Skocz do zawartości
Madness

Czyżby Krzywa Podstawa Bloku

Rekomendowane odpowiedzi

Nie twierdze zę bloczek od kyuńka jest zle wykonany bo z fotek wygląda bardzo ładnie,

a odpryski powstają głównie podczas ciecia plexi i są właściwie nieuniknione gdy lasera nie mamy.  Jednak taka grobnostka a coś nie pasuje albo z twierdzeniami Kyńka albo z

testem fiero...

1706308[/snapback]

A zerknij na mój podpis... za 60zł zł masz bloczek w wersji Lite - wydajność na wysokim poziomie podług bloków dostępnych w polsce ale o wygląd kupujący sam musi zadbać.... jak się nie chce dopieszczać bloczku samemu można kupić już wypieszczony - za 75zł - taki jak jest na fotkach na jet-pc i na moich aukcjach "Waterblock by Kyniek - Prison V2" - nie mylić z wersją Lite....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zerknij na mój podpis... za 60zł zł masz bloczek w wersji Lite - wydajność na wysokim poziomie podług bloków dostępnych w polsce ale o wygląd kupujący sam musi zadbać.... jak się nie chce dopieszczać bloczku samemu można kupić już wypieszczony - za 75zł - taki jak jest na fotkach na jet-pc i na moich aukcjach "Waterblock by Kyniek - Prison V2" - nie mylić z wersją Lite....

1706986[/snapback]

 

ok dobra to już wiem.... :wink:

 

I o to chodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do wydajności tych bloków kynka to juz nic nie powiem ale wydają mi się mocno podejżane??

1707874[/snapback]

 

Pewnie podejrzany jest test na jet-pc.... no zawsze wiedziałem że znajdzie się podejrzliwy "specjalista"......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie podejrzany jest test na jet-pc.... no zawsze wiedziałem że znajdzie się podejrzliwy "specjalista"......

1707897[/snapback]

 

no dokładnie tak a tobie wydają się wiarygodne?? bo chyba nie bardzo...ale pewnie takich speców jak ja jest wiecej , którym wyniki na jet-pc są mało wiarygodne twojego ostatniego bloku , który pokonał konkurencje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie tak a tobie wydają się wiarygodne?? bo chyba nie bardzo...ale pewnie takich speców jak ja jest wiecej , którym wyniki na jet-pc są mało wiarygodne twojego ostatniego bloku , który pokonał konkurencje...

1707899[/snapback]

 

A chociaż wiesz jaki sprzęt był używany do testów?? czy tak sie wypowiadasz byle gadać.... jak nie masz argumentów to nie rób z siebie pajaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chociaż wiesz jaki sprzęt był używany do testów?? czy tak sie wypowiadasz byle gadać.... jak nie masz argumentów to nie rób z siebie pajaca

1707906[/snapback]

 

hmm i znowu twoja mądrość .. czytać każdy umie...ja mowię o wydajności niemam nic do wykonania bo przy tej cenie coż mozna lepszego wykonać ale chodzi o testy , musiał bym swojego powerx zmienić na twój blok , żebym był pewnien czy napewno jest dobry...bo z tego co słyszałem od osób co go mają to różne zdania są na jego temat:) jeśli chcesz dalej się wymądrzać to prosze bardzo ale nie ze mną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm i znowu twoja mądrość .. czytać każdy umie...ja mowię o wydajności niemam nic do wykonania bo przy tej cenie coż mozna lepszego wykonać ale chodzi o testy , musiał bym swojego powerx zmienić na twój blok , żebym był pewnien czy napewno jest dobry...bo z tego co słyszałem od osób co go mają to różne zdania są na jego temat:) jeśli chcesz dalej się wymądrzać to prosze bardzo ale nie ze mną...

1707913[/snapback]

 

Widze że jesteś "prawdziwym specjalistą"... zapewne wiesz wszyzstko najlepiej... i uważasz że jeden z najpopularniejszych serwisów o chłodzeniu (jet-pc) był nieobiektywny... że pewnie zapłaciłem fiero za zfałszowanie wyników...

