Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hooded man

kolego, ogarnij - twoja teoria legla w gruzach, bo ja nie naleze do grona osob ograniczajacych sie jedna platformą do grania wiec trudno mi podchodzic na do sprawy wg "lepsze bo moje", bo wtedy bym musial i o PC pisac w superlatywach i o konsolach tak samo. Ja pisze obiektywnie wiec stfu mi z takimi zarzutami, k? Tak trudno niektorym ogarnąc ze sa ludzie co maja zarowno konsole (i to nie jedna) jak i PC (tez nie jeden :P) i ze moga poprostu widzac całoksztalt rynku gier video, wypowiadac sie na ten temat? To ze niektorzy zazarcie bronia swojej platformy, bo tylko jedna maja - nie znaczy ze mozecie wszystkich mierzyc tą miarą ;F

 

A napisalem ze tekst ze crysis jest lepszy bo ktos widzial screeny, jest lolowy, bo jest. Podejscie takie do gier IMO tez jest.

 

PEACE

.:Solid_Snake:. probujesz caly czas stawiac siebie w pozycji obiektywnego guru odnosnie gier wideo. Twoje wypowiedzi o konslach sa z czasem coraz bardziej dojzrzale (te z "ery" PClaba to byla zenada i funboyostwo, nie obraz sie to mialo zabrzmiec tak troche zartobliwie ) i niusy z dzialu konsole czytam z zainteresowaniem. Widac ze juz zjadles zeby na konsoli. Ale prawda jest taka ze PC jest u ciebie na doczepke, przynajmniej tak to wyglada z boku moze sie z tym maskujesz ze tak naprawde grasz tez na PC. Bo twoje wypowiedzi z gier na PC sa.... lakoniczne i bardzo rzadkie. Gownie sie wypowiadasz o konsolach. I to widac bardzo mocno jaki jest u ciebie rozdzwiek miedzy oc i konsola.

Wiesz ja tez moge kupic ps2 za 400 zlotych i sie okrzyknac "obiektywnym" albo chociaz pozyczyc od kolegi ktory juz od dawna na niej nie gra, ale ps2 bedzie stalo daleko z tylu i bede sie o nim wypowiadal z rzadka i w niezbyt pochlebny sposob. Czy wtedy bedzie to usprawiedliwione?

Nie powoluj sie juz tak uporczywie na to ze "no co chcecie przeciez ja mam i PC i konsole" bo choc to jest argument logiczny w wymowie to w twojej postawie na forum raczej nieistotny.

I nie uzywaj takich zwrotow typu "stfu" bo sa one BARDZO obrazliwe, niech ci sie nie wydaje ze wszyscy to glaby i bedziesz sie podsiewywal z innych ze im dowaliles a oni nic nie rozumieja.

stfu - shut the fuck up czyli - "zamknij sie [ciach!]a" - w dokladnym tlumaczeniu. To wlasnie to napisales do innego usera forum.

Nieladnie .:Solid_Snake:. , trzeba bardziej spokojnie i kulturalnie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

szczerze mowiac, to nie znam nikogo kto o swoim hobby/pasji mowilby/pisal w sposob obiektywny.

Solid czesciej pisze o grach na konsole, bo widocznie takie gry mu bardziej odpowiadaja - i byc moze dlatego tez, ze nie jest graficznym onanista, tylko kims, kto zwraca wieksza uwage na zabawe, a nie oprawe. swego czasu sporo sie tu udzielal draak - facet mial i PC i konsole i gral tylko na PC, o konsolach raczej nie wypowiadajac sie zbyt pochlebnie. Z tym, ze on gral na PC w symulatory, jakich na konsoli nie ma i nie bylo. Natomiast jak ktos zazarcie kloci sie, ze NFS jest na PC fajniejsze, bo ma lepsza grafike, a Crysis, ktory na kazdym kolejnym filmiku wyglada coraz gorzej zmiecie wszystkie gry swiata, mimo, ze fabularnie tworcy zapowiadaja go jako nieco rozwinieta wersje Ikarus Wariora z C=64, to juz swiadczy nie o tym, ze ktos jest graczem, tylko slepo zapatrzonym w swoj sprzet czlowiekiem, dla ktorego gra to okazja do prezentacji efektow graficznych. mi do *rozrywki* bardziej odpowiadaja konsole. do gier bardziej wymagajacych (Civilization, Flight Simulator) uzywam PC. jednak gdy mysle "gra video" w sensie stricte rozrywkowym - mysle o grach na konsole. mam ten komfort, ze posiadam i PC i XO i PS2 - mam wiec w zasadzie dostep do wszystkiego, co sie obecnie ukazuje na rynku. a ukazuje sie tego na tyle duzo, ze jestem zmuszony (z powodu 10 godzin, ktore wycina mi z zyciorysu codziennie praca) wybierac tylko pozycje najlepsze. dlatego ostatnio gram jedynie w Table Tennis i TD:U na XO, Frequency, Final Fantasy X i REZ na PS2 (tutaj to klasyki, ale nadal rzadzace i nie majace nie tylko rownych, ale nawet choc porownania) i Civilization IV i PES5 na PC. co ciekawe - to w gry na PC gram najdluzej - w sensie, ze w jedna gre potrafie grac rok i wiecej, ale to w gry na konsole gram czesciej. ktos powie, ze gry konsolowe to po[ciach!]lki - nawet Gears of War mozna nazwac po[ciach!]lka w stylu "zabili go i uciekl", ale czy ktos chce wymienic jakies ambitne tytuly na PC? poza symulacjami i strategiami turowymi to zostana chyba tylko RPGi. z ktorych polowa jest na konsole, czego w druga strone powiedziec nie mozna. ja tez nie jestem obiektywny. jesli mam do wyboru ta sama gre, rozniaca sie tylko grafika, to wole w nia grac na konsoli. bo wygodniej, bo wiekszy ekran, bo nie musze sie przejmowac detalami i tym, ze przycina. ze grafika znacznie gorsza (choc w przypadku XO tego bym nie powiedzial)? IMO grafika to jakies 20% dobrej gry. kolejne 20% to dzwiek, sterowanie to 20% (a w przypadku konsol od poczatku jest one dostosowane do pada), a reszta to juz pomysl i ogolnie pojeta grywalnosc.

