Skocz do zawartości
myszunka

Jak To Zrobic?:(

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim wielkie dzieki za roznorakie rady:)

Do czego potrzebuje pompki...hmmm.....pewien kolega zgadł do czego sa mi one potrzebne [ale nie napisze ktory:)]

Napewno nie potrzebuje ich do kamasutry , bo bez pompek robie cuda:):):)

Ciesze się że co niektorzy , dzieki mojej wiadomości rozpoczeli sprawdzać swoje umiejętności w pompowaniu:)

Pozdrawiam wszystkich ich jeszcze raz bardzo dziękuje!!!!!

1704859[/snapback]

Pewnie do rozbudowy mięśnia :D Jeżeli tak to dobrze bo mięśnie poprawiają sylwetke kobiet ( przynajmniej tak czytałem :D ). A co do moich umiejętności to : cieniznaaa oj cienizna, trzeba by coś z tym zrobić ale to jak skończe temat "siłownia" z tej strony ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... prawdę powiedziawszy w podstawówce i w 1 klasie gim. byłem straszny misio. pompek zrobiłem może i ze 3, ale to ze strzasznym wysyłkiem (lol). dopiero w 3 gimnazjum pomyslałem sobie, że co mi szkodzi popróbować i po jakimś miesiącu (może półtora) zaliczyłem pompeczki na 6. jakoś mi się udało te 40 zrobić i tym bardziej jestem zadowolony, że wszystkie były poprawne, a inni o mniejszej wadze robili niepełne (oczywiście nie wszyscy :) )

no więc napewno robiłem pompki kiedy tylko się dało (oczywiście bez przesadny). zaczynałem od 3, czy 5 i w ciągu dnia robiłem po parę/ parenaście takich serii. chyba co dzień jedną więcej dodawałem, choć na samym początku było naprawde trudno tą jedną dołożyć. troche to stare dzieje ;]

 

w każdym razie, jeżeli ktoś zrobi tą jedną, jedyną pompkę, to niech ją robi i po parenaście razy dziennie, by po 2 dniach móc już 2 ;] itd.

 

wiem, że to na dłuzszą metę nie jest "profesionalne" jednak tak naprawdę szybko można poczuć moc w łapach. przynajmniej na start jest to dobre.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myszka, jak już opanujesz męskie pompki, to spróbuj na jednej ręce :) - już samo utrzymanie równowagi to wyczyn...

 

Hah, Kaeres - sam staram się taki trenning pompkowy zrobić, ale zawsze kończy się na tym, że jeden/dwa razy w tygodniu machnę jedną serię i tak właściwie, to nie posuwam się do przodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myszka, jak już opanujesz męskie pompki, to spróbuj na jednej ręce :) - już samo utrzymanie równowagi to wyczyn...

OT: Potrafi sie ktos tutaj podciagnac na jednej rece?? Ale w ten sposob, ze druga reka za plecami, a nie polozona na nadgarstku pierwszej (bo ta druga metoda to nic trudnego);]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: Potrafi sie ktos tutaj podciagnac na jednej rece?? Ale w ten sposob, ze druga reka za plecami, a nie polozona na nadgarstku pierwszej (bo ta druga metoda to nic trudnego);]

1706274[/snapback]

Ja sie pokusze o sprawdzenie :) ale nie dzisiaj bo na WF-ie 2 godziny cisnołem na siłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A latawca? (Uwaga! Nie piszę, że to jest możłiwe bo sam nigdy tego na oczy nie widziałem. Trzeba ważyc poniżej 70Kg! Czyli ja odpadam :( )To trenują baletnice. Weź szeroki rozkrok, ręce do góry. Potem z całej siły cisnij rękami w nogi i zwęż nogi przy okazji sróbuj podskoczyć. Jełsi ci sie udałoi to zronbić to brawo! Idź na pola i zrób tak 5 razy to moze sobei polatasz :D (jedna z rozysjskich baletnic podobno zrobiła to lecac aż 3 metry do góry i w dodatku zwisła na 3 sek!)

 

EDIT: und3r@ Nom! Spr. sobie w google... a jesli nie ma, to możliwe ze Discavery kłamie :P

 

EDIT2: Ludzie! Przecież napsiałem że "PODOBNO"! Myślałem ze powiem ciekawostkę z Discavery a tu już buha ogniem :cry:

Edytowane przez Frankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A latawca? ... jedna z rozysjskich baletnic podobno zrobiła to lecac aż 3 metry do góry i w dodatku zwisła na 3 sek!)

...

