Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

Nie wiem czemu te screeny nie robią na mnie wrażenia ;/ O ile to są screeny bo niektóre jadą renderem z daleka.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

te starsze ładniej wyglądały coś ala render te nowe to już nic specjalnego zwłaszcza jeśli chodzi o tekstury otoczenia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Gow-wersja na PC ma być ,tylko ukaże sie jakiś czas po premierze wersji na x-kloca.

Pozdrawiam wszystkich!

i zapewne pod directX aby byl wiekszy szczekoopad i marketingowy bodziec

lepsza powierzchnie skora ahh tylko czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, w koncu jakis ciezki wygar!! Pytam bo wlasnie tak sobie pomyslalem, ze do tej gry to taka konkretna młócka by sie przydala dla potrzymania klimatu. A z demkiem to trudno, myslalem po prostu ze szczesciarze z konsolka w domu beda juz mogli wczesniej zasmakowac tego nektaru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten trailer

 

http://www.xboxyde.com/leech_3272_en.html

 

 

oraz filmik z gameplay ( niestety tylko w słabszej rozdzialce)

 

http://www.xboxyde.com/leech_3260_en.html

 

 

Za kilka dni premiera wiec myśle, że warto odświeżyć temat :)

 

Czytałem różne opinie, i ci co widzieli demo na ostatnich targach, są poprostu w szoku!

 

Takiej grafiki, fizyki, klimatu i geniuszu w grach nigdy nie było.

 

Moge się już dzisiaj założyć :) że średnia ocena gry bedzie oscylować około 10 na 10. Może bedzie wyższa od residenta 4 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten trailer

 

http://www.xboxyde.com/leech_3272_en.html

(...)

 

Trailer zrobił na mnie wrażenie, zwłaszcza muzyka :)

 

orientuje się ktoś co to za kawałek leci? :)

 

 

 

Co do lepszych ocen niż RE4 to hmm.... nie liczyłbym na to :wink: zresztą niedługo się przekonamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sledze ta gre od pierwszych screenow jakie w ogole ujrzaly swiatlo dzienne i wcale sie nie zdziwie jak tytul dostanie pare 10. Nie chce oczywiscie sie bawic w proroka i jasnowidza, ale byc moze bedzie to kamien milowy w dziedzinie rozrywki elektronicznej. A nawet jesli nie to i tak niesamowicie kozacka gra ;) Czy na PC bedzie to hmm...mial to byc exlusive na X360...tak samo jak Kotor i pare gier na poprzedniego X, potem sie okazywalo ze zaczynaja wypuszczac te gry tez na PC dlatego termin "wylacznosc" mozna przyczepic chyba juz nie wielkiej liczbie gierek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydanie gry na PC potwierdzł Microsoft ma byc pod koniec 2007 roku jako Exclusiv na Vistę z dodatkowym rozszerzeniem i możliwościa gry sieciowej razem graczy XBOX 360 i platformy PC. Musimy troche poczekac az zarobią na graczach konsolowych , teraz konsole sa po 1000 -1200zł na allegro.

Tu link

http://www.consolewars.de/news/13938/gears...ch_fuer_den_pc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydanie gry na PC potwierdzł Microsoft ma byc pod koniec 2007 roku jako Exclusiv na Vistę z dodatkowym rozszerzeniem i możliwościa gry sieciowej razem graczy XBOX 360 i platformy PC. Musimy troche poczekac az zarobią na graczach konsolowych , teraz konsole sa po 1000 -1200zł na allegro.

Tu link

http://www.consolewars.de/news/13938/gears...ch_fuer_den_pc/

Ten link jest do niczego po niemiecku i głupie okienko gratis. Na Gry-online też o tym pisali http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=29158. Widziałem trailery w lepszej jakości i musze powiedzieć gra wygląda bardzo ładnie. Jednak niczego co by powaliło mnie na kolana nie ujżałem. Grafika na najwyższym poziomie fizyka też na dobrym poziomie. Ciekawe jak będzie z fabułą po trailerach mam wrażenie, że gra będzie miała pełną akcji fabułę niczym amerykańskie filmy akcji w których to fabuła jest dość płytka. Ale czego się spodziewać po strzelance TPP to nie wkońcu RPG czy przygodówka.

