Skocz do zawartości
myszunka

Jak To Zrobic?:(

Rekomendowane odpowiedzi

cwiczenie czyni mistrza, musisz probowac, cwiczyc i az wyjdzie, ewentualnie by szybko zlapac sile, pochodz na silownie i bedzie ok ;], w koncu na pewno bedziesz miala wystarczajaco duzo sily;]

1709723[/snapback]

Lepiej zrobić odwrotnie :) najpierw przygotować mięsnie a potem na siłke bo inaczej sobie wszystko ponadrywa ( oczywiście ja nie jestem znawca tematu więc naderwanie mięśni to tylko drastyczny przykład :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stań na rękach oprzyj nogi o ściane i jazda :D ciekawe czy zrobicie taką pompkę :D ja potrafie :P

1703713[/snapback]

łee tam, 1 pompka to nie wyczyn, zrób 20 takich ;)

Edytowane przez TOMAHAWK_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aarght... dzisiaj przerobaliśmy u "Buczek Bay" (przezwisko na nauczyciela od WF). Gralismy w mini hockeya. I w pewnym momencie wkroczył kolega (który i tak nie mógł grać bo pan go wyrzucił) kopną piłke i Buczek Bay oberwał w oko... i potem CAŁA klasa po 100 pompek z 10 sek odp. po 25 pompkach! Przesada jak na mój wiek(14lat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mialem 12 lat to w-f uczyl mnie nie jaki Robcio :D.

Frankes te 100 pompek to ja ci zazdraszczam. Mysmy pompowali, robili krokodylki (w pozycji do pompek skakalismy to konca sali), jumping i krzeselka. I tak do konca w-f.

Edytowane przez janek92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aarght... dzisiaj przerobaliśmy u "Buczek Bay" (przezwisko na nauczyciela od WF). Gralismy w mini hockeya. I w pewnym momencie wkroczył kolega (który i tak nie mógł grać bo pan go wyrzucił) kopną piłke i Buczek Bay oberwał w oko... i potem CAŁA klasa po 100 pompek z 10 sek odp. po 25 pompkach! Przesada jak na mój wiek(14lat).

1711973[/snapback]

musze zaraz sprobowac czy dam rade zrobic 100 pompek :D tez mam 14 lat :) jak na razie to na serie robie z 60 ale jak z 10 sek odpoczynku co 25 to moze dojde do 100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw jak to jest z wami... musicie cos trenowac, uprawiac jakies sporty itp zeby zrobic te 200 pompek w 4 podejsciach? bo mi to przychodzi jakos dziwnie latwo i szybko, a nigdy niczego nie trenowalem (moze jedynie bieg po piwo zygzakiem). I zdziwilo mnie ze niektorzy mieli problemy ze zrobieniem 5 pompek :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...