Skocz do zawartości
mikimisz

Jaki Zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę zmienić zasilacz i nie wiem jaki wybrac.

Pomózcie mam na ten cel jakieś 70zł.

W komputerze mam jeden HDD jeden napęd optyczny

procka(żadnych dodatkowych kart PCI i.t.p) grafikę chce

zmienić na GF6800LE. Jaki więc zasilacz proponujecie.

(Nie wiem czy za taką kwote to możliwe ale miło by było

gdyby miał kontrole chłodzenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możę i jest ;) 1700321[/snapback]

Dokladnie ! DELTA jest THE BEST ! To jest Chieftec 350W z inna naklejka i duzo nizsza cena, wiec tylko brac ! Przy nim nie bedziesz potrzebowal kontroli chlodzenia (zreszta w tej cenie nie ma szans dostac :wink: ), bo zasilka jest NIESLYSZALNA.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o tym??

http://www.arche.home.pl/sklep/product_inf...5382e8896db03e5

Co do tej DELTY to czemu ona jest tylko na allegro a nie ma jej w sklepach internetowych??

 

a i czy ktoś wie coś o tym sklepie arche.net.pl??

Edytowane przez mikimisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feela sobie odpusc, to badziewie a nie zasilacz.

arche to dobry sklep , brałem tam grafike[ jako jeden z wielu z tego forum] i problemow nie było

 

delty nie ma w sklepach bo zazwyczaj jest w nich sprzedawana ze naklejką szefa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małe ot:

@DziubekR1: czy był kiedyś taki dzień, w którym nie zachwalałeś pod niebiosa tej delty?;)

 

pozdrawiam

1702850[/snapback]

Zara Ci powiem czemu zachwalam :) Mialem kiedys zlotego HuntKeya 400XP z cyniarskim przezroczystym, swiecacym na niebiesko wentylem. Calosc w pieknej, blyszczacej, zlotej obudowie. Nowy ze sklepu kosztowal ponad 300zł (ja kupilem duzo taniej, bo na glowe jeszcze nie upadlem :D ). Pewnego dnia potrzebowalem kasy i go sprzedalem. Kupilem sobie cos tanszego, wlasnie DELTE. I co ? CISZA, IDEALNE NAPIECIA, WAGA CHYBA PONAD 2KG itp., itd. To wszystko za 80zł (wtedy na allegro kosztowaly po 99). Zostalem zauroczony ta marką :-P Teraz do zdobycia za 50zł, kurde, tylko brac :) Ma ona jednego minusa :-| Tylko 4 Molexy, ostatnio mi troche tego brakuje jak dowalilem kilka nowych wentyli, ale da sie bez tego zyc :) Poza tym REWELACJA :D

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem koledze tą Delte, bo też chciał coś do 70zł i mnie zaskoczyła!! Jest cięższa od chiefa 420!! Napchane tam w środku tego tak jest, że ledwo się mieści... Ale rzecywiście jest troche mało kabli, ale na 2 dyski i 3 cd-romy starczy (chyba tyle tego tam było)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że dobra zasiłka jest, to nie wątpię (to było raczej pytanie retoryczne). Sam teraz zamawiam Fortrona 350w pod a64 3000+@ ~2700mhz (lub trochę mniej, bo to taki pół-selekt), geforce'a 6200@6600, 1gb ramu, 80gb hdd. Wiem, chory jestem biorąc taką zasiłkę pod taki sprzęt:D