Szkoda, że gra będzie na PCta przed Crysisem mam wrażenie, że Crytek znów nam popsuje ogólny zachwyt nad grą tak jak zrobił to z premierą FC przed premierą HL2 ( po Far Cry'u screeny z HL2 nie robiły już takiego wrażenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja rozszerzona (pelna wersja piosenki "Mad World") oficjalnego trailer'a (ostatniego) zrobiona przez jednego z czytelnikow GameSpot. :)

 

http://uk.gamespot.com/xbox360/action/gear...XJgkWOq5bgPuTbe

 

Nawet fajnie mu to wyszlo.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego ta podnieta, imo ta gra jest biedna jak byk, w koło to samo - murek, strzał, murek, strzał, murek strzał....

idąc twoim tokiem rozumowania, każda gra jest biedna :)

 

Widziałem gre na żywo, i naprawdę robi niesamowite wrażenie. Moze potwierdzić to każdy co widział demo.

 

Skreny i filmiki nie oddają tego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

rockers no ja bym zaryzykowal stwierdzenie ze jednak nie kazda gra sie opera na schemacie strzelanie murek, strzelanie murek....

 

Ale mam nadziaje ze trailery nie pokazuja wszystkiego.

 

poza tym forma wykoanania gry i to co widzimy jest bardzo dobre i gameplay chociaz prosty - moze byc bardzo miodny, czasami chwytaja gry najprostrze, wiec nie ma zasady :-)

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem pare i...bedzie krwawo. Poza tym to co mi sie podoba, to ze nie ma latania z niewiadomo jaka predkoscia, nie ma skakania na wysokosc swojego wzrostu itd. Zolnierze sa obciazeni pancerzem, uzbrojeniem i to widac w ich ruchach: nie biegaja szybko, wchodzac na podwyzszenie pomagaja sobie jedna reka (nie wskakuja). Bardziej przypomina to prawdziwa walke. Poza tym zauwazylem, ze w wiekszosci przypadkow (nie licze strzalu z shotguna in your face) przeciwnicy nie gina, tylko padaja na kolana i trzeba jeszcze podbiec i ich dobic. Poza tym w multi wyraznie widac, ze nie trzeba absolutnie uzywac murkow caly czas, typki ganiaja i strzelaja w tym samym momencie takze dla kazdego cos milego. I nie wiem czy mi sie przewidzialo, ale w jednym filmiku jak kolo biegl z karabinem, a potem podniosl jakas wyrzutnie to biegl wolniej i mniej, ze tak powiem "machal raczkami" ze wzgledu wlasnie na ciezar broni. Tak czy siak zapowiada sie fajnie i krwwaaawwooo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212, piszesz "nie ma latania z niewiadomo jaka predkoscia, nie ma skakania na wysokosc swojego wzrostu itd. Zolnierze sa obciazeni pancerzem, uzbrojeniem i to widac w ich ruchach" - jaja sobie robisz?

Co z fikołkami, taki jakby się przewrócił to już by nie wstał. Na filmikach fikają od murku do murku, biegaja sprintem, rzucają się na boki itp. Wogóle nie czuć ciężaru zbroi.

Ciężar to czuć przy Terminatorach z WH40K, np. w Spacw Hulku. Chłopcy ledwo idą ;)

"kolo biegl z karabinem, a potem podniosl jakas wyrzutnie to biegl wolniej i mniej" - takie coś mamy już od kilku lat w grach ;)

 

Gra może być ok, ale podnieta na miarę objawienia jest kompletnie nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ciężar to czuć przy Terminatorach z WH40K, np. w Spacw Hulku. Chłopcy ledwo idą ;)

"kolo biegl z karabinem, a potem podniosl jakas wyrzutnie to biegl wolniej i mniej" - takie coś mamy już od kilku lat w grach ;)

 

Gra może być ok, ale podnieta na miarę objawienia jest kompletnie nie na miejscu.

