Skocz do zawartości
luki_pc

Internet Multimedia/Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

Troche was nie rozumiem, macie blokade o ktorej nie jest wspomniane w umowie, to zrywacie umowe na tej podstawie i tyle. Nie oferuja pelni uslug.

A widzisz, żeby to było takie proste, ale spróbuj im to udowodnić! Sprawa jest delikatna (jeżeli rozumiesz o czym piszę) i trzeba się do tego zabrać z ostrożnością - tak jak przy seksie u jeży. Nierozważnym postępowaniem można po prostu sobie zaszkodzić. Oni dokładnie o tym wiedzą i dlatego tak olewają tych, którzy nie mają odpowiedniego zabezpieczenia prawnego. Ale według wstępnych prognoz prawników z którymi już się skontaktowałem, nie obejdzie się bez procesu, według nich ze 100% wygraną, jak również ewentualnym odszkodowaniem za "poniesione szkody". Tylko wszystko wymaga niestety czasu i odpowiedniego postępowania. I determinacji, żeby dowalić multimedii, a tego na pewno mi nie brakuje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N bardzo madra wypowiedz :lol: mam 14 lat i nic innego nie robie jak sciagam gry i filmy a potem je kolegom z gimnazjum na przerwach sprzedaje.

 

gdyby mm miala w umowie napisane wyraznie ze ma blokade p2p sprawy by nie bylo, chodzi o kwestie zwyklego oszukiwania ludzi. juz gdzies podawalem na innym forum takie porownanie: moze samochody sprzedawane w polsce powinny miec maxymalna predkosc ograniczona do 130 km na godzine bo szybciej wg prawa nie mozna jezdzic?? pomysl w ten sposob.

przeciez same programy p2p nie sa nielegalne jedynie nielagalna jest wymiana programow i utworow chronionych prawem autorskim. wyobraz sobie Przemol ze istnieja utwory i programy nie chronione tym prawem i ktore mozna dowoli przesylac sobie internetem przy pomocy programu jaki tylko chcesz jesli tylko nie jest przyblokowany przez providera. za to jazda samochodem powyzej 130 na godzine JEST w polsce ZABRONIONA. to moze taki zakaz bylby dobry. mniej wypadkow, mniej ofiar, same korzysci!! w sumie ja jestem za;p

 

ja chyba oleje sprawe, przejde na neostrade ktora na dzien dzisiejszy jest tansza i szybsza. cale szczescie ze konczy mi sie umowa. szkoda mi czasu na chodzenie do obiura obslugi czego rezultat pewno i tak bylby zaden

 

patton zycze Tobie powodzenia w walce z tymi dziadami, sprawa jak sam wiesz jest skomplikowana. po prostu mm moga klamac w zywe oczy ze zadnej blokady nie ma a za niskie transfery odpowiadaja uzytkownicy od ktorych pobierasz i ktorym wysylasz pliki.

 

Krzynek1 kto powinen dostac bana??

ja?? czyzbym uzywal niedozwolonych wyrazow??

jesli tak to sory ale pamietajce nie ma brzydkich slow sa tylko brzydkie mysli jak to kiedys taki pankowy zespol spiewal ;p gorsze moim zdaniem od brzydkich wyrazow jest nieumiejetnosc czytania ze zrozumieniem i wypisywanie glupot :lol:

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać głupoty, użalać się nad sobą i pisać jaka to multimedia jest ble i w ogóle poczynili byście jakieś kroki w sprawie zerwania umowy w związku z tym, że multimedia się z niej nie wywiązuje. Tak to jest ciągłe biadolenie i nic z tego nie wynika. Rozpoczęła się tylko wojna między userami, którzy blokadę mają i tymi, którzy jej nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać głupoty, użalać się nad sobą i pisać jaka to multimedia jest ble i w ogóle poczynili byście jakieś kroki w sprawie zerwania umowy w związku z tym, że multimedia się z niej nie wywiązuje. Tak to jest ciągłe biadolenie i nic z tego nie wynika. Rozpoczęła się tylko wojna między userami, którzy blokadę mają i tymi, którzy jej nie mają.

A ja to kartofla na wolnym ogniu gotuję, nie?

Jest tylko - niestety - jeden mankament. Nawet jeżeli uda mi się wygrać sprawę, w polskim sądownictwie nie istnieje coś takiego jak w amerykańskim, czyli precedens. Każdy będzie musiał przejść przez to sam.

No chyba, że ktoś założy stowarzyszenie pokrzywdzonych przez mm i jako takie będzie reprezentować ich przed odpowiednimi organami.

Wojna między userami!? Daj spokój, to tylko wymiana zdań. Chociaż w przypadku Przemol^N - nieskazitelnego, nieumoczonego, nie posiadającego nawet połowy nielegalnego mp3, nie wspominając już o innych niegodnych rzeczach - to wymienił bym mu kilka rzeczy, szczególnie ze środkowej części ciała na te na górze, albo odwrotnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzynek1 kto powinen dostac bana??

ja?? czyzbym uzywal niedozwolonych wyrazow??

