Skocz do zawartości
Piter6576

Słyszałem, Że Macie Taki Mix...dobre To Jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Mionawicie zastanwiam się nad kupnem miksera i nie mogę się zdecydować pomiędzy tymi dwoma modelami.

 

http://www.megamedia.pl/agd-drobne-miksery...ghi-kf-352c.php

 

http://www.megamedia.pl/agd-drobne-miksery...optibox-duo.php

 

z tym, że ten pierwszy ma 5 stopni prędkości a drugi miejsce na akcesoria z miarką. Proszę o wypowiedzi na ich temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge jedynie Ci uzmyslowic, ze z tego naczynia do samoczynnego mixowania nie bedziesz korzystal po drugim razie.

Pierwsze 2x beda z ciekawosci.

Wiec lepiej ta kase przeznaczyc na konkret albo po prostu zaoszczedzic i kupic tej samoej klasy ale bez tych wiaderek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Osobiście nie wybrałbym żadnego, ale jeśli już to ten o większej mocy: DeLonghi KF 352C - 280 W.

 

Kupowałem nie tak dawno mikser i patrzyłem właśnie głównie na moc, a potem na producenta (wiadomo znana marka jest jakąś gwarancją solidności produktu). W tej chwili nie pamiętam dokładnie jakiej mocy mikser wybrałem ale coś koło 400 - 500 W, a może ciut mocniejszy.

 

Miałem wcześniej słaby mikser - 180 W i on był za słaby, nadawał się do ubijania jajek i kompletnie nie radził sobie z wyrabianiem ciast. Z nowym mikserem nie mam najmniejszych problemów, z wyrobieniem nawet najgęściejszych ciast radzi sobie bez problemu.

Edytowane przez ilubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam propozycje zeby nowi uzytkownicy nie mogli tworzyc nowych tematow na oslej laczce przynajmiej do czasu az nie nazbieraja tych 20 postoow ... Dziki temu unikniemy w przyszlosci takich idiotycznych tematow jakie ciagle sie tutaj pojawiaja i w wiekszosci zakladaja je uzytkownicy bez postow na koncie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam propozycje zeby nowi uzytkownicy nie mogli tworzyc nowych tematow na oslej laczce przynajmiej do czasu az nie nazbieraja tych 20 postoow ... Dziki temu unikniemy w przyszlosci takich idiotycznych tematow jakie ciagle sie tutaj pojawiaja i w wiekszosci zakladaja je uzytkownicy bez postow na koncie ...

1696374[/snapback]

A co mikser gorszy od komputera? Pozatym dobrze chłopak kombinuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się czepiacie:

1. Ma problem i chce pomocy/rady większej grupy osób - WOLNO MU.

2. Pyta wprawdzie o sprzęt AGD, ale to jest "ośla" - WOLNO MU.

 

Jak ktoś będzie chciał kupić światło stopu, grzejnik czy nawet spinkę do włosów, to nie widzę powodu, dla którego miałby nie prosić o pomoc ludzi na forum. Forum nie jest od oceniania problemów, lecz od pomagania. Jak nie chcecie pomóc, to nie przeszkadzajcie i nie wymyślajcie głupich reguł!

Tyle z mojej strony.

 

Do autora tematu:

Ten droższy wygląda solidniej, ale tańszy ma więcej bajerków. Ja wziąłbym chyba ten droższy lub szukał jeszcze czegoś innego, aby miało zalety tych 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ale wy nie widzicie ze koles sobie jaja robi ?

Jak ktos sie rejestruje na forum komputerowym i zaraz pyta sie o mixer to jest cos nie tak... pozatym nazwa tematu jest nieregulaminowa ..

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko miksery!!! Właśnie się zdecydowałem, że jednak tą kwotę którą mam to podziele i przeznacze na taki tańszy sprzęt:

http://www.megamedia.pl/agd-drobne-miksery...-hr-1453-02.php

 

a to co zaoszczędze to będzie na składniki i ewentualne leczenie :)

 

Dzięki za rady i rozumiem, że to niecodzienny problem ale trzeba być na nie otwartym. ;)

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...