Skocz do zawartości
luki_pc

Internet Multimedia/Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma może jakieś przecieki o nadchodzących promocjach? (o ile takie w ogóle nadchodzą). W grudniu już kończy mi się umowa, chciałbym zawrzeć nową, równie korzystną dla mnie. Mam teraz 256/256, stałe IP, bez limitów i pakiet TV ten największy (z Discovery ;) ). Płacę za wszystko ~120PLN. Co proponuje MM (co Wy proponujecie) właśnie w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze napisz swoją sytuację, przedłużałeś umowę czy nowy klient? Na ile lat umowa? Czy masz zniżkę na abonament na pierwszy rok/dwa? I czy przypadkiem nie masz znajomości w MM ;)

Edytowane przez Xanagaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umowa na rok, dodatkowo 80 minut darmowych lokalnych, opłata cały czas ta sama. Taka promocje mieli na wakacjach. Wcześniej u nich miałem 128 za 48 zł + telefon za 39. Niby powinienem mieć limit i dynamiczne IP ale z tego co widze to od 2 miesięcy mam takie samo i limitów żadnych nie ma. Pozdro.

Edytowane przez marotf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że podczas zawierania umowy nie było nic wspominane, że dostajesz opcję bez limitów i ze stałym IP, dali z dobrej woli?

tak, ale nie było też nic wspomniane o limitach i o dynamicznym IP, choc w opisie usługi niby jest, ale wydaje mi się że różnie jest w różnych regionach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak będę gadał przy zawieraniu umowy to powiem, że ktoś dostał stałe IP i zero limitów gratis :>

Napisz co wytargowales, bo rodzina jest w podobnej sytuacji. Stale IP mnie nie interesuje, ale obecna oferta MM jest bardzo marna - nie ma juz 256/256, wprowadzili limity, a cena jakos specjalnie nie zmalala, wlasciwie to za 256/128 bez limituw trzeba placic niemal tyle samo co za 256/256 bez limitow rok temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy z wchodzeniem na zagraniczne strony w godzinach popołudniowych?, bo u mnie od jakiegoś czasu one nie działają.

A ja myślałem, że to tak tylko u mnie... Nie wiem co się dzieje :-|. Zobaczymy jutro.

 

EDIT (12.11.2006r.)

Teraz wszystko działa normlanie...

Edytowane przez ^goku^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy z wchodzeniem na zagraniczne strony w godzinach popołudniowych?, bo u mnie od jakiegoś czasu one nie działają.

Też miałem problemy, chyba od środy....Wczoraj było już ok, zobaczymy co dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, miałem wielkie problemy aby aktywować swojego office przez internet. Cały czas wyrzucało mi komunikat o problemie z łącznością przez internet. Skończyło się na aktywacji telefonicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 256/128,brak limitów i stale IP [akurat za to ostatnie nie płace, a mam je praktycznie od 4lat :lol:], za 62ziko... No i do tego jeszcze kablówka za 28chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ,ale mi jak narazie wszystko działa już normalnie. A że wchodze bardzo czesto na zagraniczne serwisy o grach/sprzecie to mam jakis pogląd :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tym razem ich nie pochwale

wkleje posta z usenetu swojego

 

Stargard to samo.

Nie moge kurde pracowac a musze przeniesc dane i bazy myslq na nowe serwery. Zaraz dostane k*****y.

Zaraz polacze sie przez gsma do netu.

O to przyklad jak mozna pracowac:

 

Badanie kobiecystargard.pl [72.36.144.66] z użyciem 32 bajtów danych:

 

Upłynął limit czasu żądania.

Odpowiedź z 72.36.144.66: bajtów=32 czas=167ms TTL=45

Odpowiedź z 72.36.144.66: bajtów=32 czas=173ms TTL=43

Upłynął limit czasu żądania.

 

Statystyka badania ping dla 72.36.144.66:

Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 2, Utracone = 2 (50% straty),

Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:

Minimum = 167 ms, Maksimum = 173 ms, Czas średni = 170 ms

 

Nie moge nic zrobic.

Oby to szybko minelo bo bede mial DUZY problem bez aktualizacji witryn swoich.

 

Pozdrawiam

Przemyslaw

SmacznyStargard.pl

KobiecyStargard.pl

OnaniastaSprzetowy.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...