Skocz do zawartości
Mikesc

Gf4 Mx440 128mb 3dmark ... 49

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

dzis odebrałem paczke, z karta graficzna, ktora kupilem na allegro jako w 100% sprawna. chcialem ja sprawdzic, wiec zainstalowalem 3dmarka 01 i puscilem najpierw na starej grafie - Riva TNT2 32 mb

 

wynik na kompie takim jak w podpisie 1063

 

wyciągnałem stara karte i wsadzilem nowa - gf4 mx440 128mb 128bit

 

zapuscilem 3dmarka i nic, czarny obraz raz na jakis czas jakis slide show, koniec i .... 49 pkt, zalamka;/

 

zainstalowalem nowe sterowniki (najnowsze ze strony nvidii) ale nic nie pomogło

 

czy ta karta jest zepsuta? co jeszcze moge sprawdzić?

 

prosze o pomoc, bo nie chce facetowi pisac ze karta nie dziala jezeli nie bede tego na 100% pewny, dodam, ze komp dziala normlanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta polegla w gruzach, odeslij czym predzej, najlepiej jeszcze przed jutrzejszym sniadaniem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

przeinstaluj systemlub ostatecznie uzyj driver cleanera, chociaz tak drastycznie nie powinno byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartę odesłałem, facet mowi, ze oddal ją na serwis, a o to treść maila, którego ponoć wspomniany serwiś do niego wysłał:

 

Szanowny Panie XXX:)

Proszę odebrać kartę graficzną (GEFORCE MX440)- karta jest sprawna. Testowaliśmy ją na dwóch róznych sprzętach komputerowych na których działała bez zarzutów. W benchmark 2003 na pełnym testowaniu uzyskuje 89 pkt a na benchmarku 2000 uzuskuje 3546 pkt . Jest to prawidłowy wynik jesli chodzi o ten model karty, zaznaczam iż jest to juz straszy model karty i wiekszych parametrów Pan nie uzyska niz posiada w/w karta graficzna.

 

pozdrawiamy

Serwis

 

napiszcie co mam zrobic, bo u mnie 2001 i 49 pkt....

 

O co chodzi z benchmark 2000? Czy jest wogole taki? czy chodzi o zwyklego marka2001?

 

Czy podane przez 'nich' wyniki są jakieś realne ?

 

prosze o podpowiedzi

Edytowane przez Mikesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co kupiles GF4mx440 taki zabytek w zadna gre nie pograsz lepiej było dolozyc kase i kupic jakiegos radka x600

1712800[/snapback]

a nie pomyślałeś o tym że ktoś może nie mieć wiecej pieniędzy?????? :mur: :mur: :mur:

 

Do autora tematu - zrób format dysku, powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym radził sprawdzić karte na innym kompie. Jeśli tam będzie chodzić normalnie to znaczy że coś nie tak w w twojej plycie głównej.

 

A propo na jednej z pierwszych kart z serii Gf 440 MX na średnim kompie(Athlon 1500, 256Mb 333Mhz, i z płytą Ecs spokojnie chodzila kolo 5 tysiaków na 3Dmark01, z innej wersji Pixelvieva nazwanej Ultra czy jakoś tak wykręconej na maksa dobrze ponad 8000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w innym kompie bylo to samo, tylko ze nie 49 pkt, a 100, karta juz oddana, facet oddal mi kaske, chociaz tyle:)

 

co do pytan czemu gf4?

 

uzywam kompa tyklo i wylacznie do filmow, od grania mam ps2, szukam karty, ktora bedzie miala tv-out - takie byly moje wymagania, kupielem ją za 70 zł a nie za 100

 

a co do "jak miał 100 to mogl dozbierac do 200" - hahaha no nie wiem czy to zawsze takie proste, nie mowie ze bym nie nazbierał, ale wielu ludzi by nie nazbieralo, tzreba tez o tym pomyslec, pzodro i dzieki za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co kupiles GF4mx440 taki zabytek w zadna gre nie pograsz lepiej było dolozyc kase i kupic jakiegos radka x600

1712800[/snapback]

Jasne x600. Przy okazji bedzie musial wymienic plyte, procesor ram moze zostac. Czyli na wymianie grafy zamias wydac 70zl. bedzie musial wydac 300zl. na grafe, 250zl. na plyte 250zl. na procesor czyli 800zl. ale przeciez to niewielka roznica zaledwie 11,4x wiecej.

 

Mikesc przeinstaluj system, sprawdz karte na innym kompie(jak masz moziwosc), sprawdz czy nie ma konfliktu sprzetowego, wylacz FastWrite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...