Skocz do zawartości
k2

Project IGI 2: Covert Strike

Rekomendowane odpowiedzi

hehe chodzi mi. wszedlem na forum na codemasters i znalazlem rozwiazanie - zastosowalem wszystkie 3 od razu - agp aperture size na 64MB, ściagnalem Safe Mode do IGI2 i powpisywalem jakies linijki do system.ini - giera hula az milo. nie rozumiem tylko tych, co maja axp2200+ i radka9700 i mowia ze im tnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giera hula az milo. nie rozumiem tylko tych, co maja axp2200+ i radka9700 i mowia ze im tnie.

"hula az milo" to pojecie wzgledne, dla jednych - zeby to powiedziec - starcza 25fps, inni musza miec _zawsze_ i niezaleznie od sytuacji ponad 30fps. Kazdy ma inna miare, i nie mozna takich pojec pakowac do jednego wora :)

Zreszta jestes kolejnym przypadkiem(jesli moge tak powiedziec), ktory mowi ze pieknie gra chodzi, a nie podal ile ma klatek w roznych momentach(normalnie i w jatce&max detali).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam frapsa zeby powiedziec ile dokladnie jest fps. detale mam tak miedzy medium a high, 1024x768x32, bez aa, ale anizo ustawione w opcjach gry. Przy jatce nie jest zle, gorzej jak spojrze na duzy teren, np w tej misji co lece helikopterem potrafi spasc miejscami nawet do 15 fps. A tak normalnie jak gram to tylko tak sobie chodzila mi misja chyba 3 czy 4 (ta ze sniegiem) - jak szybko ruszlem myszka to gra nie nadazala. Ale normalnie moge machac w te i wewte i jest gitara - 25-30 fps na pewno. Wiem, ze "hula" to pojecie subiektywne - kumpel mowi ze mu hula gta3 (na baleronie 566 i rivie m64 :lol: :lol: :lol: ). Nie ma tej grze jakiegos benchmarka zeby moc porownac wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zmienilem swojego gf3 na sapphire 9100 i po uruchomieniu gry pojawiuaja mi sie miejscami jasniejsze tekstury (tak jakby jakies swiatlo padalo) ale dzieje sie to tylko na otwartej przestrzeni, w pomieszczeniach zamknietych czegos takiego nie ma i w zwiazku z tym moje pytanie skag sie bierze jakies patche do gier :?

 

BTW

karta zainstalowana na czystym systemie

stery 7,84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tego co pamietam, zanim ja kupilem swoja grafe przekonwyales mnie do nvidii. Nagle nawrocenie??

hmm szczerze mowiac nie pamietam tego :? no ale sprzedalem swoja grafe za 400 pln a nie chcialem dokladac za wiele do nowej wiec wzialem ati za 395pln (nigdy nie mailem ati wiec w koncu na wlasne oczy chcialem sie przekonac co do opinii szerzonych na temat tej firmy - ati)

A co do problemu, to sprobuj pozmieniac ustawienia 3D w zakladce control panel>

hmm poprubuje

 

Czy tylko w IGI 2 masz taki problem???

tylko ta gre na razie mam ale puszczalem 3dmarka i jest ok, nie ma w nim przeklaman :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo :cry:  zmieniłem MX 440 na HIS 9000 :P  w opcjach grafiki musisz wyłączyć emulowany VERTEX powinno pomóc :?  bo mi pomogło

hmm mozesz mi napisac w ktorej jest to konkretnie zakladce bo jestem teraz w pracy i nie moge sprawdzic a chce po przyjsciu do domu juz cos zmieniac a nie dopiero szukac i byc moze wtedy zadac to pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie mam już zainstalowanej tej gierki :cry:  ale to było w opcjach grafiki. Jedna z opcji nazywała się jakoś Vertex.... i było na ON a ja zmieniłem na OFF i jest spox 8)

myslalem ze to jest w opcjach grafiki (w sterownikach) a nie w opcjach gierki ale spox

dzieki jak przyjde do domu to popatrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosio --> hm.. wlasciwie to zastanawiam sie nad sensem takiej przesiadki, tj pod wzgledem wydajnosci to chyba nie ma specjalnej roznicy. Rozumiem ze miales jakiegos gf3 firmy krzak z fatalna jakoscia obrazu, inaczej nie bardzo widze sensu zmiany :)

 

BTW Sporo musialem sie naprekonywac znajomego zeby nie zmienial radka8500 na 9100 :) Moze to podobny przypadek ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jestem na jakiejś górze w dole jest budynek z radarem na dachu jako obiekt 1 jak dłużej się w niego postrzela to wybucha, ale i tak nie jest zaliczony jako kompletny. Wszyscy dokoła wybici nie wiem jak to zaliczyć może ktoś już to przeszedł proszę o podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jestem na jakiejś górze w dole jest budynek z radarem na dachu jako obiekt 1 jak dłużej się w niego postrzela to wybucha, ale i tak nie jest zaliczony jako kompletny. Wszyscy dokoła wybici nie wiem jak to zaliczyć może ktoś już to przeszedł proszę o podpowiedź

Masz urzadzenie którym namierzasz cel (radar) i po namierzeniu samoloty z Twojej drużyny go bombardują.

Potem musisz szybko namierzyć drugi radar bo jak nie zdążysz to on namierzy Twoje samoloty i przeciwnik je zestrzeli.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas gry naciskasz "m" i pozniej ci wyskakuje mapa w dolnym rogusa 3 opcje mapa zapis i cel misji dajesz na zapis upload mission i sie zapisuje ale masz tylko mozliwosc zapisania 3 stanow gry na jednej misji tam jest taka bateryjka obok i jak zapiszesz to z niej ubywa energia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji Air Strike i nie wiem jak mam zniszczyc te 2 radary nie da sie na nie wejsc ani nic i nie wiem po co jest ten laser designation moze to tym trzeba ale próbowałem i nic pomózcie jak wiecie dzięki i narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po starcie misji biegiem do pierwszej wyrzutni (jak spóżnisz się to rozwalą samolot i [gluteus maximus] blada) i namierzasz ją laserem. Jak pojawi się komunikat, że zaraz polecą bomby walisz do nastepnej, ale bszybko, bo czasu naprawdę mało.

Zobacz na www.gryonline.pl po instrukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...