Skocz do zawartości
Heat

Watercooling By Heat

Rekomendowane odpowiedzi

Świetne, po prostu świetne. Genialna robota z tymi rurkami. 

 

Powiedz mi, jak by się zmieniła wydajność układu, gdybyś miał 4 wentylatory ? 3 z przedniej chłodnicy i 1 z tyłu, a chodnice górna i dolna byłyby pasywne ? Dołączona grafika

 

Dzięki, nie próbowałem puszczać chłodnic pasywnie. Wszystkie wentylatory mam ustawione na sztywno ~500-600rpm i jest cichutko (przynajmniej na tyle żeby jedynym słyszalnym elementem był WD Red :/ )

 

Rewelacja stary!

A tak z ciekawości, masz tam jakiś dysk czy do sesji bez? Dołączona grafika

 

Sławek już mnie wyręczył i wrzucił foto "ciemnej strony" Dołączona grafika

SSD na sys + Talerz 1TB na dane.

 

 

 

zajefajnie to wyszło/piękne tylko pozazdroscic

 

 

 

wow szczena na ziemi

 

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2

 

 

whoa.

 

Dzięki ! Dołączona grafika

 

 

Piękna robota!

Patrząc na układ miałem nieodparte wrażenie że gdzieś już coś takiego widziałem...

 

Dołączona grafika

 

 

Heheh no fakt ! :)

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz bede wredny i sie czepne ;D

Mialem ten sam problem w rezerwuarze co Ty - po jakimś czasie od wewnętrznej strony osadzał się syf w rezerwuarze na wysokości lustra wody.

 

Nie pamiętam jak go zwalczyłem, ale pamiętam, że myłem i potem zmieniłem płyn.

A właśnie... tego EKWB nie wymieniałem od 8 miesięcy, trzeba by zajrzeć do budy, może podczas przerwy swiątecznej.

 

 

Te rurki są fenomenalne, jakoś tak dobrze to wszystko wygląda czerwono-czarne.

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz bede wredny i sie czepne ;D

Mialem ten sam problem w rezerwuarze co Ty - po jakimś czasie od wewnętrznej strony osadzał się syf w rezerwuarze na wysokości lustra wody.

 

Nie pamiętam jak go zwalczyłem, ale pamiętam, że myłem i potem zmieniłem płyn.

A właśnie... tego EKWB nie wymieniałem od 8 miesięcy, trzeba by zajrzeć do budy, może podczas przerwy swiątecznej.

 

 

Te rurki są fenomenalne, jakoś tak dobrze to wszystko wygląda czerwono-czarne.

 

O rezie pisałem na innym forum, tutaj wkleiłem tylko foty dla potomnych. Dołączona grafika

 

Niestety to spore przeoczenie z mojej strony (nie sądziłem, że po DP Ultra Clear może coś zostać Dołączona grafika ) i raczej nieprędko uda mi się je naprawić w 100% z uwagi na samą konstrukcję Aqualisa (musiałbym ściągać pompkę z rezem) a poza tym...

 

nie chce mi się... Dołączona grafika

Chcę na jakiś czas zapomnieć o dłubaniu w kompie bo te rurki mnie sporo nerwów kosztowały Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grejt dżob

zrobiłeś układ w mojej wymarzonej kolorystyce i klimacie więc troszkę jestem zły  Dołączona grafika , teraz dokończenie mego RedBarona  mija się z celem, będzie więcej czasu na inne uciechy Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grejt dżob

zrobiłeś układ w mojej wymarzonej kolorystyce i klimacie więc troszkę jestem zły  Dołączona grafika , teraz dokończenie mego RedBarona  mija się z celem, będzie więcej czasu na inne uciechy Dołączona grafika

 

No nie... Jacek Ty żyjesz! :D 

 

Pokazuj swojego ATCS z Szabertutem, chyba żeś wymienił s.1366... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu jak go zalałem to tylko uzupełniłem płyn pod korek (denerwowała mnie ta "mgiełka" w rezie) i tyle ;)

Układ (odpukać) jest bezproblemowy, rurki nie zbierają nalotu, w środku budy się jakoś specjalnie nie kurzy, jedynie dołożyłem taśmę led żeby sobie czasem pooglądać środek :lol:

 

Płyn złapał też już taki fajny soczysty kolor, może jak uda się złapać jakieś dobre światło to wrzucę kilka fotek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze w ogóle zagląda, może jak kiedyś forum powróci do żywych to zostanie ślad dla potomnych  

 

W każdym bądź razie jakiś czas temu zabrałem się za TJ-07 i takie coś mi wyszło (projekt skończony w 95%)

 

03.JPG

 
04.JPG
 
05.JPG
 
06.JPG
 
07.JPG
 
08.JPG
 
09.JPG
 
01.JPG
 
02.JPG
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są własnoręcznie przemalowane NB eLoop? Jesteś z nich zadowolony?

 

Tak, to bardzo fajne wentylatory.

Dokładnie jest to Phobya Black Eloop 1000rpm, ale wszystkie eloopy czy to Phobya czy Alphacool mają to samo łożysko co oryginał od NB (info bezpośrednio z supportu NB) różnią się tylko zawartością pudełka no i obrotami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście najfajniejszy był ten żółto-czarny. Wyglądało to obłędnie :)

Obecnemu oczywiście niczego nie brakuje, ale nawet akcent w postaci rurek oraz inaczej zamontowanej karty graficznej nie rekompensuje mi schematu czarny + czerwony, który totalnie mi się przejadł ;)

Tym nie mniej to kawał świetnie wykonanej roboty, na którą zapewne zostało przeznaczone sporo czasu oraz $$$ ;)

Edytowane przez ivanov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się poprzedni układ bardziej podobał, ale i tak dałem plusa, bo układ jest w dechę ! :)

 

Dzięki :)

 

Dla mnie osobiście najfajniejszy był ten żółto-czarny. Wyglądało to obłędnie :)

Obecnemu oczywiście niczego nie brakuje, ale nawet akcent w postaci rurek oraz inaczej zamontowanej karty graficznej nie rekompensuje mi schematu czarny + czerwony, który totalnie mi się przejadł ;)

Tym nie mniej to kawał świetnie wykonanej roboty, na którą zapewne zostało przeznaczone sporo czasu oraz $$$ ;)

 

:)

 

mozna prosic nazwe złaczek oraz foto calkiem z tyłu?

 

Jeśli pytasz o te srebrne to są to złączki Bitspower Multi-Link Silver. 

Zostało mi  ich 14 szt. nowych mogę je puścić za 50% ceny ;)

 

Jeśli chodzi o czarne to jest to ta złączka : http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=WC-500-BP

 

 

Foto po weekendzie

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o podanie przykładu złączek do rurek czy tylko adaptery wchodzą w grę? Chodzi mi o rozmiar 10/16, nie mogę niczego znaleźć w dodatku temat jest dla mnie nowy i czuje się jak dziecko we mgle. Myślałem o Primochill Rigid Ghost ale nie mogę namierzyć interesującego mnie rozmiaru :/

Edytowane przez HubiiDubii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany jak te złączki się spawują czy znajdujące sie w środku oringi trzymją dobrze szczelność i czy warto się w nie "bawić" przy pierwszym wodowaniu.

 

u mnie nie było problemów, co prawda tylko 2 takie złączki, ale wszystko było szczelne, nawet przy niewielkim ruszaniu

 

przy pierwszym wodowaniu może lepiej zostać przy skręcanych, moim zdaniem są pewniejsze :) ale sam ocenisz na ile się czujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...