Skocz do zawartości
el Dudereno

Ktore Sterowniki Polecacie?...

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie zainstalowalem sobie sarge'a i chcialbym zainstalowac sobie sterowniki do karty graficznej zamiast kozystac z standardowych generic'ow. i tu mam pytanie: ktore sterowniki do nvidi beda najlepsze do mojego modelu (gf4 4200 agp8 128 mb ram)... moje pytanie wynika z doswiadczen windowsowych (moze to nienajlepsze myslenie:>) mianowicie, im nowsze sterowniki pod windowsa tym mniejsza wydajnosc na starszych kartach i tak np. do mojej karty najbardziej optymalne sa det. 4x a jak to sie ma ze sterownikami na linuxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pod windowsem to grałes tylko w 3dmarki?

 

1. Im nowsze sterowniki tym mniej optymalizacji dla starszych 3dmarkow, tym mniejsza w nich wydajnosc.*

2. Im nowsze sterowniki tym wieksza wydajnosc w grach itp.

 

* W linuxie nie ma 3dmarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 nieuzylem pojecia "3d mark" zwlaszcza ze juz nie raz bylem swiadkiem jak nv wypuscila stery specjalnie podrasowane do 3d markow

2 niewiem jak jest w linuxie i dlatego sie pytam ale w windowsie jest ze im nowsze stery tym gorsza wydajnosc (w grach bo 3dmarki mam gdzies) na starszych kartach- to jest fakt

3. ok, dzieki, oto mi chodzilo a wiec najnowsz, tak zrobie. dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...