Skocz do zawartości
k2

Project IGI 2: Covert Strike

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przed chwila sciagnalem ale podczas 2 prob uruchomienia wyje.balo mnie do windowsa :| Wywala mnie podczas trwania filmiki, ktory strasznie tnie - moze mam za slaby config :|

Ok, uruchamiam trzeci raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie sie podobało zajebiście nagrałem sie w demo duuuuuuuuuuuzo przeszedlem je chyba na każdy możliwy sposób ja na bank jak sie pojawi pełna wersja to ja pomęcze ładnych pare godzin :-) a ze demko było za krótkie to tez sie z tym zgadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D grałem w demko i zapowiada sie całkiem fajna giera, choć spodziewałem sie lepszej grafy a tu tylko engine podrasowany z jedynki. AI przeciwników w/g mnie wyrażnie poprawiony, nareszcie mają trochę więcej pomysłów nie jak tylko dobiec do alarmu...musze mieć całą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko ci chodzi bez problemu ?

bo mam obwis z moim radkiem (zreszta to samo pisza w readme )

trzeba dac force vertex shader on bo tekstury kaszani

w readme pisze ze to wina nie dopracowanych sterow ati :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz dawno sciagniete , pograne, skasowane  :wink:

Kufa skad wy to macie?? Ja szukam i kiepsko mi to idzie, malo kto ma:(

eMule :twisted: Wedlog mnie #1. Znacznie lepszy od Kazaa

Juz mam od wczoraj:) DC, eMule dla mnie jest za trudny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko

mój sprzęt ,ustawienia normal 1600x1200 low detale wiekszość, tnie jak cholera ,a z dysku czyta nawet jak w miejscu stoję ,czy u was też tak jest?

kurde nie wiem może te 256 ramu 354mhz brakuje ale nie wiem sam czy z 512 też bedzie dobrze ,podobnie mam w unrealu ogólnie spoko ale jak się zczynają strzały to fatality sie robi i rzeżnia :( czy te 512ramu bedzie lekiem na mój problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...