 

 

pzdr

chodziło o Przemola oczywiście, wyzywa od złodziei

 

sam aniołkiem widać jest, złodziej to ten który sprzedaje ściągnięte rzeczy a nie ten kto zasysa dla siebie

 

ale widać nie każdy potrafi to zrozumieć, nie wińmy go za to, taki się już urodził

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło o Przemola oczywiście, wyzywa od złodziei

sam aniołkiem widać jest, złodziej to ten który sprzedaje ściągnięte rzeczy a nie ten kto zasysa dla siebie

ale widać nie każdy potrafi to zrozumieć, nie wińmy go za to, taki się już urodził

:)

NIe wyzywam. Jedynie ciesze sie, ze wreszcie jakis provider blokuje p2p. "Zasysanie" dla siebie filmow czy gier uwazam za zlodziejstwo.

Urodzilem sie wczesniej niz sie poznali Twoi rodzice pewnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam następujący problem. Posiadam wersje łącza 512kb/s. Limit wykorzystałem niestety, ale prędkość łącza została zbyt drastycznie zmieniona (spadła). Wiedziałem o limicie danych natomiast, z tego co pamiętam, po wykorzystaniu limitu prędkość powinna wynieść nie mniej niż 64kb/s zgadza sie ? Natomiast moja wynosi raptem.......26kb/s. I gdzie tu sprawiedliwość ? Jakie ponieść kroki w tej sprawie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, no to mnie kiedyś oszukali mówiąc o 64kb/s w obie strony. Jednym sowem FUCK.

 

A tak poza tym. CHciałbym się wgłebiś w sprawę p2p. Rzeczywiśice używam często p2p w postaci torrentow noi rzeczywiście dostęp jest bardzo ekhm...wolny. Czy można jakoś w tej sprawie poradzić ? Bo tak poza tym, jest bardzo wporządku. Szczególnie cieszy mnie up 256kb, podszas gdy dzieci neostrady maja 128 az do łącza 1mb. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie udalo mi sie zmusic do sensownej pracy jakiegokolwiek z klientow torrentowych, nie osiagnolem nigdy wiecej niz 13KB/s na laczu 512/256. Natomiast emule to inna sprawa, od dawien dawna korzystam rowniez i teraz na 512/256 i wczesniej 256/128 wyciagam max ile fabryka (mm) dala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam multimedie 512/256 i pingi w grach 30 , czasem dochodzi do 50 ms..

Na torrentach osiagam predkosci do 60 kb/s ;) To zalezy od ilosci seedow..

Na emule sredni tranfser to 40 kb.. Wiec jest bardzo dobrze ;P

Polecam kazdemu multimedie gdyz teraz za 28 zloty jest 1mb.. Bede miec wlasnie 1024/256 kb od marca.. TPSA wymiera przy MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam multimedie 512/256 i pingi w grach 30 , czasem dochodzi do 50 ms..

Na torrentach osiagam predkosci do 60 kb/s ;) To zalezy od ilosci seedow..

Na emule sredni tranfser to 40 kb.. Wiec jest bardzo dobrze ;P

Polecam kazdemu multimedie gdyz teraz za 28 zloty jest 1mb.. Bede miec wlasnie 1024/256 kb od marca.. TPSA wymiera przy MM.

28zl dla nowych abonentow jest, dla nas aktualnych to bedzie ok 100zl, takze nie licz na jakis rabacik :D

Musialbys po zakonczeniu umowy przeczekac 3 miesiace i podlaczyc sie wtedy jako nowy. Rownierz nowy necik na mame, brata czy babcie nie wchodzi w gre, bo konto jest przypisane do mieszkania, a nie na osobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy jednak od miasta :) Koleś ostatnio przedłużał umowę z MM i zaproponowali mu...ofertę z promocji :) Plus tam jakiś rabacik na TV :) Pozdro.

 

Ja natomiast płacę: 55 zł za neta 512/256 kb/s (umowa na 12 msc) i 26 zł za TV pełny pakiet (umowa również na 12 msc) :)

Edytowane przez cymex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy jednak od miasta :) Koleś ostatnio przedłużał umowę z MM i zaproponowali mu...ofertę z promocji :) Plus tam jakiś rabacik na TV :) Pozdro.

Tylko że masz dwie "promocje".

Jedna dla nowych gdzie płaci sie grosze i drugą dla ludzi którzy przedłuzaja umowe.

