz na dole, raz na gorze. :) Swietna zabawa oraz efekt wichury na zewnatrz. :) Process - na razie najmiej na nim gralem. :) Mapa podobna do podziemi Locustow z 3 aktu :) No i na koniec Bullet Marsh. Takze konstrukcja dwupoziomowa. Na dole, na srodku luk. Po obu stronach na gorze dwie snajpy a na srodku gory boomshot. :) Niestety na tej ostatniej mapie sa najwieksze framedrop'y. :) Ogolnie wg. mnie mapy warte swojej ceny. Dla mnie najlepsza jest Subway. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze post pod postem, ale dzisiaj zauwazylem cos ciekawego na maulti w GoW. Mnie to troszke zdenerwowalo, pewnie innych tez wkurzy. STATYSTYKI ZOSTALY ZRESETOWANE!!!! I jak tu teraz nabic 10000 kill'i?? Wrrrr. Wszystko trzeba robic od nowa :/ Pewnie to chwyt aby odciagnac ludzi od GoW przed zblizajaca sie premiera Forzy oraz w pozniejszym terminie Halo 3. Z drugiej strony mozliwe ze bylo zbyt duzo skarg na oszustow.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze post pod postem, ale dzisiaj zauwazylem cos ciekawego na maulti w GoW. Mnie to troszke zdenerwowalo, pewnie innych tez wkurzy. STATYSTYKI ZOSTALY ZRESETOWANE!!!! I jak tu teraz nabic 10000 kill'i?? Wrrrr. Wszystko trzeba robic od nowa :/ Pewnie to chwyt aby odciagnac ludzi od GoW przed zblizajaca sie premiera Forzy oraz w pozniejszym terminie Halo 3. Z drugiej strony mozliwe ze bylo zbyt duzo skarg na oszustow.

 

Pozdrawiam.

Sorry za pytanie ale jak właśnie sprawdza się stan licznika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za pytanie ale jak właśnie sprawdza się stan licznika ?

Sprawdzic mozesz czesciowo :) W menu multiplayer'a, wchodzisz w rankingowe i tam na dole masz leaderboards. To menu wyswietla Ci na jakiej pozycji jestes w danym typie gry, teraz wystarczy nacisnac A i bedziesz mial wiecej danych co do Twoich dokonan w danym typie gry: ilosc kill'i, ilosc wygranych rund itp. :)

 

Niestety nie da sie sprawdzic ile masz np. zabic za pomoca snajperki, luku, pistoletu i bodajze rakietnicy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem wczoraj nówkę GOW-a za 90zł. Więc może wieczorem jakaś partyjka? W domu będę po 17 więc mozna grać ^^

Bardzo chętnie. Ale tak szczerze mówiąc to za szybko sie pchasz do ludzi :P Map przecież nie znasz... Zbiją Cię złe chłopaki :D

 

Miejsce, czas :) W sumie to mogę hostować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak radzilbym najpierw pokatowac single playera. Na hardcorze jest w sam raz, nauczysz sie sterowania, zreszta sama fabula i przerywniki same pchaja cie do przodu takze lekki trening przed prawdziwa rzeznia na prawde moze okazac sie pomocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

po paru dniach grania widze ze gierka w single od chwili zapadniecia

zmroku robi sie bardzo ciekawa, ale online zabija :-)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pogramy razem?? Ja mam czasem problem wyskakuje mi komunikat jak się podłączam do serwera Host have downoable session czy jakoś tak i dostaje kopa. Wie ktoś o co chodzi w tym??

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pogramy razem?? Ja mam czasem problem wyskakuje mi komunikat jak się podłączam do serwera Host have downoable session czy jakoś tak i dostaje kopa. Wie ktoś o co chodzi w tym??

Oznacza to, że host posiada dodatkowe mapki, które możesz zakupić na MP za punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

kupilem okazyjnie "gears of war" no i okazalo sie ze jak dla mnie to ta gra nie ma nic do zaoferowania!!-oczywiscie wspaniala grafa i fajne postacie ,ale ciagle bieganie od murka do murka jest poprostu nudne!!, zdarzylo mi sie tez kilka razy zaklinowac w paru miejscach i zaczynac gre od checkpoint'a ale to specjalnie nie przeszkadzalo poniewaz dosyc szybko gra sie wgrywa.

 

Ogolnie zapewne ja skoncze niebawem jednak pozostaje wielkie rozczarowanie tym tytulem.

 

ps.zapewne sama gra ma wielkie poklady "miodu" w trybie multi ale jak dla mnie ten tytul moglby nie istniec-teraz tylko czekac na "bioshocka" i "Massefekt" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem okazyjnie "gears of war" no i okazalo sie ze jak dla mnie to ta gra nie ma nic do zaoferowania!!-oczywiscie wspaniala grafa i fajne postacie ,ale ciagle bieganie od murka do murka jest poprostu nudne!!, zdarzylo mi sie tez kilka razy zaklinowac w paru miejscach i zaczynac gre od checkpoint'a ale to specjalnie nie przeszkadzalo poniewaz dosyc szybko gra sie wgrywa.

 

Ogolnie zapewne ja skoncze niebawem jednak pozostaje wielkie rozczarowanie tym tytulem.

 

ps.zapewne sama gra ma wielkie poklady "miodu" w trybie multi ale jak dla mnie ten tytul moglby nie istniec-teraz tylko czekac na "bioshocka" i "Massefekt" ;)

Jezeli Ci sie nie podoba to nie graj :) Jak dla mnie gears of war ma genialny klimat i super grywalnosc, ale o gustach sie nie dyskutuje (bo mozna tylko dostac po mordzie :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Ci sie nie podoba to nie graj :) Jak dla mnie gears of war ma genialny klimat i super grywalnosc, ale o gustach sie nie dyskutuje (bo mozna tylko dostac po mordzie :lol: )

gow spodobal mi sie dopiero po 2 dniach grania i pobawieniu sie troche online.

aby ocenic gow nie wystarczy zapodac ja na moment i popykac.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...