 

a zeby troche podgrzac atmosfere dorzuce od siebie: Lost Planet zje na sniadanie Crysisa < zart >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solida Snejka się nie przegada, on zawsze wie lepiej, zjadł wszystkie rozumy i dyktuje światu swoje poglądy. Ja już z nim kiedys "rozmawiałem" i się nauczyłem, że to kompletnie nie ma sensu. Zresztą, gadki na większości forum sensu nie mają, bo wiecznie się ludzie kłócą. Lepiej po cichu czytać i nic nie pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solida Snejka się nie przegada, on zawsze wie lepiej, zjadł wszystkie rozumy i dyktuje światu swoje poglądy. Ja już z nim kiedys "rozmawiałem" i się nauczyłem, że to kompletnie nie ma sensu. Zresztą, gadki na większości forum sensu nie mają, bo wiecznie się ludzie kłócą. Lepiej po cichu czytać i nic nie pisać.

Zgadzam się. Obserwuję ten temat od dłuższego czasu i aż strach się wypowiadać. Poza tym żałośnie czyta się niektóre wypowiedzi. Jak ktoś nie zna zasad poprawnej i kulturalnej dyskusji (bo w końcu jesteśmy na forum dyskusyjnym) to powinno się wysłać kilka raportów i może w końcu spokój będzie tym bardziej, że nie ma o co się kłócić.

 

Wracając już do rzeczowej dyskusji. Gears of War jest dla mnie tytułem obowiązkowym do zagrania chociażby z tego względu, że robiło go o ile się nie mylę Epic - firma odpowiedzialna za pierwszego Unreal Tournament, która była dla mnie grą niepowtarzalną i kultową. Poza tym patrząc na gameplay z pierwszych 10 minut - jak dla mnie robi to niezłe wrażenie. Grafika stoi na bardzo dobrym poziomie, postacie są dobrze zbudowane, są bardzo dokładne, posiadają mnóstwo szczegółów oraz sporą ilość polygonów. Poza tym, jakby nie patrzeć - rozgrywka także wydaje się być bardzo miodna i wciągająca. Szkoda, że prędko nie będę miał sprzętu, aby zagrać w GoW (chodzi mi tutaj dokładnie o brak kasy na konsolę MS jak i również modernizację PC).

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. probujesz caly czas stawiac siebie w pozycji obiektywnego guru odnosnie gier wideo. Twoje wypowiedzi o konslach sa z czasem coraz bardziej dojzrzale (te z "ery" PClaba to byla zenada i funboyostwo, nie obraz sie to mialo zabrzmiec tak troche zartobliwie ) i niusy z dzialu konsole czytam z zainteresowaniem. Widac ze juz zjadles zeby na konsoli. Ale prawda jest taka ze PC jest u ciebie na doczepke, przynajmniej tak to wyglada z boku moze sie z tym maskujesz ze tak naprawde grasz tez na PC. Bo twoje wypowiedzi z gier na PC sa.... lakoniczne i bardzo rzadkie. Gownie sie wypowiadasz o konsolach. I to widac bardzo mocno jaki jest u ciebie rozdzwiek miedzy oc i konsola.

Wiesz ja tez moge kupic ps2 za 400 zlotych i sie okrzyknac "obiektywnym" albo chociaz pozyczyc od kolegi ktory juz od dawna na niej nie gra, ale ps2 bedzie stalo daleko z tylu i bede sie o nim wypowiadal z rzadka i w niezbyt pochlebny sposob. Czy wtedy bedzie to usprawiedliwione?

