Skocz do zawartości
k2

Project IGI 2: Covert Strike

Rekomendowane odpowiedzi

co ja poradze że on nie u ie jej przejść :D

Mozesz cos poradzic, zapodaj mu na przyklad PACMANa :lol: :lol: :lol:

Jak dojdzie do wprawy, to wtedy cos mocniejszego :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ja poradze że on nie u ie jej przejść :D

Mozesz cos poradzic, zapodaj mu na przyklad PACMANa :lol: :lol: :lol:

Jak dojdzie do wprawy, to wtedy cos mocniejszego :lol: :lol: :lol:

No to ja bym mu jeszcze polecał pasjansa, zeby doszedł do wprawy we władaniu myszką :lol: w koncy w projekcie bez tego by sie trudno grało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji Prison Escape, wybiłem cały personel co do nogi, pootwierałem wszystkie bramy wracam do ciupy po Priboi'a a on siedzi w klatce i ni cholery nie wiadomo jak do niego wejść, żadnego przycisku nie ma przy drzwiach, wszystkie dostępne komputery w budynkach już zaliczyłem. Jak sprawdzam zaliczone obiekty to mam wsio comlete oprócz ostatniego i nie wiem co robić. Help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji Prison Escape, wybiłem cały personel co do nogi, pootwierałem wszystkie bramy wracam do ciupy po Priboy'a a on siedzi w klatce i ni cholery nie wiadomo jak do niego wejść, żadnego przycisku nie ma przy drzwiach, wszystkie dostępne komputery w budynkach już zaliczyłem. Jak sprawdzam zaliczone obiekty to mam wsio comlete oprócz ostatniego i nie wiem co robić. Help!

Poprostu poczekaj w bramie wyjsciowej.

Pribori sam przyleci po chwili, dopiero wtedy zacznie sie niezla jazda :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 6 obiekt to sciana ciupy i jak do niej podchodzę to nic sie nie dzieje.

Czyli czekac mam przy wyjsciu głównym z kompleksu?

Bo jak tam pobiegłem i przekroczę wyjście to: Mission Failed! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 6 obiekt to sciana ciupy i jak do niej podchodzę to nic sie nie dzieje.

Czyli czekac mam przy wyjsciu głównym z kompleksu?

Bo jak tam pobiegłem i przekroczę wyjście to: Mission Failed!  :?

Nie masz wylazic poza brame, wtedy fakt, miszyn fajled.

Poczekaj poprostu stojac wewnatrz niej.

Pribori napewno przyleci, jezeli wykonales wszystkie punkty, i pobiegnie do ciezarowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. dzięki wielkie reed, ta giera jest po prostu miód :wink:

Zgadzam sie ze miodzio :)

Jednak ma dosc powazny feler :?

Za krotka jest, jak juz sie wprawisz tak pozadnie, to niestety koniec :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem sobie ostatnio kompa za 3000zł i ze względu na sentyment do ATI i niski budżet wybrałem HIS ATi Radeona 9000Pro 64MB.

Wszystko do tej pory w standardowych rozdzielkach śmigało i śmiga nadal, ale mam problem z IGI 2 !!!

Podczas ruchów pojawiają się takie dziwne pobłyski na tle (góry, podłoże...) zainstalowałem Catalisty 3.6 i dalej tak samo... :cry:

Czyżby nadal ATI było dyskryminowane nawet przez takich znanych producentów gier ??? eeeh...

Może da się to jakoś zniwelować ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem sobie ostatnio kompa za 3000zł i ze względu na sentyment do ATI i niski budżet wybrałem HIS ATi Radeona 9000Pro 64MB.

Wszystko do tej pory w standardowych rozdzielkach śmigało i śmiga nadal, ale mam problem z IGI 2 !!!

Podczas ruchów pojawiają się takie dziwne pobłyski na tle (góry, podłoże...) zainstalowałem Catalisty 3.6 i dalej tak samo...  :cry:  

Czyżby nadal ATI było dyskryminowane nawet przez takich znanych producentów gier ??? eeeh...

Może da się to jakoś zniwelować ???

 

eh bylo juz o tym kilka razy, nauczcie sie szukac naprawde bo warto :twisted:

 

btw

wylacz w opjach gry Vertex fx (cos takiego :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem w misji gdzie uwolnić mam priboya z więzienia.

a dokładnie w miejscu gdzie rozwalić mam dwóch strażników bramy rozwalam ich dwóch i nic :/ rozwalam całą baze i nic !! których strażników mam rozwalić ?? bo mnie szlak trafi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wykonałes punkt 2 tzn znalazłes cele Priboja i otworzyłes dzwi te koło wiezyczki z karabinem (chyba tez go wyłaczyłes) jak tak to u mnie po wzieciu snajperki gra szłą dalej. Po znalezieniu priboja na dach gdzie te snajperki i powinnien właczyc sie film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...