 

Jak chcesz przetestować na własnej skórze mój blok to go poprostu kup ;)

Edytowane przez Kyniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że jesteś "prawdziwym specjalistą"... zapewne wiesz wszyzstko najlepiej... i uważasz że jeden z najpopularniejszych serwisów o chłodzeniu (jet-pc) był nieobiektywny... że pewnie zapłaciłem fiero za zfałszowanie wyników...

 

Jak chcesz przetestować na własnej skórze mój blok to go poprostu kup ;)

1707916[/snapback]

hlehle...co do jet-pc niemam nic -- serwis popularny a testy naprawdę wychodzą różnie może mieli słabszy dzień lub dni ... błędy wszędzie sie pojawiają a każdy test jest obarczony błędem gdyby test zrobił inny serwis w tych samych warunkach a testy były zbliżone do siebie wtedy można by mówic o najwydajnieszym bloku....co do kupna to raczej sam wykonam taki spód i się przekonam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hlehle...co do jet-pc niemam nic -- serwis popularny a testy naprawdę wychodzą różnie może mieli słabszy dzień lub dni ... błędy wszędzie sie pojawiają a każdy test jest obarczony błędem gdyby test zrobił inny serwis w tych samych warunkach a testy były zbliżone do siebie wtedy można by mówic o najwydajnieszym bloku....co do kupna to raczej sam wykonam taki spód i się przekonam :D

1707925[/snapback]

 

Ja doskonale wiem dlaczego zależy ci na zdyskredytowaniu wyników na jet-pc - poprostu pracujesz nad własnym blokiem i koniecznie chcesz zniechęcić ludzi kwestionując obiektywność testu... bo liczysz że wezmą od ciebie....

 

 

moja rada - narazie się nie wymądrzaj i jak będzie gotowy twój blok to poprostu podeślij go na jet-pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm i znowu twoja mądrość .. czytać każdy umie...ja mowię o wydajności niemam nic do wykonania bo przy tej cenie coż mozna lepszego wykonać ale chodzi o testy , musiał bym swojego powerx zmienić na twój blok , żebym był pewnien czy napewno jest dobry...bo z tego co słyszałem od osób co go mają to różne zdania są na jego temat:) jeśli chcesz dalej się wymądrzać to prosze bardzo ale nie ze mną...

1707913[/snapback]

 

ja bym tobie radzil, zebys lepiej nazwy PowerX, niestosowal do swojego bloku, bo sie tym osmieszasz, tak jak sadzeniem ze Fierro daje falszywe wyniki w swoim serwisie....

 

pozatym jakos od dluzszego czasu dajesz fotki tego bloku na forum i ich jakos nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej bloczek , który opracowujemy nie jest żadną kopią lekko ulepszoną w domowych warunkach, tylko prawdziwie nowym projektem.

 

Bo ty jesteś łagodnie mówiąc bardzo nieoryginalny.

1708011[/snapback]

 

Tyle czasu nikomu nie przeszkadzało to że bloki "Kyńka" są podobne (jak twierdzisz Benito) do innych.

I nagle zaczeło to przeszkadzać w momencie gdy samemu sie chce wejść na rynek (bo chyba nie tylko dla siebie stworzycie ten "prawdziwie nowy" bloczek) ze swoim bloczkiem :>

Albo przebija sie przez was zazdrość czy tam jeszcze coś innego albo zaczynacie prowadzić już swoją kampanię marketingową. Najpierw rzucimy troche błotem w konkurencje, to później w chwale zdobędziemy rynek.

Takie wnioski nasuwają mi sie na myśl, jak czytam Wasze posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu nikomu nie przeszkadzało to że bloki "Kyńka" są podobne (jak twierdzisz Benito) do innych.

I nagle zaczeło to przeszkadzać w momencie gdy samemu sie chce wejść na rynek (bo chyba nie tylko dla siebie stworzycie ten "prawdziwie nowy" bloczek) ze swoim bloczkiem :>

Albo przebija sie przez was zazdrość czy tam jeszcze coś innego albo zaczynacie prowadzić już swoją kampanię marketingową. Najpierw rzucimy troche błotem w konkurencje, to później w chwale zdobędziemy rynek.