Tez dostałem "rabacik" na tv (jeah, całe 5zł mniej, ale odbili to sobie podwyżką :lol:) i tańszy internet (wow, płace 50zł zamiast 70 za 256 :lol:). Tez jestem z Olsztyna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem happy bo skończyła mi się umowa promocyjna i wypowiedziałem usługę B), płaciłem 59.99 za 256 przez 15 miesięcy. Niestety od środy zostaje bez neta i koncepcji jakiego dostawcę teraz wybrać :-| . Może przeczekam te 3 miesiące i wezmę od nowa z MM.

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam juz Multimedie od dluzszego czasu, ale zmniejszenie predkosci zauwazylem jakies pol roku temu. W chwili obecnej mam 1Mbit a transfer przez p2p (probowalem wszystkich, nawet opery, ktora podobno nie jest filtrowana...) oscyluje wokol 1 - 2kb (powinno byc 128kb, tak dla przypomnienia...). Oczywiscie z ftp i http download i upload jest prawidlowy. Jedyny powod dla ktorego mam watpliwosci co do pojscia do nich i wyrazenia im w bardzo brzydki sposob co o nich mysle i co zrobie z ich umowa jest nielegalne oprogramowanie. Boje sie, ze jak ja im pogroze sadem, rzecznikami itp to oni moje dane hop siup na policje i sprawa zalatwiona. Dla nich sytuacja idealna, dla mnie beznadziejna. Najlepsze jest to, ze wlasnie jakies pol roku temu podpisalem nowa umowe na 2 lata (!).

 

Kolejna piekna rzecza, ktora mnie podnosi na duchu, jest fakt, ze moj kolega posiada internet z Vectry 512kbit, a jego download z ftp http p2p spokojnie dochodzi do 128 kb...

 

Jezeli ktos wpadnie na jakies rozwiazanie, np znajdzie program crackujacy ich filtry :lol: to niech mi napisze na jasiekn@gmail.com Pozdrawiam.

Ps J***C MULTIMEDIE!!! J***C MULTIMEDIE!!! J***C MULTIMEDIE!!! J***C MULTIMEDIE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam juz Multimedie od dluzszego czasu, ale zmniejszenie predkosci zauwazylem jakies pol roku temu. W chwili obecnej mam 1Mbit a transfer przez p2p (probowalem wszystkich, nawet opery, ktora podobno nie jest filtrowana...) oscyluje wokol 1 - 2kb (powinno byc 128kb, tak dla przypomnienia...). Oczywiscie z ftp i http download i upload jest prawidlowy. Jedyny powod dla ktorego mam watpliwosci co do pojscia do nich i wyrazenia im w bardzo brzydki sposob co o nich mysle i co zrobie z ich umowa jest nielegalne oprogramowanie. Boje sie, ze jak ja im pogroze sadem, rzecznikami itp to oni moje dane hop siup na policje i sprawa zalatwiona. Dla nich sytuacja idealna, dla mnie beznadziejna. Najlepsze jest to, ze wlasnie jakies pol roku temu podpisalem nowa umowe na 2 lata (!).

 

Kolejna piekna rzecza, ktora mnie podnosi na duchu, jest fakt, ze moj kolega posiada internet z Vectry 512kbit, a jego download z ftp http p2p spokojnie dochodzi do 128 kb...

 

Jezeli ktos wpadnie na jakies rozwiazanie, np znajdzie program crackujacy ich filtry :lol: to niech mi napisze na jasiekn@gmail.com Pozdrawiam.

Ps J***C MULTIMEDIE!!! J***C MULTIMEDIE!!! J***C MULTIMEDIE!!! J***C MULTIMEDIE!!!

 

W nowych emule jest taka opcja jak maskowanie, sprobuj, u mnie albo niema blokady, albo to dziala :D (mm 512)

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Multimedie 512/256 za 55 zł na 12 miesięcy. Pingi w granicach 30ms do nich, bez limitów i blokowania P2P, stały IP, modem ethernetowy. W umowie co prawda piszą że limit 15Gb i dynamiczne przydzielane IP ale widocznie różnie jest w różnych miastach. Pozdrawiam.

Edytowane przez marotf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem i cały czas sprawdzam często ściągając ponad te 15 GB na miesiąc. Pozatym nie mają mnie w bazie danych limitów i sprawdzić ile mi zostało GB limitu nie moge. Wcześniej na łączu 128/64 też limitów nie miałem.

Edytowane przez marotf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem i cały czas sprawdzam często ściągając ponad te 15 GB na miesiąc. Pozatym nie mają mnie w bazie danych limitów i sprawdzić ile mi zostało GB limitu nie moge. Wcześniej na łączu 128/64 też limitów nie miałem.

No to zebys sie nie zdziwil, jak mialem 256 (limit 10gb) to mnie zblokowali po 34gb, a teraz jak mam 512 (15gb) to udalo mi sie w lutym 23giga i ciach !, takze jak przekroczyles limit np do 20 to jeszcze nie znaczy ze go nie masz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...