Nie powoluj sie juz tak uporczywie na to ze "no co chcecie przeciez ja mam i PC i konsole" bo choc to jest argument logiczny w wymowie to w twojej postawie na forum raczej nieistotny.

I nie uzywaj takich zwrotow typu "stfu" bo sa one BARDZO obrazliwe, niech ci sie nie wydaje ze wszyscy to glaby i bedziesz sie podsiewywal z innych ze im dowaliles a oni nic nie rozumieja.

stfu - shut the fuck up czyli - "zamknij sie [ciach!]a" - w dokladnym tlumaczeniu. To wlasnie to napisales do innego usera forum.

Nieladnie .:Solid_Snake:. , trzeba bardziej spokojnie i kulturalnie.

 

pozdrawiam

jesli kogos urazilo STFU, to sorry - wiem dobrze co to znaczy i nie watpilem ze i Wy nie wiecie, nikogo tu za glaba w tej kwestii nie uwazam, poprostu przyzwyczajenie od obcowania na serwerach cs'a gdzie takie cos przechodzi bardziej gładko i nikt z tego halo nie robi ;) - oczywiscie mnie to nie usprawiedliwia - wiec przepraszam.

 

Co do mojego wypowiadania sie na temat gier - wcale nie wypowiadam sie czesciej o grach na PC jak o tych na konsole. Poprostu - siedze glownie w dziale Alternatywne i tam chcac nie chcac zchodzi dyskusja na gry. Do samej dyskusji np. na temat jednej gry nigdy mnie az tak nie ciagnie, a wydaje sie niektorym ze czesciej mowie o grach na konsole, bo poprostu czesciej sa wlasnie te gry bezpodstawnie atakowane BZDURNYMI wręcz argumentami, zazwyczaj przez ludzi, ktorzy wypowiadaja sie na temat czegos, z czym nie mieli najmniejszej stycznosci, albo tylko powierzchowna, a ja poprostu zazwyczaj nie zostawiam takich "argumentow" bez odpowiedzi, bo to wtedy tak jakby sie z nimi zgodzic. Sam z siebie rzadko kiedy wchodze i dyskutuje na temat jakiejs gry. Gram na PC tak samo czesto jesli nie czesciej (z powodu cs'a) niz na konsoli - to Cie moge zapewnic :P

 

Wracajac do tematu:

 

ciekawy bug xD

http://www.youtube.com/watch?v=LBnect1mkYA&eurl=

 

akcja w nocy - Rain level - robi konkretne wrazenie. Pioruny ktore zdradzaja pozycje przeciwnikow

http://www.xboxyde.com/stream_3316_en.html

 

 

http://www.xboxic.com/news/1966

 

36latek pobił 15latka w celu zdobycie kopii GoW, kij z tym że gra jest od 18+ xD

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika gears of war napewno jest przecietna na screnach widzimy sporo pracy kolesia w photoshopie

 

najlepiej obejrzec filmik z www.gametrailers.com i napewno do crysisa jej daleko

 

to wyglada jak stary unreal engine 2.0 z nowymi efektami nic wiecej

 

ladniejszy bumpmapping kilka efektow swietlnych i wsio

 

najbardziej mnie smiesza renderingi w trailerach aby ludzie mysleli ze to gra a potem jak juz sie przechodzi do gry to ani facjaty ani otoczenie juz nie wyglada tak bajecznie tylko przecietnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika gears of war napewno jest przecietna na screnach widzimy sporo pracy kolesia w photoshopie

 

najlepiej obejrzec filmik z www.gametrailers.com i napewno do crysisa jej daleko

 

to wyglada jak stary unreal engine 2.0 z nowymi efektami nic wiecej

 

ladniejszy bumpmapping kilka efektow swietlnych i wsio

 

najbardziej mnie smiesza renderingi w trailerach aby ludzie mysleli ze to gra a potem jak juz sie przechodzi do gry to ani facjaty ani otoczenie juz nie wyglada tak bajecznie tylko przecietnie

Nie znasz się. To wygląda jak Unreal 1 z dodanymi kilkoma efektami świetlnymi. Wogóle oceny w okolicach 96% musieli dać jacyś fanboye. Nie znaja się na grach i tyle. Crysis zmiecie wszystko, nawet sam siebie. Obrazki i te filmiki pokazują wszystko. A fabuła będzie tak świetna, że pewnie Oskara dostanie. Nie mam racji ? Przecież zdjęcia i filmiki pokazują wszystko !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

z litosc pomine poczatek...

 

najbardziej mnie smiesza renderingi w trailerach aby ludzie mysleli ze to gra a potem jak juz sie przechodzi do gry to ani facjaty ani otoczenie juz nie wyglada tak bajecznie tylko przecietnie

widziales te renderingi w trailerach? bo ja owszem. widziales gameplaya w HD? z tego co piszesz (ze mozna obejrzec trailery na gametrailers) to wynikaja dwie rzeczy:

 

1. albo nie masz, wbrew pozorom 14 lat i jestes pelnoletni i oplacasz abonament, zeby moc ogladac trailery gier w HD na podanej przez Ciebie stronce

2. albo bredzisz opisujac swe wrazenia na podstawie trailerkow, ktore obejrzales w niskiej rozdzielczosci.

