Skocz do zawartości
nightstalker

I Tak Mi Chyba Nikt Nie Uwierzy :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam tak problem że mi ręce opadają :( Gdy podłącze głośniki do kompa słyszę jakieś arabskie radio ! Jak włącze komputer to samo ! Nie da się słuchać muzy na kompie bo to radio skutecznie w tym przeszkadza :( DO tego paskudne pierdzenie wszystkich dzwięków, przy pracy HDD. Na bank nie jest to problem z przegrzewaniem się mostka południowego bo jest tam radiator, a komp zaczyna się dziwnie zachowywać zaraz po włączeniu ( tak przy okazji to wyłączony też całkiem nieźle odbiera arabów ) CO MAM ROBIĆ ??? :mur:

Edytowane przez nightstalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel przed chwilą przyszedł posłuchać bo mi nie wierzył, myślał że się zjrałem czy coś :| Mam dość!!! HELP!!!!!!!!! Zaraz zmieniam bios na jakiś nowszy, formatuje wszystko na zero, wypierniczam wszystkie wentylatorki, radiatory, posprawdzam wszystkie kable jakie moge, wyciągam panel sterowania wentylatorami i nie wiem co jeszzce... :| Może zmienic taktowania proca i karty na standardowe czy coś ? No nie wiem , normalnie nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL :D :blink: a czy to radio bo tak cie rozumiem slychac jak jest komp wylonczony? czy jak wlonczone jest tyko zasilanie do kompa ale on sam nie chodzi? a czy to arabskie radio ? heh a czy dasz rade jakos to nagrac i udostepnic ta dzwiekowa anomalie ? heh pierwszy raz cos takiego slysze zeby ktos mial takie problemy w kompie, WOW :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

terorysci planują kolejny atak, musisz uciekać@!!!!!

 

a tak na powaznie to sprawdz głosniki inne/na innym kompie bo może po prostu odbierają fale fm w tle, lub siada karta dzwiekowa , bo domyslam sie ze jest zintegrowana z płytą

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo... To jest tak... Jak komp jest tylko podpięty do prądu, a głośniki do kompa to słychać cichutkie jęki w jakimś bliżej niezidentyfikowanym języku... Z kumplem doszliśmy do tego że to jakieś araby :) Odłącze głośniki od kompa i nic nie słychać. Kiedy komp jest włączony to te jęki słychać troszkę bardziej wyraźnie, czasem nawet tak że jak słucham sobie ciszej mp3 to w tle da się usłyszeć arabów :P Na początku byłem pewien że to przez kartę Wi-Fi, ale to samo działo się jak ją wyciągnełem i rzuciłem kabel daleko od kompa, także to nie Wi-Fi ( zresztą one i tak chodzą na innych częstotliwościach ). Po około 20 minutach wszystko ucichło i przez parę godzin nic nie słyszałem ( a sprawdzałem co chwilę ) Później kompa wyłączyłem na 2-3 godzinki... Włączyłem go znowu i pierdut... Znowu gra :| Teraz najlepsze... Schowałem dziada spowrotem wgłąb biurka i przestało... Wyciągam jakiś metr dalej i coś tam słychać... Wsadzam pod biurko i cisza :| Do tej pory siedzę przy kompie bez muzy i nasłuciach!e z dyktafonem w pobliżu, ale nic nie słychać... Jakby mi się tylko udało to postaram się nagrać to badziewie, ale mam nadzieje że już tego nie usłyszę, bo ostro zmodyfikowałem ustawienia biosu i pozmianiałem taktowanie pamięci i proca w nadziei że się pozbędę tych abdżajów :D Głośniczki też dostały parę razy po łbie, bo czemu nie :) Nie wiem juz co mam o tym myśleć... Dziwna sprawa, ale widze że Bruce_89 też miał taki problem i żyje, więc chyba nie ma się czym martwić :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem coś podobnego kiedyś, tylko u mnie radio odbierało na samych głośnikach creativa p580 ,komp mógł byc wyłączony a głosniki jak były załączone to odbierały jakieś radio tylko że rosyjskie,

kilka osób sie zdziwiło gdy im to pokazałem.

niestety radyjko samoistnie po kilku dniach przestało działać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badz tak miły i nagraj to co tam gadaja...bo chyba wszyscy tutaj chcieliby to uslyszec ;]

 

Moje glosniki ( i zapewne wielu z was) odbieraja daja sygnalyu ze nadchodzi polaczenie na komorke kiedy klade ja blisko nich

Fajne to bo wiem ze ktos dzwoni wczesniej niz sama komorka :P...i w razie czego KLIK.. .. przynajmniej mam spokoj i nikt mi sygnalow nie puszcza niewiadomo po co ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Matrix has you ;]

 

Zastanawia mnie tylko jedno, jakim cudem słyszysz arabów (a ktoś inny ruskich), przecież ich radoistacje nie mają raczej takiego zasięgu :unsure: . Nie twierdzę, że ci nie wierzę ale poprostu to trochę dziwne ;] gdyby to były polskie stacje to ok ale arabusy? Też chętnie bym to usłyszał :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uziemienie jest... Zauwazylem ze gra to radyjko tylko na początku i to nie zawsze, jak uruchomię kompa. Ostatnio jest baaardzo cicho ( co mnie zresztą cieszy ), ale chciałbym wyjaśnić jakoś ten fakt :P Tu macie próbke :

 

 

 

http://nightstalker.ovh.org/upload/RECORD.rar - sorr za jakość i wogle że jest cicho ale tylko coś takiego udało mi się zarejestrować...