Takie wnioski nasuwają mi sie na myśl, jak czytam Wasze posty.

1708163[/snapback]

To samo mi sie nasunelo....

Najpierw hipermegafajnfastyczne sprezynki, tylko u nas, tylko tak tanio, nigdzie indziej, tylko do wc [bla] ... [/bla] ... a teraz bedzie podwazanie bloku, ktory wypadl najlepiej w testach jet-pc ... i co tu duzo mowic... jest najwydajniejsza oficjalna polska konstrukcja.

 

Ja sie nie moge doczekac tego bloku :) Bo znajda sie i tacy, co beda na wasz blok najezdzac....... chociaz.... nie... nie beda... w koncu to bedzie nowy blok, tylko taki, tylko w polsce, tylko do wc, na specjalne zamowienie, tylko teraz za TAKA cene.

 

 

Ehh.. niezdrowa konkurencja, oj niezdrowa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest poprostu smieszne jesli blok jest dobry bo sadze ze tak jest a tu prosze konkurencja powie ze test nieobiektywny zeby zachecic klientow do kupna u nich do tego pewnie przeprowadza swoj super obiektywny test :lol: .To jest chore, dlatego staram sie nie uczestniczyc w tak głupich dyskusjach bo potem ludzie zaczynaja najeźdzac po mnie zreszta kiedys sie wykłucałem i na dobre mi to nie wyszło wiec radze dajcie sobie spokuj bo to do niczego nie prowadzi

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś takiego powiedziałem?

1708339[/snapback]

 

Mogedzieć czym cię tak uraziłem że jako "specjalista" tak na m nie najeżdżasz?? druga sprawa... dlaczego moja konstrukcja jest nieoryginalna?? przecież tylko Crystal z MCS był podobny i już nie jest robiony....

 

 

Js uważam że poprostu niektórzy nie mogą przełknąć faktu że konstrukcja homemade tak dobrze wypadła....

 

 

P.S. czy to prawda że gmaro używa nazwy PowerX dla swojego cudaka?? czy rzeczywiście jest to px od pit'a?? trochę nie w temacie więc mógłbyś mnie Rybo przybliżyć do niego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest poprostu smieszne jesli blok jest dobry bo sadze ze tak jest a tu prosze konkurencja powie ze test nieobiektywny zeby zachecic klientow do kupna u nich do tego pewnie przeprowadza swoj super obiektywny test  :lol: .To jest chore, dlatego staram sie nie uczestniczyc w tak głupich dyskusjach bo potem ludzie zaczynaja najeźdzac po mnie zreszta kiedys sie wykłucałem i na dobre mi to nie wyszło wiec radze dajcie sobie spokuj bo to do niczego nie prowadzi

1708360[/snapback]

 

 

Myślę że posądzenie o nieobiektywność testó na jet-pc też może uderzać w ciebie... a co będzie jak nowy Cube zdobędzie palmę pierwszeńswtwa?? też mogą się pojawić takie posądzenia - bo jak to... blok homemade lepszy od dużo droższych komercyjnych konstrukcji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś takiego powiedziałem?

1708339[/snapback]

Heh... taka postawa to na pewno zgarniesz rzesze klientow...

Rozumiem, ze blok nie ukaze sie w testach w jet-pc ... w koncu Oni sa nieobiektywni :?:

Pewnie Benito zrobi profesjonalny test profesjonalnego bloku z profesjonalnymi zapinkami... ktory bedzie w 100% obiektywny.... :?:

 

PS: Smiac mi sie chce, jak czytam niektore Twoje posty... wszystko co Twoje, zawsze jest najlepsze... Jak kupowales storma... to bylo kilka postow w ktorym napisales ze jest najlepszy pod pelta... jakis czas temu oceniales swoja nagrzewnice - fiata ... jako najlepsza konstrukcje do przerobienia... duzo wydajniejsza ( tu podales jelcza, ktorego akurat Ja mam ... BIP'a i cos tam jeszcze )... tydzien temu, na "rynek" wyszly najlepsze i unikalne sprezynki... a na dniach bedziemy w polsce podziwiac nowa konstrukcje najlepszego polskiego bloku...

