Skocz do zawartości
radoos

Emulator PlayStation i Tecken 3 gold

Rekomendowane odpowiedzi

bleem! - jezeli dobrze pamietam

 

 

a a sie przylacze. szukam emulatorow:

 

X-boxa

PS2

NGC

 

nie ma tych emulatorow

 

i nie ma takiej gry jak tekken 3 gold

 

jest

 

tekken /psx

tekken 2/psx

tekken 3/psx / dc emu

ttt ps 2

tekken 4 ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o emulator ps2, to jest, bo sam takowego posiadam. niestety nie pamietam linka z skąd go sciąglem. trafilem na to przypadkiem.

Wiesz ten emulator jest swietny!!! A uruchamiales na ni GTIII ? Nie? A dlaczego przecie w sieci so obrazy plytek z ps2!! Powiem Ci!!! Bo ten emulator to alpha on emuluje ps2(procesor i inne uklady) ale nie mozna na mim zadych gier uruchamiac, jedynie dema techniczne lub jakies programy uzytkowe. A na przyszlosc czytaj dokumentacje tego co sciongasz!!! :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dostalem dzisiaj gre Tecken 3 gold tyle ze na PlayStation.Mógłby mi ktos napisac jakiego uzyc emulatora,skad go zassac i jak go uzyc ?

 

z góry wielkie dzieki

Użyj Bleem!'a albo VGS (Virtual Game Station). Polecam ten drugi, bo jest czasami bardziej wydajny i łatwiejszy w obsłudze, ale grafika trochę gorsza niż w Bleem!'ie. Co do linków to musisz sam poszukać (jakbym miał sprawnego swojego kompa to bym Ci na mail'a wysłał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleem jest do kitu zawiesza tekeny, krzaczy sie w innych grach. Vgs jest super, kompatybilny niemal ze wszytkimi grami, jego wada jest brak akceleracji, ale chodzi plynnie jush na duronku 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... chodzi plynnie jush na duronku 1000.

8O Co Ty gadasz? Płynnie chodzi już na Celku 633MHz z TNT2 (długo grałem na takim sprzęcie), a może i nawet na wolniejszej konfiguracji, ale nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ten emulator jest swietny!!! A uruchamiales na ni GTIII ? Nie? A dlaczego przecie w sieci so obrazy plytek z ps2!! Powiem Ci!!! Bo ten emulator to alpha on emuluje ps2(procesor i inne uklady) ale nie mozna na mim zadych gier uruchamiac, jedynie dema techniczne lub jakies programy uzytkowe. A na przyszlosc czytaj dokumentacje tego co sciongasz!!! :D :D

 

tutaj się z tobą nie zgodzę, bo odpalałem parę gierek typowo na ps2, i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Jedną z gier była np "Resident Evill". Jedynym minysem była grafa na monitorze. Ale po podłączeniu telewizora, wszystko było już ok. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... chodzi plynnie jush na duronku 1000.

8O Co Ty gadasz? Płynnie chodzi już na Celku 633MHz z TNT2 (długo grałem na takim sprzęcie), a może i nawet na wolniejszej konfiguracji, ale nie próbowałem.

TO niejest moj wymysl tylko to jest sprawdzone. oba tekkeny 2,3 przekraczaja maja po okolo 35 klatek dopiero na duronku 950. U kolegi na duronku 700 i gf2mx jest 25 klatek. Na duronku 950 tekkeny chodza zauwazalnie plynniej wiec dlatego tak napisalem. wedlog mnie gra chodzi plynnie dopiero po przekroczeniu 30 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co to ma być ten PS2 Emulator :x A już myślałem, że w końcu jakiś normalny będzie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co to ma być ten PS2 Emulator :x A już myślałem, że w końcu jakiś normalny będzie :cry:

Emulatora PSX 2 nie bedzie jeszcze dłuuuuuuugo może za 3 lata kiedy to procki z zegarem 7ghz będą na porzątku dziennym. Prędzej można się spodziewać eulatora X-Box'a ponieważ ta konsolka ma dużo wspulnego z pc i łatwiej będzie ją zemulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...