Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

ja tylko dorzuce od siebie, ze w przeciwienstwie do Crysisa, tworcy GOW chwala sie fabula, inteligencja przeciwnikow i niskimi wymaganiami sprzetowymi ;)

widzialem jakies demko w gazetce o XO (nagrane w HD 720p) i urywalo leb - tam sie na raz dzieje wiecej niz w calym Far Cry... tylko te maszkary z odnozami 'ala pajaki mnie troche odrzucaja od tej gry... nic tylko czekac na demko na MP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie gdzie ta gierke mozna bedzie szybko kupic (czyt. najszybciej)? Na stronie gram.pl jest preorder ale wysylka dopiero 16, a premiera juz w tym tygodniu.

A premiera nie jest czasem 17 listopada ? Wszędzie taką datę podają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

ja tylko dorzuce od siebie, ze w przeciwienstwie do Crysisa, tworcy GOW chwala sie fabula, inteligencja przeciwnikow i niskimi wymaganiami sprzetowymi ;)

widzialem jakies demko w gazetce o XO (nagrane w HD 720p) i urywalo leb - tam sie na raz dzieje wiecej niz w calym Far Cry... tylko te maszkary z odnozami 'ala pajaki mnie troche odrzucaja od tej gry... nic tylko czekac na demko na MP :)

EA też się chwali niskimi wymaganiami sprzętowymi w ostatnich NFSach :wink: Za to Crytek się AI nie chwalił a Far Cry miał jak na swoje czasy bardzo solidnie dopracowane AI. Ja wole poczekać i zobaczyć te niskie wymagania i świetne AI bo nie jedna gra zapowiadała się jak HIT a w prawdzie nim nie była. HL2 to też taki przypadek ale gra i tak była naprawde świetna mam nadzieje, że z GoW będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, preorder zlozony, 220 PLN z kurierem gratis czyli calkiem niezle chyba. Jest tez wersja kolekcjonerska z metalowym opakowaniem i gratisami w postaci ksiazeczki z concept artami i plytka dvd o powstawaniu gry. Cena: 299. Sporo, jak dla mnie za duzo w porownaniu do wersji zwyklej szczegolnie, ze nawet za kuriera moglem zaplacic wPLN-ami. A tak 80 zeta na nastepny tytul zostaje. Wysylka: 16 czyli w piatek w teorii bedzie mozna zagierczyc. Tylko jak tu wytrzymac jeszcze tydzien :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydalem wPLN na darmowy transport, jest wywalone ze 16.11 beda wysylac i jak kurier nie dojdzie na nastepny dzien czyli na piatek to zrobie burdel i kaze sobie wzrocic te 10 wPLN, ktore wydalem bo wtedy dojdzie na poniedzialek i niczym sie nie bedzie roznic ta wysylka od poczty polskiej. Inna sprawa, ze sie dowiedzialem ze w piatek mam "wyjscie towarzyskie" :lol: wiec pewnie nie pogram, ale na sobote rano jak wstane to pudeleczko w dlon i schodze do piwnicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do preorderu w gram.pl to z nimi nigdy nic nie wiadomo:P

Wiekszosc ludzi ktorzy zamowili preorder Guild wars Nightfall dostali gre w dzien po premierze(a wedlug zapowiedzi mielismy dostac na 2dni przed -.-) a niektorzy kilka dni pozniej. Wiec nie napalaj sie tak bo czasami taka wtope zaliczaja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GameSpot dal jej 9.6 na 10!!!! :)

 

http://us.gamespot.com/xbox360/action/gear...p;click=topslot

 

Pozdrawiam.

 

czyli tak jak pisałem wcześniej, a pisałem że dostanie takie same noty jak Resident Evil 4!

 

Dla mnie Resident evil 4 to najlepsza gra starej generacji konsol! Czyli gra przełomowa, taka któa ukazuje się raz na kilka lat, Gears of War też może taki być.....

 

update:

 

No i w końcu doczekaliśmy się pierwszych recenzji gry Gears of War.

 

Oceny? A jak myślicie?

 

TeamXbox - 96 %

1UP - 100 %

Yahoo Games - 90 %

IGN - 94 %

Gamespot - 96 %

 

Wszyscy jak jeden mąż są zgodni – grafika i muzyka to elementy, których wykonanie pozostawia daleko w tyle wszystko, co w tej kwestii do tej pory stworzono. Kompletny nokaut dla całej konkurencji. Porzeczka zawieszona tak wysoko, że słupki które ją podtrzymują nikną gdzieś w chmurach.

 

Czy jest ktoś, kto tego nie kupi ??

