Skocz do zawartości
brunneriusgreyna

Ile Mocy Pobierają Celiny D?

Rekomendowane odpowiedzi

maxymalne zuzycie :D doliczyc tylko monitor ;)

 

Tzn mowilem to w ramach "smichu" bo to bylo na zasadzie oszacowania maxymalnego zuzycia migiem :D Jak masz zasilke 300W to mozesz byc pewny ze bebechy kompa nie beda braly ponad 300 W ;)

Edytowane przez KamiKaze boski wiatr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxymalne zuzycie :D doliczyc tylko monitor ;) 

 

Tzn mowilem to w ramach "smichu" bo to bylo na zasadzie oszacowania maxymalnego zuzycia migiem :D Jak masz zasilke 300W to mozesz byc pewny ze bebechy kompa nie beda braly ponad 300 W ;)

1702971[/snapback]

hmmm no to jest akurat bzdura szczególnie w przypadku zasilaczy miernych firma

łatwiej poszukać w dokumentacji urządzenia u producenta, większość udostępnia takie dane szczególnie w przypadku producentów procesorów HDD kart graficznych a nawet wentylatorów napedow DC/DVD itd.... wystarczy zebrac i policzyc biorac poprawke na straty na regulatorach napiecia i gotowe

albo isc na:http://www.jscustompcs.com/power_supply/Power_Supply_Calculator.php?cmd=INTEL

zamiast celerona wybrac P4 prescot 533FSB bo chyba jeszcze nie wiedza ze sa celerony D

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się rozkulało. Dziękuję wszystki za pomoc i odpowiedzi.

Ale sprawe załatwiłem już i wiem. Sprzęt z podpisu plus dwa WuDeki 80GB napęd dvd i nagrywarka BenQ targa mi z gniazdka w czasie grania w Chaos Theory 285W max.

A potrzebowałem bo chciałem wiedzieć ile mnie mój piec kosztuje miesięcznie monet za prąd.

Pozdro all.

 

p.s. zużycie zmierzone miernikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KamiKaze

 

Czy taki wykręcony zestaw bez problemu trzyma twój szef??? Bo to potrzebuje bardzo mocnej lini +12V a chieftec 420 ma 216W, gdzie tagan 380 ma ok. chyba 260W i czy nie ma żadnych wysypów? Bo jeśli jest wporzo to bede spokojniejszy o moją zasiłke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...