Skocz do zawartości
wiktusser

Czym Tniecie Kółka W Plexie?

Rekomendowane odpowiedzi

zaznaczasz sobie otwor cyrklem ,nastepnie nawiercasz w jak najmniejszych odstepach ,pozniej bierzesz srubokret (płaski duzy) przykladasz pomiedzy dziurki i pukasz w niego mlotkiem nastepnie bierzesz gruby papier scierny np 60 i wyrownujesz :) Dzieki temu masz elegancki otwor ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczatkowo wycinalem kuleczka oraz inne dziwne ksztalty wyrzynarka. Mam ja przymocowana do drewnianej skrzynki od spodu w ten sposob ze na zewnatrz wystaje samo ostrze. Jednak takie ciecie jest nieco klopotliwe, zwlaszcza przy cieciu ostrych lukow, gdyz plexa zaczyna sie wtedy topic. Mozliwe ze nietopila by sie gdyby zastolowac pilke do otworow. Teraz jednak stosuje taka technike jak Torwald. Tzn maly otwol wyzynarka, reszta toyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tym otwory na wentylatory i są idealne ;) No może troszke podszlifować trza po takim wycinaniu (chodź nie zawsze bo to od materiału w jakim wycinasz zależy)

 

http://i8.photobucket.com/albums/a26/Drozda86/67848649.jpg

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka

A macie moze jakis dobry sposob na szybkie wyrownywanie tych otworow w plexi oprocz papieru sciernego i pilnika? Bo mam spore pozostalosci po wierceniu otworow i na dodatek w grubszej plexi i mozna sie zaj....ac z pilnikiem i papierem :D

PzD

Edytowane przez CHIKEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68822205 <-- genialna sprawa. Podobne szlifiereczki można dostać w marketach za około 30zł z większym wyposażeniem. U mnie w Płocku w Auchanie są właśnie takie, jak chcesz dowiem się ceny, jak jesteś zainteresowany (pisz na PW).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1710888[/snapback]

 

Ja bym tego nie kupował, chyba że chcesz robić laleczki z modeliny :lol2:

 

Osobiście mam podróbę dremela za 90 zł i też uważam że to szmelc, choć ma 2x większą prędkość obrotową i kilkukrotnie większą moc. Poza tym nie masz tu w komplecie uchwytu to tarcz tnących no i najważniejszej rzezcy czyli giętkiego przedłużacza a bez tego ani rusz!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...