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi podobaja sie dwa zdania w recenzji z Gamespota :

 

" The squish of flesh being ripped apart by the chainsaw, in particular, is outstanding. "

 

" best use of a chainsaw in any game, ever."

 

Kurde, ta gra pozamiatala, ciekawe jakie maja miny ci ktorzy twierdzili, ze to wszystko to tylko szum medialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ocenki super sa. ;] Mozna po nich wywnioskowac, ze doczekalismy sie wreszcie gry na miare next gen'ow. :P Pewnie nie zagram w najblizszym czasie, ale cieszy mysl, ze jest taka gierka po ktora trzeba siegnac w przuszlosci. :) Jak to sie mowi, co sie odwlecze to nie uciecze. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Kurde, ta gra pozamiatala, ciekawe jakie maja miny ci ktorzy twierdzili, ze to wszystko to tylko szum medialny.

Ocenie jak sam pogram. Nigdy nie sugeruje się czyjąś opinią wole sam zobaczyć sam osądzić ;)

 

10 za grafike na GP. Jak tak po screenach patrze to otoczenie dość nie ciekawie wygląda. Mało urozmaicone bardzo kwadratowe i powtarzające się tekstury. Postacie bardzo ładnie ale nie tak jak na renderowanych trailerach. Ogólnie spodziewałem się ładniejszej grafiki :/ Ale co tam zobaczymy jak zagramy.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie oceniajcie gry po screenach ;) to co statyczne moze nie byc ciekawe ale w akcji....nie bedzie czasu na podziwianie "sterty gruzu" :) chociaz faktycznie to co pokazywali na poczatku bylo sliczne..teraz jest tylko prawie sliczne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ludwiczek

Oczywiscie znajda sie osoby, ktorych gra nie bedzie ruszala, bo nie lubia takich klimatow lub z jakichs innych przyczyn. :P

Oceny powaznych serwisow mowia jednak, ze jest to hit i tyle. ;)

Ja czekam na opis wrazen z gry przez uzytkownikow (paru z naszego forum juz zlozylo zamowionka na ta gre) i potwierdzenie tego co pisza rozne portale na temat GoW. ;)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 za grafike na GP. Jak tak po screenach patrze to otoczenie dość nie ciekawie wygląda. Mało urozmaicone bardzo kwadratowe i powtarzające się tekstury. Postacie bardzo ładnie ale nie tak jak na renderowanych trailerach. Ogólnie spodziewałem się ładniejszej grafiki :/ Ale co tam zobaczymy jak zagramy

nie wiem, ale po tym co widzialem w demie, takiego otoczenia i grafiki jeszcze w grach nie było. Wiec takie stwierdzenie, że grafika jest średnia można uznać tylko za twoją subiektywną opinie.

 

Zreszą serwisy o grach potwierdzają to. Grafa, Muza, klimat prawdziwy next gen !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

@Ludwiczek

Oczywiscie znajda sie osoby, ktorych gra nie bedzie ruszala, bo nie lubia takich klimatow lub z jakichs innych przyczyn. :P

Oceny powaznych serwisow mowia jednak, ze jest to hit i tyle. ;)

Ja czekam na opis wrazen z gry przez uzytkownikow (paru z naszego forum juz zlozylo zamowionka na ta gre) i potwierdzenie tego co pisza rozne portale na temat GoW. ;)

Też czekam aż zagram wtedy ocenie gre. Nie wiem jakie ma klimaty bo nie grałem. Nie mówie, że mi się nie podoba i by to nie był hit albo broń Boże, że gra będzie zła. Mam po prostu taki posmak z wcześniejszych zapowiedzi i trailerów, że grafika miała być lepsza, że plansze mogły by być łądniej wykonane i bardziej otwarte po prostu, że miało być jeszcze lepiej.

 

A co do serwisów mogą pisać co chcą Just Cause to też Hit dla nich dla mnie gra średnia :wink:

 

@Rockers ty jesteś subiektywnym posiadaczem X360 :P Nie wiem jak to jest w grze ale na screenach są bardzo małe zamknięte plansze w grze też tak jest?

 

Zresztą nie ma co tu gadać i oceniać po screenach jak zobacze gre w praniu to dopiero coś stwierdze.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

chwytaj

 

pierwsze 10 minut.

 

i jesli ktos chce cos pisac o grafice, to niech nie robi tego, jesli nie ogladal materialu w jakosci HD. w akcji gra prezentuje sie jak na renderach. moze za tydzien..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Jakies to to takie porozmywane

tak, tak...

a pisalem: "jesli ktos chce cos pisac o grafice, to niech nie robi tego, jesli nie ogladal materialu w jakosci HD"

 

screeny nie oddaja 1/10 tego co sie tam dzieje.

