Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Jezeli Ci sie nie podoba to nie graj :) Jak dla mnie gears of war ma genialny klimat i super grywalnosc, ale o gustach sie nie dyskutuje (bo mozna tylko dostac po mordzie :lol: )

Poprostu dogram gre bo mimo wszystko nie mam jej za darmo ;), a jak juz pisalem mimo wielu wspanialosci w tej grze ,przeszkadza mi poprostu zbyt duza schematycznosc ,ale wszystkim ktorzy maja ta gre zycze duzo przyjemnosci z grania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu dogram gre bo mimo wszystko nie mam jej za darmo ;), a jak juz pisalem mimo wielu wspanialosci w tej grze ,przeszkadza mi poprostu zbyt duza schematycznosc ,ale wszystkim ktorzy maja ta gre zycze duzo przyjemnosci z grania ;)

soryy ale daje sobie.... hmmm cos uciac, ze jestes kolejnym wcieleniem jakiegos forumowego trolla, a gow pewnie widziales w empiku ;p. Wpadasz na forum i pierwsze 4 posty walisz w dziale konsole - najpierw na temat "okazyjnie" kupionego ps3, teraz gow ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gears of War to jedno z lepszych przeżyć "giercowych" w historii mojego grania (dobre 18-19lat). Gra jest doskonała, delektuję się każdą chwilą przed tv.

 

Schematyczność? Daj spokój, jak na shooter'a jest dużo urozmaiceń (pojazdy, lokacje, bronie itp), a feeling i gameplay na najwyższym poziomie. B o m b a!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

soryy ale daje sobie.... hmmm cos uciac, ze jestes kolejnym wcieleniem jakiegos forumowego trolla, a gow pewnie widziales w empiku ;p. Wpadasz na forum i pierwsze 4 posty walisz w dziale konsole - najpierw na temat "okazyjnie" kupionego ps3, teraz gow ;p

po pierwsze twoj post jest nie w temacie a po drugie w kazdej chwili moge ci podeslac fotki mojego sprzetu jak i fotkie GOW a wtedy domagam sie przeprosin i to publicznie

 

ps za 5 min zrobie fotki i wstawie!!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

wiec teraz domagam sie przeprosin za pomowienia!!!!!!! acha umiescilem jeszcze przy okazji moje ps3 zeby nie bylo tez niedomowien!!

 

ps.to ze komus sie niespodobala gra oznacza ze ktos jest trollem??

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze twoj post jest nie w temacie a po drugie w kazdej chwili moge ci podeslac fotki mojego sprzetu jak i fotkie GOW a wtedy domagam sie przeprosin i to publicznie

no wiec przepraszam, faktycznie - jestem przewrazliwiony ;) zeby nie bylo, nie bez powodu ;) wczesniej nawiedzal te tematy jeden wszystkowiedzacy typek. Mial chyba z 15 (zbanowanych) profili i myslalem ze to ty :P

 

ps. bez kitu chcialem napisac zamiast "cos" jaja uciac ;D no to teraz bym byl bez jaj xD

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

dragonlore chetnie kupie gearsy jak Ci sie nie podobaja ;)

Dam 120 z wysylka jak masz noweczke.

jest uzywana niestety( w sensie ze taka kupilem) i raczej nie oplaci mi sie sprzedac poniewaz u siebie wymieniam za doplata na inne oryginaly ,chyba wymienie na "crackdown"-pozatym nie mieszkam w PL , ale gdyby nie to juz by do ciebie leciala(oczywiscie po ukonczeniu bo z reguly koncze gry)

 

ps.jesli jestem w lesie(fabryce) to duzo jeszcze do konca?? gralem raptem pare godzinek i 1 posiedzenie ;)

 

no wiec przepraszam, faktycznie - jestem przewrazliwiony icon_wink2.gif zeby nie bylo, nie bez powodu icon_wink2.gif wczesniej nawiedzal te tematy jeden wszystkowiedzacy typek. Mial chyba z 15 (zbanowanych) profili i myslalem ze to ty icon_razz.gif

 

ps. bez kitu chcialem napisac zamiast "cos" jaja uciac ;D no to teraz bym byl bez jaj xD

sprawe uwazam za niebyla ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wyszedl update do GoW dodajacy nowe achievementy (250 pkt) za Annex oraz gre na nowych planszach (tych platnych). Ponoc usuwa takze inne usterki jak roadie run (przyklejanie sie do wszystkiego), ale jeszcze tego nie sprawdzalem. :)

 

Lista achievementow (liczba punktow):

THIS! IS! ANNEX!

Complete 100 multiplayer matches of 3+ rounds in Annex and capture 3 objectives in each match

(40)

 

Inconceivable!