Zobaczymy jutro, ew. pojutrze jak dostanę ostatnie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zara Ci powiem czemu zachwalam :) Mialem kiedys zlotego HuntKeya 400XP z cyniarskim przezroczystym, swiecacym na niebiesko wentylem. Calosc w pieknej, blyszczacej, zlotej obudowie. Nowy ze sklepu kosztowal ponad 300zł (ja kupilem duzo taniej, bo na glowe jeszcze nie upadlem  :D ). Pewnego dnia potrzebowalem kasy i go sprzedalem. Kupilem sobie cos tanszego, wlasnie DELTE. I co ? CISZA, IDEALNE NAPIECIA, WAGA CHYBA PONAD 2KG itp., itd. To wszystko za 80zł (wtedy na allegro kosztowaly po 99). Zostalem zauroczony ta marką  :-P Teraz do zdobycia za 50zł, kurde, tylko brac :) Ma ona jednego minusa  :-|  Tylko 4 Molexy, ostatnio mi troche tego brakuje jak dowalilem kilka nowych wentyli, ale da sie bez tego zyc :) Poza tym REWELACJA :D

1703101[/snapback]

Napisz Hymn o Delcie... :)

 

Lepiej brać na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro tak naprawde nie mam większej pewności, pozatym ma tam zablokowane konto (nie mam 18 lat) i nie chcę mi się przerejstrowywać konta na rodziców i wysyłać im dowodu

 

dowiedziałem sie , ze prowadzi też sprzedaż na allegro więc chyba można zaryzykować??

Edytowane przez mikimisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem to:

1705532[/snapback]

Sprzedaja tez poprzez allegro. Maja prawie 1500 komentarzy. 100% pewna firma. Na allegro sprzedaja o 5zł drozej, bo maja jeszcze prowizje, wiec lepiej wziac bezposrednio ze sklepu. Kurde 40zł, co za cena :D Chyba kupie druga do powieszenia na scianie :wink:

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzienki chłopy za te psoty dzięki wam kupuje cud miód za 40 zł zamiast cewkowego :D  modecoma za 80 zł. :wink:

1706983[/snapback]

 

Jak dostaniesz ten zasilacz to przeprowadź jakieś testy i podziel się z nami swoimi wrażeniami z przeprowadzonej tranzakcji i jakości sprzętu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc od czego by tu zacząć:)

Zasilacz jest marki medion czyi mamy tę samą sytuacje co w kartach graficznych radeon 9600XL i 9800XL.Zasilacz jest okrojoy jak wiadomo z kabli są one krótsze i zmniejszona jest ilość molexów czy jak to sie zwie ;) kable maja długość jak w zasilaczu codegen 300W czyli są w zupełności jak dla mnie wystarczające.Zasilacz jest stabilny przeszedł 3 godz test w prime 95 na pod taktowaniu procka na codegenie osiągał 1,9 ghz nat. na delcie 2.1 ghz(190X11).więc trzyma doskonale;)

PFC ma raczej pasywne choć nie wiem dokładnie nie trzeba krosować żadnych wtyczek tak jak w modelu 420W jest odrazu wtyczka 20 pin i 4 pin jak trza do sA.Jego jedyną wadą jak zresztą wszystkich nowych zasilaczy jest fakt iż wentyl jest umieszczony u dołu i wieje mi na proca ciepłym powietrzem.Temp proca wzrosła w por gdy używałem cogena z 24/34C do 33/50 ale to i tak temp w normie.CZYLI POLECAM TĄ ZASIŁKE. o i jeszcze jedna rzecz jest on bardzo cichy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego jedyną wadą jak zresztą wszystkich nowych zasilaczy jest fakt  iż wentyl jest umieszczony u dołu i wieje mi na proca ciepłym powietrzem.Temp proca wzrosła w por gdy używałem cogena z 24/34C do 33/50 ale to i tak temp w normie.CZYLI POLECAM TĄ ZASIŁKE. o i jeszcze jedna rzecz jest on bardzo cichy!

1711707[/snapback]

wiatrak w zasiłce nie powinien wiać na procka, jego zadaniem jest wypychanie powietrza z obudowy na zewnątrz przy okazji chłodząc swoje podzespoły. To że temp wzrosła to moze wina wolnego kręcenia się wentyla.

 

Dodaj jeden wiatrak 80x80 pod zasilaczem i to powinno załatwić sprawę z większą temperaturą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...