 

Crysis? Crysis kiedys wyjdzie. GoW jest juz teraz. wskaz choc jedna gre, ktora dorownuje mu pod wzgledem grafiki. bo nie gralem jeszcze, wiec o gameplayu powiedziec nic nie moge (choc przypomina ten z RE4 tak na pierwszy rzut oka troche).

 

IMO pierwsza gra, ktora w akcji prezentuje sie tak, jak prezentowala sie na trailerach i renderowanych filmikach.

 

edit:

bo przyznaje, ze na screenach to to wyglada faktycznie "jakies to takie porozmywane"

dlatego koniecznym staje sie obejrzenie materialu w HD. kropka.

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies to to takie porozmywane . Tekstury na niektórych scianach powiewają dramatem. Żadna rewelacja że się powtórzę i czekam na crysisa który zmiecie tę gierkę jak będzie chciał.

Grałeś?

 

ja grałem w demo, i powiem ci, ze textury na 50 calowej plaźmie, były tak ostre, że aż raziły.

 

 

Co ma wspólnego crysis z Gears of War ? Gra której jeszcze nie ma? nie wiadomo wogóle jaka bedzie.... Co z fabułą? narazie nic kompletnie nie wiadomo, może być hitem lub nie!

 

Gears Of War już jest, i otrzymuje bardzo wysokie noty. Niektóre serwisy dają najwyższe noty, i to nie tylko za grafike. Ale co niektórzy nie mogą przyjąc tego do świadomosci.....

 

Najpierw zagraj i dopiero oceniaj, a nie wypisujesz bzdury, że gra krtórej nie ma zmiecie Gears of War :) to ja ci napisze, że Halo 3 zmiecie crysisa :lol:

 

 

Czytam ostatnio wypowiedzi na róznych forach, i to co wypisują fanboye woła o pomstę do nieba.

zacytuje kilka najbardziej powtarzających się:

 

 

"Słaba grafika, gra bardzo schematyczna, rezenzje na serwisach są sponsorowane itd. "

 

Myśle, że poprostu fanboye pc z zazdrości wypisują takie docinki.... no i oczywiście crysis pozamiata wszystko...

 

 

Epik najprawdopodobniej rozpoczął prace na drugą częscią Gears of War.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Gierka ma moc. Poorównania pomiędzy Crysis i GOW jest nie do końca na miejscu. Znaczy się w obu grach walczymy z kosmitami ale mimo wszystko to inne klimaty. ;)

 

Wracając do GOW to nie podoba mi się krew. Co to jest? Plazma? Lava? :) Sam nie wiem. I druga sprawa. Zobaczcie jak się gra w takie gry padem. Przecież ten gość co gra na filmiku to jakiś lewy jest. Nie może nic ucelwaoć. Na myszcze to po 5 leszkach celniej strzelam. ;) Ale gra jest super. Graficznie jest bardzo dobrze. I mimo, że Xklocka nie zachwalam, to ta gra naprawdę jest NextGenowa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyh i stalo sie tak jak mowili - dla tej gry warto kupic Xklocka ! I w sumie sprawdza sie sprawa Exlusiva (no moze nie do konca bo na pc tez kiedys to ma byc) czyli gra tylko dla jednej konsoli, robiona pod nia i wyciskajaca max cos sie da ! :D hahaahaha az zglodnialem..ide cos zjesc. papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee krew ładna jest; taka soczysta, może nie podobna do prawdziwej ale... fajnie pryska :P

Grafika fajna, ale najważniejsze że płynnie chodzi to wszystko.

 

Nie jestem fanem padów, ale w tą grę chętnie bym zagrał.

 

Apropo Crysis... Ja tam myślę że ta gra śmierdzi...

Przynajmniej po "crysis_indepthfeature" cały mój zachwyt legł w gruzach... :P

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

I druga sprawa. Zobaczcie jak się gra w takie gry padem. Przecież ten gość co gra na filmiku to jakiś lewy jest. Nie może nic ucelwaoć. Na myszcze to po 5 leszkach celniej strzelam. ;)

jestem ciekaw, czy w rzeczywistosci celowalbys raczej tak jak ten gosc za pomoca pada, czy moze tak jak na myszce, trafiajac headshoty ze 100 metrow. ponoc jakies badania dowiodly, ze w przypadku poruszajacego sie celu, osoba, ktora spedzila na cwiczeniach na strzelnicy trafi z odleglosci 30 metrow raz na 15 prob. w cel wielkosci czlowieka ;)

wiem, wiem - kazdy tutaj by trafil przynajmniej 14 razy na 15 prob...

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...