 

widzialem trailery i te niby "renderingi". gameplay wyglada identycznie. daja sie gdzieniegdzie zauwazyc kiepskie tekstury (najczesciej na obiektach, ktorych i tak nie bedziemy ogladac z bliska), postaci maja tak szczegolowe geby, ze szok (jak dla mnie), gra chodzi plynnie, a jej najwieksza wada jest to, ze bede ja miec dopiero w piatek. gdyby mi sie nudzilo, znalazlbym Ci trailery tej gry i podal linki do filmikow w HD + filmiki w HD pokazujace gameplay. ale jak sie domyslam z powodu ograniczen w transferach nie jestes zainteresowany sciaganiem kilkusetmegowych plikow tylko po to, zeby potem przyznac sie, ze sie myliles. wiec zaufaj innym na slowo. co do Crysisa - Crysisa jeszcze nie ma, GoW juz jest. na chwile obecna GoW jest najlepiej wygladajaca gra video ever (kto widzial fragmenty w deszczu ten wie, o czym mowie). przy okazji sama rozgrywka jest ponoc bardzo satysfakcjonujaca, co takze sie liczy. natomiast Crysis na kazdym kolejnym filmiku wyglada... coraz mniej Crysisowo, a coraz bardziej FarCryowo - liscie juz sie tak ladnie nie uginaja, volumetric lights gdzies sie rozplynely, coraz czesciej widac "skakanie", dzungla robi sie coraz rzadsza. trzymam kciuki za Crysisa, bo genialnie wygladajacy Crysis tylko zmotywuje dodatkowo developerow od XO i PS3 do wiekszych wysilkow, co moze tylko wyjsc wszystkim na zdrowie. ale obawiam sie, ze jak Crysis sie pojawi, to do takiego wygladu to i 8800 w SLI moze byc malo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się. To wygląda jak Unreal 1 z dodanymi kilkoma efektami świetlnymi. Wogóle oceny w okolicach 96% musieli dać jacyś fanboye. Nie znaja się na grach i tyle. Crysis zmiecie wszystko, nawet sam siebie. Obrazki i te filmiki pokazują wszystko. A fabuła będzie tak świetna, że pewnie Oskara dostanie. Nie mam racji ? Przecież zdjęcia i filmiki pokazują wszystko !

gdybys sie znal to bys widzial ze GoW wyglada jak Metal Gear na SNESa tylko ze z dodanym AA i kilkoma niepotrzebnymi efektami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybys sie znal to bys widzial ze GoW wyglada jak Metal Gear na SNESa tylko ze z dodanym AA i kilkoma niepotrzebnymi efektami!

bredzisz!

 

to jest pong, tylko w wyzszej rozdziałce

 

BTW: Nie było Metal Gear na Snes ;)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z litosc pomine poczatek...

widziales te renderingi w trailerach? bo ja owszem. widziales gameplaya w HD? z tego co piszesz (ze mozna obejrzec trailery na gametrailers) to wynikaja dwie rzeczy:

 

1. albo nie masz, wbrew pozorom 14 lat i jestes pelnoletni i oplacasz abonament, zeby moc ogladac trailery gier w HD na podanej przez Ciebie stronce

2. albo bredzisz opisujac swe wrazenia na podstawie trailerkow, ktore obejrzales w niskiej rozdzielczosci.

 

widzialem trailery i te niby "renderingi". gameplay wyglada identycznie. daja sie gdzieniegdzie zauwazyc kiepskie tekstury (najczesciej na obiektach, ktorych i tak nie bedziemy ogladac z bliska), postaci maja tak szczegolowe geby, ze szok (jak dla mnie), gra chodzi plynnie, a jej najwieksza wada jest to, ze bede ja miec dopiero w piatek. gdyby mi sie nudzilo, znalazlbym Ci trailery tej gry i podal linki do filmikow w HD + filmiki w HD pokazujace gameplay. ale jak sie domyslam z powodu ograniczen w transferach nie jestes zainteresowany sciaganiem kilkusetmegowych plikow tylko po to, zeby potem przyznac sie, ze sie myliles. wiec zaufaj innym na slowo. co do Crysisa - Crysisa jeszcze nie ma, GoW juz jest. na chwile obecna GoW jest najlepiej wygladajaca gra video ever (kto widzial fragmenty w deszczu ten wie, o czym mowie). przy okazji sama rozgrywka jest ponoc bardzo satysfakcjonujaca, co takze sie liczy. natomiast Crysis na kazdym kolejnym filmiku wyglada... coraz mniej Crysisowo, a coraz bardziej FarCryowo - liscie juz sie tak ladnie nie uginaja, volumetric lights gdzies sie rozplynely, coraz czesciej widac "skakanie", dzungla robi sie coraz rzadsza. trzymam kciuki za Crysisa, bo genialnie wygladajacy Crysis tylko zmotywuje dodatkowo developerow od XO i PS3 do wiekszych wysilkow, co moze tylko wyjsc wszystkim na zdrowie. ale obawiam sie, ze jak Crysis sie pojawi, to do takiego wygladu to i 8800 w SLI moze byc malo...

