Skocz do zawartości
hybrid

Długie Logowanie W Winxp

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, że od niedawna b. długo trwa logowanie się na konto użytkownika. Niestety nie potrafię określić od jakiego momentu to się zaczęło, więc nie wiem czy jest to spowodowane jakimś nowym programem, ustawieniem, itp.

 

Ogólnie to wygląda tak, że po kilkunastu sekundach wszytko co powinno być już jest w trayu, ale dysk warczy jeszcze przez kilka minut, przez co nie da sie praktycznie nic zrobić.

 

W autostarcie mam tylko Avasta, Kerio, stery od Nvidi, Asusa i Logitecha... nic wielkiego.

 

W rejestrze mam ustawione DisablePagingExecutive i LargeSystemCache na 1, a plik wymiany na 2 GB

 

Komp w skrócie wygląda tak: Athlon 3200 +, 2 GB RAMU

 

Wiem, że trudno będzie cokolwiek wywnioskować z tego co napisałem, ale może ktoś miał ten sam problem lub zna program, który robi raport z tego, co się dzieje przy logowaniu

 

Z górzy dzięki

Edytowane przez hybrid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoptymalizuj system programem MS BootVis a potem zrob defragmentacje (Diskeeper).

1701182[/snapback]

Mam problem z obsługą tego programu. :blink: Wybrałem Trace next boot + driver delays i po resecie system sie nie ładował (w ogole nie było paska ładowania), pomogło dopiero przywrócenie ostatnich działających ustawień

 

A dyski defragmentuje PerfecDiskiem... jakas różnica w stosunku do Diskeepera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 GB i 2 GB na dysku?? :lol2: .... No chyba że kolega obrabia w czasie rzeczywistym filmy dvd ... Przy 1 GB ramu mało kiedy winda wchodzi mi na swapa przy codziennym użytkowaniu (nie licząć photoszopa, ktory ma własny swap) ... A co do ładowania - najlepiej założyć jeszcze jedno konto i przenieść graty .... Ew. pogrzebać w logach .... Wywalić na chwilę wszystko z autostartu i sprawdzić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...