 

Zadziwiasz mnie... a wiesz dlaczego :?: Bo zaden z Twoich przykladow nie byl poparty testami... ale co tam. Ty wiesz najlepiej ( juz w innym temacie zwrocilem Ci na to uwage ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej kyniek mial storma a nie benito :P

 

kyniek: chodzi o to ze koles zrobil sobie blok z finami, na wzor px, i jeszcze go nazywa px, to cos jest nie tak :mur:

 

co do testu na jet-pc, kynkowy bloczek popil px az!!! o 0.001cw, nie bede sie klucil czy to blad pomiarowy czy nie, wyszlo ze jego blok jest "minimalnie" leprzy, to rekawica zostala podniesiona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej kyniek mial storma a nie benito :P

 

kyniek: chodzi o to ze koles zrobil sobie blok z finami, na wzor px, i jeszcze go nazywa px, to cos jest nie tak :mur:

 

co do testu na jet-pc, kynkowy bloczek popil px az!!! o 0.001cw, nie bede sie klucil czy to blad pomiarowy czy nie, wyszlo ze jego blok jest "minimalnie" leprzy, to rekawica zostala podniesiona ;)

1708399[/snapback]

chodzi mi o mcs'owskiego storma - ( moze walnalem sie w nazwach ) - ten wiercony bloczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy naprawdę macie klapki na oczach. Najpierw ent posadza mnie o coś czego nie powiedziałem, a teraz reszta robi zadymę.

 

Stroma MCS miałem ja i bloczek był dobry póki zapinka nie przestała działać jak należy, byłproblem z równym dociskiem.

 

storma G4 nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ta archaiczna konstrukcja z MCS się właśnie tak nazywała

 

 

P.S. Ryba - podsyłajcie PowerX'a 2 ;) skoro mój minimalnie lepszy to wersja ulepszona px'a prawie napewno będzie lepsza ;) ale i tak podeślij na testa bo gdybać to sobie można i na oko to facet umarł....

 

P.S.2 co do plagiatu iż zrobił podobne coś i nazwał identycznie.... :/ to nie dość że bezczelne to jeszcze wprowadza w błąc kupujących i w ogóle każdego... mogło by być jak by zrobił podobny blok ale inaczej go nazwał... to można by przełknąć... ale by sobie też zawłaszczać nazwę to nie fair to mało powiedziane... cóż pewnie mają taki sposób działania i radzenia sobie z konkurencją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak spody beda wypucowane to zaczna byc sprzedawane i na jet-pc poleci jeden bloczek

 

a ty bys sie nie wkurzyl jak by np misiu15go (tak dla przykladu bo tez ma piny w swoim bloku, nie chce go urazic) zaczol nazywac swoj blok jakos z prisonem w nazwie ? jak bys to odebral...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ryba dlatego opracowaliśmy całkowicie inną konstrukcję bo szanujemy innych twórców. Niby coś w stylu powrX zrobił sobie qmaro w 1 egzemplarzu na własny użytek a to nie jest zabronione.

 

Zdradzę , że nowa konstrukcja jest oparta na jednym z moich prototypów prezentowanych na forum.

 

Natomiast co do zwolenników kopiowania na masową skalę mam podobne zdanie co ty.

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... Świder zrobił blok który nazwał Prison X - zwróciłem mu uwagę by przemyślał czy jest to w porządku... powiem że mnie fakt ten trochę ziirytował i dlatego rozumiem twoją irytacje... Konstrukcja misia jest mimo wszystko trochę inna ;) i absolurnie mie mam mu za złe - ja wziąłem pomysł ze starego Crystala - z tym że go na tyle ulepszyłem że piny stały się sławne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...