pierwszy trailer jaki wyszedl to chyba na 1min byl 10 s gameplaya pierwsze ujecie jakis rendering ryja tego goscia gada a potem krotkie ujecie z gamplaya i juz kupa. Ale lamusy lykaja ze rendering to gra

 

jesli chodzi wylacznie gameplay w hd ktore sie pojawily troche pozniej to gra wyglada przecietnie . O ile wiem ze unreal 3.0 ma duze mozliwosci to akurat wersja na xbox360 wyglada badziewiasto. Textury i ogolne wrazenie dla mnie to nie next gen

byc moze na dobrym pc w dx10 to zacznie wygladac.

przez moment mialem wrazenie ze graficznie nowy God of war 2 przynajmniej dorownoje tej produkcji

 

co do szczegolowosci twarzy to chyba na renderingach tylko tak ladnie to wyglada

Edytowane przez dzikass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez moment mialem wrazenie ze graficznie nowy God of war 2 przynajmniej dorownoje tej produkcji

:blink:

 

sluchaj, o ile sie orientuje, to wizyta u okulisty, po skierowaniu od lekarza jest darmowa. Moze warto skozystac? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

 

sluchaj, o ile sie orientuje, to wizyta u okulisty, po skierowaniu od lekarza jest darmowa. Moze warto skozystac? ;)

mala pamiec ram w xbox360 jawnie zmusila tworcow do oszczednosci padlo na texturki szczegolnie te dalsze . Na prezentacjach screenshotach zrobionych pewnie na zajefanym pc to ladnie wyglada na xbox juz nie

 

gierka wyjdzie na pc to bedzie mozna pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

hehe - lubie gadac z trollami :)

 

pierwszy trailer jaki wyszedl to chyba na 1min byl 10 s gameplaya pierwsze ujecie jakis rendering ryja tego goscia gada a potem krotkie ujecie z gamplaya i juz kupa. Ale lamusy lykaja ze rendering to gra

zapytam ponownie - widziales pierwsze 10 minut tej gry i scenke z helikoptera na ktorej widac "ryja tego goscia gada"? widziales to w HD? jesli te "ryje goscia gada" wygladaja jak "kupa", to wskaz mi laskawie jeden tytul na jakakolwiek platforme, gdzie twarze wygladaja lepiej. prosze o nie podawanie tutaj Fight Night Round 3 na XO, bo to jedyna gra, ktora moglbym porownac. ale jak sie oglada filmik z gry w rozdzialce max 640x400 to potem takie farmazony wychodza...

 

jesli chodzi wylacznie gameplay w hd ktore sie pojawily troche pozniej to gra wyglada przecietnie .

twierdzisz to na podstawie filmow w HD, czy statycznych screenow? bo z dalszej wypowiedzi mozna wywnioskowac to drugie...

 

O ile wiem ze unreal 3.0 ma duze mozliwosci to akurat wersja na xbox360 wyglada badziewiasto. Textury i ogolne wrazenie dla mnie to nie next gen

zapytam ponownie: widziales to w akcji? do tekstur mozna sie przyczepic ogladajac je na screenach. w akcji, gdzie nie ma czasu za bardzo na chodzenie z nosem przy scianie pierwsze wrazenie zwala z nog. drugie tylko poteguje ten pierwszy cios w szczeke ze strony wizualiow gry. ktos pokazywal kiepska teksture na helikopterze. helikopter ogladamy przez jakies 5 sekund gry z zewnatrz z na tyle malej odleglosci, zeby jakosc tej tekstury miala jakies znaczenie. dlaczego nie piszesz o teksturach na murach, na podlogach, o efektach czasteczkowych dymu, volumetrycznych swiatlach, miekkich cieniach (takze na twarzach postaci) itp itd? takich tekstur jakie tutaj sa na murkach nie ma nawet FEAR, ktory uwazasz za "najblizszy Crysisowi".

 

byc moze na dobrym pc w dx10 to zacznie wygladac.

wdg mnie nie ma chwile obecna zadnej gry, ktora by mogla sie rownac pod wzgledem oprawy video z GoW. jesli jest, to prosze o podanie tytulu. brak odpowiedzi uznam za zwykle trollowanie.

