Skocz do zawartości
t0mster

Czy Mozna Zrobic Taki Panel ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko można zrobić, tylko pytanie w jakim celu? Skoro chcesz to mieć na panelu to znaczy że miałbyś z tego korzystać siedząc przy kompie (w przeciwieństwie np. do pilota na IR, etc). A w takiej sytuacji nie prościej w ustawieniach dzwięku zaznaczyć "umieść ikonę głośności na pasku zadań"? No chyba że celem jest jedynie szpanowanie przed kolegami, wtedy to zrobienie takiego ustrojstwa jest uzasadnione. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potencjometr stereuo, włącznik bistabilny 2 obwodowy...

 

lub też jeśli chcesz to w kartach SB5.1 da się sterować volumacją w sposób cyfrowy.. podłączając 2 przyciski do wyjscia na karcie...

 

imho ja wolę sterowac takimi rzeczami robiąc skróty na klwaiaturze... bo na niej najczesciej mam rce położone.. nieraz nie che mi sie siegac po myszke a co dopiero siegać gdieś do komputera żeby sciszyć muze.. sic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propo katod to można je również zakupić w sklepie tiuningu samochodowego :wink: Jeśli natomiast jesteś leniwy i nie chcesz wpisać w google wyrazu KATODA to może należy poszukać w komputroniku, realitynet pctuning itd... Boshe to ja już więcej wiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propo katod to można je również zakupić w sklepie tiuningu samochodowego  :wink:  Jeśli natomiast jesteś leniwy i nie chcesz wpisać w google wyrazu KATODA to może należy poszukać w komputroniku, realitynet pctuning itd... Boshe to ja już więcej wiem  :lol:

1700801[/snapback]

Taaa, szkoda tylko że nie wiesz w jakim temacie piszesz... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazir dla Twojej wiadomości część tematu z moim postem została przeniesiona... i powstało ot coś takiego :? Wypowiedź jest odnośnie wcześniejszych postów z innego już tematu. Nie trzepiaj się :wink:

 

A może późno było i pomyliłem temat <_< Eeee tam ale wiecie że chciałem dobrze :)

Edytowane przez Jaro-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zastosowania to ja moze odpowiem bo tez chce cos takiego zrobic - 1. leze w lozku w nocy i slucham muzy z kompa i mam wysoko do klawiatury 2. gram w need for speed'a na sluchawkach i stwierdzam ze jest za glosno a nie chce wychodzic do menu/windowsa zeby sciszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...