 

Jeśli uda mi się zarejestrować coś lepszego to dam znać ;)

 

A teraz jeszcze coś... U sąsiada domofon odbiera ruskich :D Słychać wszystko głośno i wyraźnie, ale tylko pod wieczór :P Chyba mieszkam w jakiejś strefie mroku :)

 

UPDATE: Teraz już wiem że to jednak nie araby tylko jakieś ruskie, to samo w domofonie leci :D

Edytowane przez nightstalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, bardzo dawno temu mialem poddobny probelm, u mnie pojawia sie gadka w czasie gry UFO. efekt byl taki ze nawet sie nie zorientowalem ze mam extra FX - dodawaly super klimatu, szczegolnie jak druzynka tropila obcych w terenie.

poszedlem do kumpla a u miego cisza.

powodem okazala sie antena od CD radio bo sasiad byl takswkarzem i sobie zamontowal jedna w domu a druga w samochodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, bardzo dawno temu mialem poddobny probelm, u mnie pojawia sie gadka w czasie gry UFO. efekt byl taki ze nawet sie nie zorientowalem ze mam extra FX - dodawaly super klimatu, szczegolnie jak druzynka tropila obcych w terenie.

poszedlem do kumpla a u miego cisza.

powodem okazala sie antena od CD radio bo sasiad byl takswkarzem i sobie zamontowal jedna w domu a druga w samochodzie

1706525[/snapback]

też mi sie wydaje ze to jakaś antenka na dach :) nie wiem czy mieszkasz w bloku czy jak ale raczej nie jest to antenka na twoim dachu tylko na budynku obok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem głośników może masz logitech X530 czy jakoś tak one też mają taką schizę.

ja nei wiem chyba bym padł jakbym cos takiego mi sie zdażyło jak mi cos tam lekko trzeszczy to już białej gorączki dostaję a co dopiero jakis bełkot

 

ps. to radio to jemen3 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahahah niezła beka, ale to radio to ruskie chyba :> Nie znam się na antenach radiowych itp, ale gdy jest jakaś stacja radiowa która ma anteny np. w Moskwie, a jak wiadomo - Rosja to duuuży kraj i przecież jakoś muszą robić, aby ludzie mieszkający na kamczatce czy na innej syberii mogli slyszeć radio. Pewnie fale docierają też do zakątków Polski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez miałem podobną sytuację, w większosci przypadków ktoś w bloku np sąsiad podłącza radio do rurki lub kaloryfera zby je uziemić(zwłaszcza stare polskie odbiorniki) które zazwyczaj pracują na falach lw bo na fm mają stare pasmo, znam inteligętów którzy nawet podłączali kaloryfer zamiast anteny, więc kaloryfery i rurki są wszechobecne..... nie koniecznie to jest arabskie radio moga byc zwykłe zniekształcenia fali nośnej Twoje biurko kompa osłania więc jest to cośz tym związane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz głosniki inne/na innym kompie bo może po prostu odbierają fale fm w tle

FM :lol: modulacji częstotliwośći nie odbiora glośniczki a modulację AM czyli maplitudowa.

 

Rada dla ciebie: Zmień kabel sygnałowy na dobrej jakości ekranowany i założ perełki ferrytowe by usunąc zbędne sygnały częstotliwość w.cz.

 

A ten nadajnik znajduje sie pewnie z 3 tysiące km z stąd i nadaje na 7 lub 9 Mhz z kawałkiem ( srednia moc nadajnka to 200 kW )

 

Ja odbierałem idelanie na wzmaku francuskie RFI i rosyjski Woice of russia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja mam tego dość ! TO mi nawet MP3 zagłusza! Ostatnio jest tak głośno jakby mi jakieś araby za scianą grały :( Wymieniłem głośniki na inne - to samo... W starych głośnikach założyłem ekranowane kable ( bo nowe jeszcze na gwarancji... ) i to dalej to samo! Najbardzoej denerwuje mnie fakt że jak sobie puszcze muze to radio gra głośniej... Dopiero na 1/4 potencjometra idzie to [ciach!]o zagłuszyć...

Jeszcze przed chwilą grało, a teraz cisza.. Zaraz sobie winampa włacze i pewnie znowu sie będą wydzierać ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te, a mieszkasz moze w bloku?bo moj kumpel ma teraz dokładnie l tak samo i okazalo sie ze wszystko "idzie" od sąsiada z dołu rurami od grzejników :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był już kiedyś podobny topic i okazało się że koleś mieszkał w jakiejś strefie gdzie był mocny sygnał fal radiowych i indukowały one na cewkach głośników.jedyne co możesz zorbić to wysadzić w powietrze wszystkie przekaźniki radiowe w okolicy ;) albo zamknąć się razem z kompem w ołowanej puszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...