 

przez moment mialem wrazenie ze graficznie nowy God of war 2 przynajmniej dorownoje tej produkcji

God of War 2 jeszcze nie ma, wiec o czym Ty do mnie rozmawiasz? dodam tylko, ze God of War nawet na screenach "podrasowanych" w wysokiej rozdzielczosci i z teksturami w wysokiej jakosci (niemozliwymi do wsadzenia do gry na Playstation 2) moze jedynie piety czyscic Gears of War. szczegolnie jesli chodzi o jakosc tekstur. ale Ty przeciez wiesz lepiej, a i do okulisty wysylasz wszystkich, bo jako jedyny dostrzegasz te tragiczne tekstury w GoW. szkoda, ze nie raza Cie w oczy koszmarnie kiepskiej jakosci tekstury w God of War (2)...

 

co do szczegolowosci twarzy to chyba na renderingach tylko tak ladnie to wyglada

chyba... powtorze raz jeszcze: obejrzyj filmiki z gameplaya w HD i przestan pieprzyc glupoty, bo tylko sie kompromitujesz. na chwile obecna, po tym co widzialem na filmikach z gameplaya, wierze, ze wszystkie trailery byly jednak na silniku gry.

 

ponownie powtorze swa prosbe - wskaz choc jedna gre, ktora jest na rynku i wyglada porownywalnie do Gears of War w akcji, oraz choc jedna gre, w ktorej twarze postaci wygladaja przynajmniej porownywalnie do tych z Gears of War.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra po prostu wyglada syfiasto i tyle. dzikass przeciez napisal, wyjdzie crysis to bedzie mial lepsza grafe. GOW NA SMIETNIK!

Don't feed the [ciach!]a trolls

wlasnie prawde pokazuje zrzuty gry bezposrednio z xboxa i moze nie jest to syf ale jest kiepsko jak na unreal engine 3.0

 

trailerki to robilli na pctach to jedynie moze oddawac jak bedzie to wygladac na pcie jesli wyjdzie za rok

 

co smieszniejsze na gamespot za grafike dali 10 pkt a texturki i otoczenie wyglada prawie tak samo badziewiasto jak w pirachu robionym na unreal engine 2.0

 

a tak to mialo pieknie wygladac nawet mam screenshoty z konferencji nawet na tapete sobie jeden wstawilem

a jak co przychodzi to wyglada to jak rozmazana sraka a nie wysokiej jakosci textura szczegolnie widoczne sa cieca na dalszych obiektach. Oj widac xboxa zbytnio okroili. O ile ram moga oszukac i stosowac sztuczki graficzne to oczu juz nie oszukaja

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

 

 

kupa jestem zawiedziony to robi antyreklame unreal 2007

Edytowane przez dzikass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

moje ostatnie slowo w dyskusji z Toba, bo widze, zes niereformowalny:

 

w Gears of War nie ma tak OHYDNYCH tekstur jak te, ktore widac tutaj na ziemii, a ktorymi sie tak zachwycasz. plonk trollu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe - lubie gadac z trollami :)

zapytam ponownie - widziales pierwsze 10 minut tej gry i scenke z helikoptera na ktorej widac "ryja tego goscia gada"? widziales to w HD? jesli te "ryje goscia gada" wygladaja jak "kupa", to wskaz mi laskawie jeden tytul na jakakolwiek platforme, gdzie twarze wygladaja lepiej. prosze o nie podawanie tutaj Fight Night Round 3 na XO, bo to jedyna gra, ktora moglbym porownac. ale jak sie oglada filmik z gry w rozdzialce max 640x400 to potem takie farmazony wychodza...

twierdzisz to na podstawie filmow w HD, czy statycznych screenow? bo z dalszej wypowiedzi mozna wywnioskowac to drugie...

zapytam ponownie: widziales to w akcji? do tekstur mozna sie przyczepic ogladajac je na screenach. w akcji, gdzie nie ma czasu za bardzo na chodzenie z nosem przy scianie pierwsze wrazenie zwala z nog. drugie tylko poteguje ten pierwszy cios w szczeke ze strony wizualiow gry. ktos pokazywal kiepska teksture na helikopterze. helikopter ogladamy przez jakies 5 sekund gry z zewnatrz z na tyle malej odleglosci, zeby jakosc tej tekstury miala jakies znaczenie. dlaczego nie piszesz o teksturach na murach, na podlogach, o efektach czasteczkowych dymu, volumetrycznych swiatlach, miekkich cieniach (takze na twarzach postaci) itp itd? takich tekstur jakie tutaj sa na murkach nie ma nawet FEAR, ktory uwazasz za "najblizszy Crysisowi".

wdg mnie nie ma chwile obecna zadnej gry, ktora by mogla sie rownac pod wzgledem oprawy video z GoW. jesli jest, to prosze o podanie tytulu. brak odpowiedzi uznam za zwykle trollowanie.