Zapomniałeś dodać takie stare już tytuły jak Call of Duty 1 i H&D tam też z cięższą bronią np STG44 też wolniej się latało jak z riflami :wink:

 

Też tak uważam gra ma bardzo ładną grafikę i poprawną fizyke ale nie nazwałbym tego tak jak twórcy lansują się, że ta gra pokaże nam dopiero co to Next Genowe gry. Od tak nie zgodze się z tym. Nic nowego gra chyba tak naprawde nie wprowadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać takie stare już tytuły jak Call of Duty 1 i H&D tam też z cięższą bronią np STG44 też wolniej się latało jak z riflami :wink:

 

Też tak uważam gra ma bardzo ładną grafikę i poprawną fizyke ale nie nazwałbym tego tak jak twórcy lansują się, że ta gra pokaże nam dopiero co to Next Genowe gry. Od tak nie zgodze się z tym. Nic nowego gra chyba tak naprawde nie wprowadza.

 

 

widzisz ja się znowu z tobą nie zgadzam. Widzialem gre na żywo i robie naprawdę niesamowite wrażenie.

 

to nie tylko moje zdanie.

 

Wystarczy poczytać gazety, lub popytać osób które ja widziały. Każdy twierdzi to samo. Czyli: Grafika, fizyka, muzyka, prawdziwy next gen. Zdaniem wielu pierwsza gra nowej generacji. Pierwsza na nowym silniku unreal 3

 

Gears of war napewno bedzie dopracowany na max, pracował nad nim słynny Cliff Bleszinski. dzieki własnie tej grze jest teraz najbardziej rozpoznawaną osobą w świecie gier.

 

Dlaczego Gears of war jest jedną z głośniejszych gier tego roku? dlaczego na każdych targach jest własnie najgłośniej na stoiskach Epic ? Nadchodzi nowe generacja i Gears of war jest pierwszym jej dzieckiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ KZI : nie powiedzialem ze tego nie ma w zadnej innej grze tylko ze tutaj to jest, to nie to samo. Poza tym mialem na mysli to ze nie ma tu bajerow w postaci "skokow na rakiecie" itd. Bardziej przemawia do mnie ze koles zrobi baranka przez murek niz to ze dziwnym cudem w girach ma taki power ze skacze na wysokosc 1 pietra. Tyle.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

widzisz ja się znowu z tobą nie zgadzam. Widzialem gre na żywo i robie naprawdę niesamowite wrażenie.

 

to nie tylko moje zdanie.

 

Wystarczy poczytać gazety, lub popytać osób które ja widziały. Każdy twierdzi to samo. Czyli: Grafika, fizyka, muzyka, prawdziwy next gen. Zdaniem wielu pierwsza gra nowej generacji. Pierwsza na nowym silniku unreal 3

 

Gears of war napewno bedzie dopracowany na max, pracował nad nim słynny Cliff Bleszinski. dzieki własnie tej grze jest teraz najbardziej rozpoznawaną osobą w świecie gier.

 

Dlaczego Gears of war jest jedną z głośniejszych gier tego roku? dlaczego na każdych targach jest własnie najgłośniej na stoiskach Epic ? Nadchodzi nowe generacja i Gears of war jest pierwszym jej dzieckiem :)

Ja to twoje zdanie szanuje ale też mam własne. A to, że wszyscy tak mówią ee wybacz też mam biec za tym tłumem?

 

Racja Unreal engine 3 będzie ładny jak zawsze jakiś poziom wyżej. Ale za dużo karmienia było renderami przed premierą xboxa 360 i PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...