Win 20 rounds of multiplayer matches in Annex by fewer than 5 points

(30)

 

Nub Pwn3r

Win 20 rounds of multiplayer matches in Annex by shutting out the opposing team

(30)

 

You Down With E.P.I.C?

Win a multiplayer match of 3+ rounds in any game type on 6 different downloadable maps

(30)

 

Green Thumb

Win 20 multiplayer matches of 3+ rounds in any game type on the Garden multiplayer map

(30)

 

Mind the Gap

Win 20 multiplayer matches of 3+ rounds in any game type on the Subway multiplayer map

(30)

 

Purdy Mouth

Win 20 multiplayer matches of 3+ rounds in any game type on the Bullet Marsh multiplayer map

(30)

 

All That Juice

Win 20 multiplayer matches of 3+ rounds in any game type on the Process multiplayer map

(30)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja puki co na podstawowym idę, na singlu

oswajam się z padem, że tak powiem :}

 

czapter 1 skończony, teraz bawię się w kotka i myszkę z tymi cholernikami co w nocy atakują ...

 

gra syci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, fajna jest, ale na 2-3 wieczory max (chodzi oczywiście o pierwszy poziom trudności na singlu). Dziś w wolnej chwili dokończyłem 1szy akt na Insane ;) Jakoś nie mogę się z przypadkowymi ludźmi z XBL zgrać w co-opie.

 

Moja propozycja wspólnej gry z którymś z forumowiczów cały czas aktualna.

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys, wybacz, ale byłeś po 18 ;) Ja przez ten czas przeszedłem z innym kolesiem do połowy 3ciego aktu Insane. Mam nadzieję że odsłuchałeś to co Ci wysłałem i się nie obrazisz ;) Na pewno jeszcze razem zagramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem GoW ;) Gra jest genialna... Jedyny minus to czasami (baaardzo rzadko) widać doczytujące się tekstury. Ale cała reszta 10/10 ;)

Casual jest za łatwy imho, od razu na Hardcore przeszedłem.

 

Został mi Insane do zaliczenia... Ma ktoś ochotę na co-opa? :P Ja gram Domem ~~

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo: nie staraj sie uratowac Dom-a, to jest glupek i zawsze zginie (praktycznie od razu), a uratowanie go nic nie da (procz twojego zgonu)

Secundo: Snajperka/łukiem powinieneś mieć kilkanaście shotów, wszystko musi ci wejsc perfekcyjnie w jego LEB a potem juz full magazynek z maszynówki

Tertio: jeśli wszystko zrobisz jak nalezy to powinno byc tak, ze typ wprawdzie dojdzie do ciebie, ale to musisz go tylko wyminac i szybko dobiec do jakiejkolwiek zaslony. W tym momencie powinienes miec okolo 100-150 pociskow w karabinie i jak to w niego wladujesz to powinien pasc. Ja tak zrobilem i tez troche nad tym siedzialem, ale przynajmniej skonczylem gre jak czlowiek a nie jakims fartem uzywajac buga, ktory blokowal typa w jednym miejscu <_<

Good luck

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po krzyku. Najpierw sprzedałem kolesiowi 10 strzałów ze snajperki, później gdy się do mnie zbliżał pobiegłem na sam koniec wagonu. Co się okazało, był tam zamontowany mini-gun. Kilka sekund ostrej serii z mini i potworek leżał jak długi.

U mnie zadzialala kombinacja snajperka (precyzyjny headshot i perfect reload) plus kusza do odgadaniania brzydalowi oslony z krylla - wowczas nawet nie doszedl do mnie tylko padl przy ktoryms murku. Jak probowalem go obiegac, zawsze dopadal mnie kryll - tak samo jak wybralem sie postrzelac z Troiki na druga strone wagonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wam chodzi geras of war tzn ja mam miejscami straszne spadki klatek, szok. Textury doczytuja sie pięknie .Konsola nówka. Może te spadki sa dlatego że gram na coopie z bratem czyli podzielony obraz,sam już niewiem, ale miejscami to jest na 100% poniżej 30fps. :blink: .Inne gierki śmigają O.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne spostrzenia po grze: najpierw trening 2 miechy na friend meczach, inaczej nie ma co w ogole wychodzic miedzy ludzi ze skillem.

Taaaa... Dzisiaj pierwszy raz wlazłem na XBL, pierwszy mecz, 16 rund, 1 kill... Byłem tam darmowym fragiem :lol2:

Gra ktoś z PPC jeszcze w GoW po necie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem. Ma ktoś ochotę na co-opa w GoW w przyszłym tygodniu? W ramach przygotowań do GoW2 oczywiście :D

Zaliczyłbym sobie acziwmenta "I Can't Quit You Dom" :) Może być nawet po 1 akcie na wieczór, na dowolnym poziomie. Chętni? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...