God of War 2 jeszcze nie ma, wiec o czym Ty do mnie rozmawiasz? dodam tylko, ze God of War nawet na screenach "podrasowanych" w wysokiej rozdzielczosci i z teksturami w wysokiej jakosci (niemozliwymi do wsadzenia do gry na Playstation 2) moze jedynie piety czyscic Gears of War. szczegolnie jesli chodzi o jakosc tekstur. ale Ty przeciez wiesz lepiej, a i do okulisty wysylasz wszystkich, bo jako jedyny dostrzegasz te tragiczne tekstury w GoW. szkoda, ze nie raza Cie w oczy koszmarnie kiepskiej jakosci tekstury w God of War (2)...

chyba... powtorze raz jeszcze: obejrzyj filmiki z gameplaya w HD i przestan pieprzyc glupoty, bo tylko sie kompromitujesz. na chwile obecna, po tym co widzialem na filmikach z gameplaya, wierze, ze wszystkie trailery byly jednak na silniku gry.

 

ponownie powtorze swa prosbe - wskaz choc jedna gre, ktora jest na rynku i wyglada porownywalnie do Gears of War w akcji, oraz choc jedna gre, w ktorej twarze postaci wygladaja przynajmniej porownywalnie do tych z Gears of War.

tak bazuje na filmikach z gametrailers. screenshoty z reguly robia z wersji na pc ktora napewno maja aby wygladalo lepiej

 

graficznie jest przecietna nie jest to cos po czym bym spadl z krzesla. Szczekoopad raczej malo mozliwy a chyba o to chodzi

 

tu wrecz jestem zdegustowany i zawiedziony. A na gamespocie chyba sie zbytnia papka marketingowa kill billa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

tak bazuje na filmikach z gametrailers. screenshoty z reguly robia z wersji na pc ktora napewno maja aby wygladalo lepiej

czyli jednak filmiki w niskiej rozdzialce i uparte twierdzenie, ze screeny sa z wersji PC, ktora na pewno ukrywaja, bo boja sie Crysisa. :|

 

dziecko drogie - przeczytaj dokladnie moje posty, przeczytaj o co Cie pytalem, o co Cie prosilem i jesli chcesz dalej dyskutowac, to odpowiadaj a nie tworz jakis swoj wyimaginowany swiatek z PC w roli bozka. EOT z mojej strony - nastepny post tutaj jak zagram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak filmiki w niskiej rozdzialce i uparte twierdzenie, ze screeny sa z wersji PC, ktora na pewno ukrywaja, bo boja sie Crysisa. :|

 

dziecko drogie - przeczytaj dokladnie moje posty, przeczytaj o co Cie pytalem, o co Cie prosilem i jesli chcesz dalej dyskutowac, to odpowiadaj a nie tworz jakis swoj wyimaginowany swiatek z PC w roli bozka. EOT z mojej strony - nastepny post tutaj jak zagram :)

gow na pc epic juz ma napewno

 

na gametrailers jest sporo w HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac, to nie znam nikogo kto o swoim hobby/pasji mowilby/pisal w sposob obiektywny.

(...) swego czasu sporo sie tu udzielal draak - facet mial i PC i konsole i gral tylko na PC, o konsolach raczej nie wypowiadajac sie zbyt pochlebnie. Z tym, ze on gral na PC w symulatory, jakich na konsoli nie ma i nie bylo. (...)

Ja tu ciągle się udzielam, mniej aktywnie z uwagi na nawał pracy, ale wciąż często zaglądam na ppc ;)

 

Pozdrówki!

 

By tak nie było całkiem off'owo, to szczerze, GoW kusi tak bardzo, że chyba jednak przekonam się raz jeszcze do konsol :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gow na pc epic juz ma napewno

 

na gametrailers jest sporo w HD

ta, a ruskie juz przetlumaczylu nawet na polski i na bazarach sprzedaja. Podobno podklada glos ten sam rumun co mowil "karabin maszynowy" w GTA2 od tego samego "dystrybutora" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

ogladnalem te pierwsze 10 minut w 720p. Grafika jest najwyzszych lotow i zadna gra nie moze startowac aktualnie do GOW... pod wzgledem graficznym.

PS3 ma sie czego obawiac i co pobijac. Puki co to microsoft ustawil poprzeczke i sony bedzie musialo gonic a to nowosc :-)

 

No ale wlasnie graficznie GOW jest ladny. Tylko ze z rozgrywki wyziera monotonia. Oczywiscie filmik obejmuje zbyt mala czesc gry, ale juz widac ze sedno rozgrywki to ta sama bron praktycznie. Caly czas ta sama taktyka. Niby w innych shoterach jet to samo ale jakos tutaj to sie wydaje najbardziej nudne :huh:

Zachodze w glowe czego GOW robi takie wrazenie... moze dlatego ze caly czas jest szaro i podobne monotematyczne wnetrza po ktorych sie poruszamy. Ruiny, ruiny, ruiny, ruiny, bardziej zruinowane ruiny itp...

