Skocz do zawartości
Heat

Watercooling By Heat

Rekomendowane odpowiedzi

LOL widze , ze jednak niektorym trzeba pewne zarty zaznaczac najlepiej grubymi literami w pietnastu cudzyslowiach i jeszcze dodatkowo dawac gruby podkreslony wyraz 'ŻART' bo inaczej ciezko z wychwyceniem tego w tekscie... :mellow:

 

A wiec oficjalnie dementuje pogloski -> to byl żart skierowany do Chaosa z ktorym utrzymuje dobre kontakty (od razu w tym miejscu dementuje pogloski -> nie jestesmy gejami...)

 

EDIT : No przynajmniej Niemiec trzyma fason :lol: (Jak tam BIE , Masell z nia dotarl czy gdzies przepil po drodze ? :lol: :wink: )

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat => nie wiem jak tam BIE, MaSella jeszcze nie spotkalem, bo jest bardzo zajety :lol: podobnie ma sie sprawa z F2S. Ale nie przejmuje sie, bo jego corsairy leza u mnie w sklepie, najwyzej zamiast BIE i F2S bede mial kolejne giga ramu [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur:

 

B0że, heat to cpc.

O co Ci chodzi, w komputer świecie ekspert pisali ze to jeden z lepszych bloków na gpu :mur: :mur: :mur:

Tak to jest jak sie nic nie wie i pisze glupoty :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat pewnie ściemnia że nie może założyć xg-1, pewnie ma plany żeby założyć ten pr0 bloczek z allegro...

 

 

;]

 

Ogólnie dla mnie ładnie to wygląda ile już można tą plexi oglądać. Ja by tylko mniejsze węże wsadzić (8/10).

 

Pozdro

 

edit/

literówka

Edytowane przez HUD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat prosze nie kupuj tego!!!

To jest CPC!!!

 

-.-

 

można by mu bana dać za kupno bloczku z CCCP :kijem: :wisielec:

 

albo wprowadzić nowy punkt do regulaminu - % za wyrażanie dobrych opinii o CCCP - przecież to zbrodnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly update :

 

Na gpu powedrowal Abadon GPU Lite3 kupiony okazyjnie od Matiza . Krocce z NK12 wymienione na SM10 Camozzi + redukcja z 3/8 do 1/4 .

 

Temp core przy 560MHz w Idle : 33*C Stress : 41*C . W stresie roznica 29*C w porownaniu do Box-a , na ktorym i tak przy tych taktowaniach wywalalo marka :blink: :lol:

 

Dołączona grafika

 

 

 

Tutaj jeszcze fotka pogladowa polaczenia gpu-> nb (weze innovateka daja rade ;) )

 

Dołączona grafika

 

 

 

No i calosc :

 

Dołączona grafika

 

 

 

Pierwszy moj kibel cpu+gpu+nb [; .

 

Na tym koncze pierwsza rewizje . Pozostalo jeszcze troche odpowietrzyc uklad i znalesc miejsce na 120-stke owiewajaca 79GT , na razie rozkoszuje sie cisza... :lol:

 

Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol .. jak ty zalozyles sruby przy tym abadonie .. mon ... ;] lol normalnie ;]

 

nie łatwiej je przykrecic tak?

Dołączona grafika

 

 

mate "zaleca"jeszcze inne mocowanie ..

ale twoje przeszlo juz moje najsmielsze oczekiwania ...

"zią" ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety full zestaw od matiza skladal sie z abadona w wersji very uciach!ej + srubek oraz redukcji :lol:

 

Blok na gpu to byl tzw "must have" , wiec juz sie nie moglem doczekac aby spoczal na grafice...

 

Musialem sobie jakos poradzic a , ze akurat tak dalo sie zamonotwac to w czym to komu przeszkadza ? ;)

 

Na estetyce moze i traci ale sam docisk jest jak najbardziej ok [;

 

PS. wrocilem wlasnie ze sklepu -> M2 to az tak malo popularny wymiar sruby ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat

 

Dałeś czadu z mocowaniem bloczka na GPU :lol:

 

U mnie jest tak:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

I z takim mocowaniem wcale śrubki nie są zbyt krótkie :>

 

A śrubki M2 są trudno dostępne a jak już to za krótkie. Można w sklepach typu Obi kupić pręt nagwintowany gwintem M2

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki ja wiem jak sie montuje Abadona :blink: Mialem juz 2szt na gpu :> Poza tym wszystkie bloki od mate'a maja taki sam sposob montazu , czyli "redukcja" + srubka + srubka za sprezyna (przynajmniej te nowe) .

 

A ja mialem tylko i wylacznie dluga srube m2 + ta "redukcje" . Bardzo chcialbym zamontowac blok tak jak wy macie ale nie wyczaruje sobie malej m2 + sprezyne a blok chcialem juz dzisiaj miec na gpu :lol:

 

Nawet bylem sklonny zamowic u mate'a caly komplecik srubek itp , ale z tego co widze moje rozwiazanie sprawdza sie pod wzgledem wydajnosci a , ze wyglada "dziwnie" to juz kwestia gustu ;) Mnie to nie razi w oczy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas_gab

Mi Mat do X3N przysłał zakrótkie sróbki i przykręciłęm bez sprężynek ... Tylko że jak przykręciłęm i odwróciłęm to sie okazało , że z tyłu soketa blok wydusił kształt jak półkula ... bałęm sie że pęknie i odkręciłem troche ... blok idzie przesunąć rękom ale płyta jest prosta a tampy fajne więc jest git...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki ja wiem jak sie montuje Abadona :blink: Mialem juz 2szt na gpu :> Poza tym wszystkie bloki od mate'a maja taki sam sposob montazu , czyli "redukcja" + srubka + srubka za sprezyna (przynajmniej te nowe) .

 

A ja mialem tylko i wylacznie dluga srube m2 + ta "redukcje" . Bardzo chcialbym zamontowac blok tak jak wy macie ale nie wyczaruje sobie malej m2 + sprezyne a blok chcialem juz dzisiaj miec na gpu :lol:

 

Nawet bylem sklonny zamowic u mate'a caly komplecik srubek itp , ale z tego co widze moje rozwiazanie sprawdza sie pod wzgledem wydajnosci a , ze wyglada "dziwnie" to juz kwestia gustu ;) Mnie to nie razi w oczy :lol:

Heat nie marudz :) My montowalismy w taki sposob ten blok na kazda grafe i za kazdym razem i nam sie podobalo.

 

Nie sluchaj ich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...