1706748[/snapback]

o matko wiekszej bzdury nie czytalem - taka osoba by pobila wszelkie rekordy w skoku wzwyz a jakos nie slyszalem o tym

 

moze bylo napisane "nie do wiary" a nie "dis co very" :lol2: jak sie duzo pije to sie czasem litery myla :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary jak ktoś ma ważyć mniej niż 60kb i robić takie skoki to

 

A Mięśnie musi mieć bardzo bardzo duże

B Żeby mieć duże mięśnie a małą wage to wzrost musi być nieznaczny

C Widziałeś kiedyś mocno umięśnioną baletnice o gabarytach zwykłego kurdupla ?

D Jak ty sobie wobrażasz taką serie w powietrzu ? O_o

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak chcesz SZYBKO nauczyc się męskich pompek:P to mosisz szybko na sile przybrac , lyknij z 50 tab mety:P ewentualnie 5 strzlów tescia;] pompki bedziesz robila meskie na jednej rence:PPPP ale uwazaj moze bedziesz mosiala zaczac golic se klate;PPP

 

a tak powaznie, to jesli chcesz podkreslic ksztalt piersi to zamiast pompek wez sobie hantelki jakies 2 kg zalatw i mahaj nimi lezac na plecach (tzw rozpiętki) jesli na sile, to te pompki nie wiele ci dadzą:)) a jesli chcesz być rozciągnięta to na aerobik się zapisz;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

1707768[/snapback]

 

za dużo kompa :lol:

 

ide sobie pomachac rekami i nogami i polatac trochu nad domem :D

1707791[/snapback]

No co ? :D Przynajmniej ktoś zwrócił uwage na mój post :D No ja chyba też polatam bo mam ze 3 kilo z górki :D a nadal moge założyć lżejsze ubranie ;] Next Stop: Roof :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJĘ WSZYSTKIM , ALE ZBACZAMY Z MOJEGO TEMATU :D

DLATEGO POROZMAWIAJMY MOZE ODALEJ O MOICH POMPKACH ALBO O INNYCH CIEKAWSZYCH RZECZACH :)

MOZE NARZUCE TEMAT: CO MYSLI MEZCZYZNA O KOBIECIE? :)

POZDRAWIAM I BUZIACZKI :rolleyes:

1709379[/snapback]

Taki typowy to wiadomo :D Ja nie jestem typowy :D W każdym razie pierwsza rzecz jaka mi przychodzi na myśl to kiepski kierowca :) druga studnia bez dna bo kupują za dużo "upiększaczy" :D trzecia to że za długo kombinują nad ubraniem O_o ja od grania w NFSu1 i u2 mam nawyk dobierania kolorów ale nie spędzam nad tym godziny :mur: max to 4 minuty i jazda, a to że one nie mają konkretnych wzorów tylko porównują to w lustrze mnie rozwala. Taka wypowiedź wystarczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

MOZE NARZUCE TEMAT: CO MYSLI MEZCZYZNA O KOBIECIE? :)

(...)

1709379[/snapback]

To już się robi duży OT, niemniej odpowiadając to zależy o jakiej kobiecie, jaki mężczna. Na ogół jednak myśli dobrze :razz: Tylko co póżniej z takiego "myslenia" wynika to już inna bajka :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już się robi duży OT, niemniej odpowiadając to zależy o jakiej kobiecie, jaki mężczna. Na ogół jednak myśli dobrze :razz: Tylko co póżniej z takiego "myslenia" wynika to już inna bajka :lol2:.

1709415[/snapback]

zboczki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby kto? Bo pisząc tamnten tekst nawet nie myślałem o niczym sprośnym, ale skoro tak to interpretujesz to już raczej Twoja sprawa :razz: .

1709464[/snapback]

tak se zartuje ;] :wink:

 

 

a co do pompek .. to ja robie pompki miedzy krzesłami ...

albo na takich fajnych podpórkach tak zeby schodzic do samego dolu (wiekszy zakres cwiczenai zawsze wzmacnia lepiej caly miesien) i robie ich max 25 na raz..

stojac na rekach moj rekord do 5.. a sredno 3-4 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam pompki na waskim rozstawie czyli dlonie jakies 10-20cm od siebie dobrze daja na rece, cwiczy sie inne partie miesni niz na zwyklych takze warto trenowac naprzemiennie

 

Dla zaawansowanych to np. pomki na piesciach nadgarstkach(trzeba miec gietkie), z klasnieciemx1,x2 zjakims tam obrotem itp. itd., dla cwiczenia wytrzymalosci cwiczymy na szorstkiej betonowej posadzce...

 

a co do tych na rekach to kiedys jak na wf mielismy staniena rekach przy scianie itp. dojsc czest to zrobilem wtedy chyba z 15 takich ale potem to biale plamki wszedzie widzialem i tak z 10 minut dochodzilem do siebie takze nie polecam tej konkurencji jak ktos nieprzyzwyczajony do duzej ilosci krwi w mozgu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...