A zajawki juz widzialem z roznych miejsc. Moze celowo sa pomijane te momenty z fenomenalna zroznicowana sceneria.... niiieeee jednak watpie <_<

Oczywiscie przez zroznicowane miejsca nie mam na mysli surrealistycznych plenerow, ale np, momenty z zielona trawa z jakas roslinnoscia w szczatkowych ilosciach. No i jakis sprzet przemyslowy w fabrykach, halach, jakies suwnice, dzwigi, jakies przejawy technologi, cos na czym mozna oko zawiesic...

 

Ja bym widzial silnik GOW w grze typu fallout tactics, ale oczywiscie bardziej dynamicznej wersji na potrzeby konsoli,z wieksza iloscia broni itp... Po prostu wydaje mi sie ze potencjal GOW`a zostal przejedzony na prostacka rozwalke ograniczona naprawde do maximum.

Albo cos ala Full Spectrum WArrior... hm bylo by o wiele smaczniej.

No i w grach tego typu ktore wymienilem nie trafial by szlag z powodu nieprecyzyjnego kontrolowania postacia w trybie FPP ktore nigdy na konsoli nie bedzie naturalne i proste z zalozenia.

 

Jak ogladalem filmiki z GOW (widzialem wszystko w HD chyba) to zawsze mnie bawi, a raczej irytuje ta nieporadnosc w celowaniu w przeciwnika. Szczegolnie jak dojdzie do zwarcia i przeciwnik "odwazy sie" zajsc gracza a boku czy ola boga od tylu, twedy jest mogila po prostu. Mam taki jakis dyskomfort jak takie cos ogladam, mam ochote zpalac za mysze i poprowadzic kursor jak trzeba hi hi hi.

 

aha i jeszcze jedno, biorac po uwage niezbyt skomplikowane srodowisko gry (zauwazcie ze sklada sie glownie z klockow szesciennych poobciaganych przecudnymi teksturami), brak bardziej skomplikowanych obiektow oprocz samych wojakow, - mysle ze takie gry powinny sie pojawiac na PC juz rok temu. W GOW widac ze po prostu byl budzet i presja na tytul flagowy. Czyli checi, checi i jeszcze raz checi, a to wszystko popychane pieniedzmi Microsoftu.

 

edit.

SKOMPLIKOWANEEEEE

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika gears of war napewno jest przecietna na screnach widzimy sporo pracy kolesia w photoshopie

 

najlepiej obejrzec filmik z www.gametrailers.com i napewno do crysisa jej daleko

 

to wyglada jak stary unreal engine 2.0 z nowymi efektami nic wiecej

 

ladniejszy bumpmapping kilka efektow swietlnych i wsio

 

najbardziej mnie smiesza renderingi w trailerach aby ludzie mysleli ze to gra a potem jak juz sie przechodzi do gry to ani facjaty ani otoczenie juz nie wyglada tak bajecznie tylko przecietnie

Nie wiem po co odpisuje :)

 

Napewno wszystkie serwisy testujące grę zostały przekupione, bo taki gniot graficzny jak Gears of War nie może dostawać najwyższych not za grafe :mur:

 

tak bazuje na filmikach z gametrailers. screenshoty z reguly robia z wersji na pc ktora napewno maja aby wygladalo lepiej

 

graficznie jest przecietna nie jest to cos po czym bym spadl z krzesla. Szczekoopad raczej malo mozliwy a chyba o to chodzi

 

tu wrecz jestem zdegustowany i zawiedziony. A na gamespocie chyba sie zbytnia papka marketingowa kill billa laugh.gif

 

Tak wersja na pc na 100% wyglada lepiej, ponoć co niektórzy nawet już w nią grają, pewnie twoi kolesie mają Gears of War na pc od dawna.

 

Tak na poważnie:

z konwersjami przeważnie jest tak, że są słabsze od pierwowzoru.

 

Tak samo moze być z Gears of war na pc, zresztą kiedy to ma wyjść na pc ? za rok? ja chce grać w Gearsów już teraz, a nie zawsze czekać i to na konwersje, która moze być lipna. Za rok może być już druga część tej wspaniałej gry, no i po drodze mase innych na tym samym siliku.

 

 

Zdaniem wielu, Grafika w Gears of War to najlepsza dotąd grafa na wszystkie platformy.

 

Wiec jeśli ktoś twierdzi, że Grafika w tej grze jest słaba, to trzeba się go zapytać do czego porównuje tą grafike ? do Crysisa którego jeszcze nie ma? Jak można porównywać coś istniejącego do odległej przyszlości....

 

 

przez moment mialem wrazenie ze graficznie nowy God of war 2 przynajmniej dorownoje tej produkcji

Napewno tak, ponoc sony wykożystało w koncu 100% mocy konsoli ps2, i nie dość, że udało się uzyskać wysoką rozdziałke 720p, to do tego wszystkiego gra działa w DX 10, no i 32MB ramu w ps2 jest tak elastyczne, że textury nie mają sobie równych. :) Takich textur jak są w God of war 2 chyba nawet nie bedzie miał crysis, no bo trzeba pamietać, że ps2 ma prosesor 128 bitowy, a pc tylko 64 :lol:

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...