Skocz do zawartości
poisson5

[chello] Bardzo Mala Predkosc...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od niedawna lacze sie z netem przez Chello Classic 2Mb/s... i mam problem z predkoscia przy sciaganiu niektorych rzeczy przedewszystki jesli chodzi o P2P (torrenty) ale tez z roznych stron... na 2gim kompie mam neostrade 640 i tam z tej samej strony plik sciaga sie z maksymalna mozliwa predkoscia a na chello tragiedia ponizej jednego KB/s :/ :/ nie mam pojecia co ejst grane :| limitu nie przekroczylem (sprawdzalem) poza tym jak wchodze na strone speedtest to pokazuje mi normalna predkosc... moze ktos mi wyjasnic ten problem...?

 

 

ps. czy moze miec to zwiazek z tym komunikatem:

 

".::utrudniony ruch do sieci pol34 w godzinach wieczornych:::.

 

Pragniemy poinformować, że obecnie trwają prace nad rozwiązaniem problemów wynikających z utrudnionego dostępu do niektórych usług sieciowych, realizowanych poprzez sieć POL34. O rozwiązaniu problemów niezwłocznie Państwa poinformujemy.

2005-10-14 10:45:34"

Edytowane przez poisson5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdokładniej mówiąc od pewnego czasu (ok. 2 tyg) na łączach pol34 w całej polsce występują lossy. Wiele osób zasypuje chello w tej sprawie (w tym także ja:D, ponieważ nie moge komfortowo grać w gierkę online:P).

Jednak jak chello odpowiada "W naszej sieci jest wszystko ok. My nie odpowiadamy za zewnętrzne hosty".

Napisałem także maila do admina pol34, lecz otrzymałem odpowiedź "Proszę skontaktować sie ze swoim IP, my nie rozmawiamy z klientami naszych klientów" :blink:

 

Z chello przyszła mi po długiej rozmowie odpowiedź "proszę o cierpliwość do końca tygodnia", więc myśle, że pol34 powinni usunąć problem do końca tyg albo chello puści paczki przez inne łacza.

 

Pozdrawiam Seaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem... loss bardzo duzy [ cs:s wiadac.. ] po nad to strony laduja mi sie bardzo dlugo, dzwonienie nic nie daje bo mowia ze to nie ich wina... co ja mam zrobic juz tak jest o 2 tygodni... win xp sp2 chello 1 mb/s awanturowac sie czy przeczekac... zero wirusow szpiegow etc . plz pomozcie !!!!!!!!!!!!!!111

 

edit,

 

i jak im udowodnic ze to ich wina ze wolno chodzi net?? jakies testy czy cos. pomozcie

Edytowane przez devouer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Chello Easy 256 Bps i w downloadzie jest średnio po 200 KBps, jak to możliwe >D. Pomyślcie nad technicznym udoskonaleniem swojego modemu, poświadczam że daje to swoje efekty. Pewnie zastanawiacie się nad tym, dlaczego nie chcę/mogę Wam udostępnić instrukcji jak to zrobić: moja droga z internetem chyba by się wtedy skończyła. Na goglach jest/była strona o tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leeros, cos nabredziles z jednostkami... chyba Ci jedno K zjadlo (przy 256 KBps), poza tym chyba piszesz o kilobitach? Czy tez masz po prostu Chello 2Mb/s?

 

Poza tym bez wzgledu na to, co poczarujesz w modemie, nie bedziesz mial szybszego neta niz Ci twoj ISP udostepnia (a przynajmniej nie na dluzsza mete ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@devouer

 

 

wiesz co wystarczy <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> jakimś programem np winmrt spingować dany serwer na którym to występuje i tyle. Jednak to i tak raczej nic nie da, gdyż chello się tłumaczy że to nie ich wina że są losy na łączach pol34. Tak serio mają rację, że to nie ich wina, jednak to oni świadomie korzystają ze zwalonych łącz i płacą za przepływ paczek przez nie. Osób wysyłąjących testy jest dużo. ten progblem trwa już prawie 2 mc i narazie nikt go nie usunął:/

 

 

Ja ten problem mam zamiar rozwiązać w ten sposób:

-napisałem reklamacje do chello

-nie zapłacę im za internet od czasu gdy ten problem zaistaniał

-oraz jeśli dalej będzie występował wystąpie o zerwanie umowy z winy isp. Bo to oni przeciez reklamują się jako super jakościowo dostęp do internetu a jak się łącza schrzanią to nie zmienią trasy tylko walą głupa że to nie ich wina.

 

P.S problem nie tylko występuje na trasie przez łącza pol34.

 

Pozdrawiam Seaden.

Edytowane przez Seaden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Chello Easy 256 Bps i w downloadzie jest średnio po 200 KBps, jak to możliwe >D. Pomyślcie nad technicznym udoskonaleniem swojego modemu, poświadczam że daje to swoje efekty. Pewnie zastanawiacie się nad tym, dlaczego nie chcę/mogę Wam udostępnić instrukcji jak to zrobić: moja droga z internetem chyba by się wtedy skończyła. Na goglach jest/była strona o tym temacie.

przeczytaj to sobie lepiej zebys potem problemow nie mial http://torun.twoje-miasto.pl/art%2cv%2c3b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z tego co widze pingi i pakiety nie sa na chello zbyt ciekawe, w takim razie musze sie gleboko zastanowic, to mnie nie bardzo cieszy. Jesli mam miec gorzej niz mam to chyba im podziekuje. Ja dla odmiany gram w america's army i raczej pakiety = 0 sa pozadane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...