Skocz do zawartości
luki_pc

Sterowniki Usb

Rekomendowane odpowiedzi

bylem dziisaj naprawaic komputer i po czyszczeniu systemu z zbednych programowa (2 antyvirusy itp) system nabral nowych sil :)

Wszystko chodzilo dobrze ale przyszedl czas na instalacje Drukarki HP USB.

Instaluje sterowniki z plyty. Wszystko sie ladnie kopiuje i wyskakuje powiadomienie zeby podlaczyc drukarke. Po podlaczeniu zaczyna instalowac i wyskakuje blad ze instalacja nieudana . To probuje instalowac przez aktualizacje w menadzeze urzadzen i nic.

To usuwam porty usb z menadzera reboot systemu i zaczyna instalowac sterowniki ktorych nieznajduje. ( Przeciez stery do USB sa w XP )

 

Probowalem stery do Wina 2000 i dalej nic.

 

Jakie pliki odpowiadaja za stery usb z plyty lub moze uda sie skopiowac z innego zainstalowanego systemu.

Chipset to SIS :( Plyta ECS 651C-M.

 

Tylko to mi zosatal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej mam tezn sam problem :/ Płyta na chipsecie via kt400 i nie moge na sp2 zainstalowac usb 2.0  Wymaga ode mnie sp1 :\ wszystkie łatki do windowsa zassane wiec ocb?

1697383[/snapback]

Mam tą samą płytę i bez sp2 (dokładnie bez jakiegokolwiek sp) mam zainstalowane usb2.0 :). Poprostu sciągnołem z netu sterowniki do usb (prawdopodobnie wyciete z sp2) i wszystko działa cacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...