Skocz do zawartości
luki_pc

Internet Multimedia/Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z MM w Kwidzynie od półtora roku. Na początku było to 256/256 bez limitów, a od stycznia 2007 512/256. Po przesiadce nastąpiło małe zaskoczenie - teoretycznie był ten limit 15GB natomiast ja średnio zasysam 25-30GB na miesiąc i żadnych limitów nie uświadczyłem :)

Jedyny ból to cena, ale do końca tego roku jakoś przeżyję. Mam tylko nadzieję, że do tego czasu zrozumieją swój wygłup...

Co do jakości nie mam żadnych zastrzeżeń - zero awarii w ciągu 1.5 roku, żadnych spowolnień w down czy uploadzie, pingi też całkiem całkiem. Generalnie jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdził ktoś żądanie internetu za 25zł/2Mbit na miesiąc? Umowa pewnie na 3 lata.

Pewnie pierwszy rok za 25zł, a następnym roku/latach kilka razy więcej. :damage_wall:

 

Transferu raczej nie podniosą, chociaż byłoby mi miło gdyby z moich 256 zrobiło się 512 kbit/s. ;]

Edytowane przez _caveMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSAEINTR 10004 Interrupted system call (NET_SendPacket ERROR:WSAEINTR)

 

Macie rozwiazanie na ten problem? Bo skutecznie uniemozliwia mi gre w cs, css i inne mody do hl1/hl2.

Dodam ze standardowych rozwiazan probowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są nowe promocje w Olsztynie gdyby ktoś był zainteresowany. Za kablówkę z internetem 512 wychodzi razem 60,98(kablówka 35,68 + 25,30zł za net), umowa na 12 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem umowę na 1mb za 44.01zł miesięcznie, z czego przez pierwsze 3 miesiące internet jest za 1zł. Promocja dotyczy tylko Olsztyna i okolic :lol:

Nieźle pozamiatali ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh, mialem u nich internet od wrzesnia 2003 do maja 2006, na poczatku 64/64, ostatecznie 160/160. Jakość połączenia świetna, niestety zarówno prędkość, jak i cena - tragiczne. Szczęśliwie udało mi się przenieść do Pronetu, łącze 1Mb / 1Mb i pierwsze pol roku za przyslowiową złotówkę (przy umowie na dwa lata), pozniej 63 zł / mies. Od stycznia za darmo prędkość została podniesiona do 2 Mb / 1 Mb, natomiast w godzinach 0.00 - 12.00 4 Mb / 2 Mb. Naturalnie multimedia moze sie przy tym schować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak honor pisał, umowa ta jest na 18miesięcy.

Niestety w Olsztynie nie ma zbyt dużego wyboru wśród dostawców, oprócz superszybkich radiówek (hehehehe) zostaje vectra, kolejówka no i pozostałe ogólnopolskie sieci....

Z vectrą lepiej nie mieć nic wspólnego, natomiast w porównaniu z innymi dostawcami multimedia wypadają super pod względem jakości jak i ceny...

 

Też miałem sie z nimi już żegnać ze względu na ceny....a tu takie pozytywne zaskoczenie i kolejny cyrograf ;]

Szkoda tylko tego upload'u łącza...:(

darkx, serio tylko pozazdrościć takiego łącza za taką cenę...ale znając życie to jeszcze sobie na takie poczekam ;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem kilka miechów wcześniej o jakieś promocje to powiedzieli, że dla aktualnych klientów nie maja, tylko dla nowych. No noz się otwiera za takie traktowanie. 3 lata płacenia rachunków i maja człowieka gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem happy bo skończyła mi się umowa promocyjna i wypowiedziałem usługę B) , płaciłem 59.99 za 256 przez 15 miesięcy. Niestety od środy zostaje bez neta i koncepcji jakiego dostawcę teraz wybrać :-| . Może przeczekam te 3 miesiące i wezmę od nowa z MM.

Miałem dobre przeczucie, że warto będzie trochę przeczekać :) . W międzyczasie jechałem na wifi 1Mb za 30 ziko, jednak takie rozwiązanie miało wady. Pingi po 300ms, czasami po 3s(w cs) :blink: . Teraz spece z MM poszli po rozum do głowy i sklecili całkiem przyjemne promocyjki :mrgreen: . Co do przyszłościowych cen: za rok może być tylko taniej B-) .

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystalem nigdy wczesniej z multimedii tylko z neostrady. Czy moge skorzystac z promocji 20%rabatu czyli internet+kablowka jezeli mieszkam w domu jednorodzinnym? W moim miescie multimedia jest dostepna. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam TV i Telefon z multimedii, chciałbym założyć także internet. Jest takie coś jak 3w1 ale nie wiem czy moge to miec w swoim miescie (Dębica). Zalezy mi na niskim abonamencie za internet (55 w dol), wymagam zewIP oraz BRAKU limitów. Multimediowcy dali mi modem-router(?) SpeedTouch 546, od niego kabel leci do dekodera tv, w domu mam 2 PC i chciałbym rozdzielić neta bezprzewodowo, sa w ich ofercie takowe routery ?. Wybaczcie jesli odpowiedzi na moje pytania juz byly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, ze sobie mozna dzielic 'bo nikt nie sprawdza', ale zgodnie z regulaminem nie wolno (nawet jesli jest nieaktualny). Pytalem sie w styczniu jak to jest no i mi powiedzieli ze iles tam trzeba doplacic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem umowę na 1mb za 44.01zł miesięcznie, z czego przez pierwsze 3 miesiące internet jest za 1zł. Promocja dotyczy tylko Olsztyna i okolic :lol:

Nieźle pozamiatali ;>

:lol2:

No więc kilka słów od "zadowolonego" klyjenta.

Od 4 dni powinienem mieć 1mb. Nie mam. Za to od 30lipca mam 512kb/s. :lol:

Modem oczywiście codziennie rano się resetuje (wiadomo, listwa).

Tak jak nigdy nie było problemów z przyspieszaniem łącza i już pierwszego dnia miesiąca można było spodziewać sie nowej prędkości, tak teraz po prostu lecą sobie w kule. Rachunek też dostałem na jakąś kwotę z kosmosu która nijak się ma do nowej (albo i starej) umowy. Zamiast taniej jest drożej.

No i BOK. Jest chyba specjalnie otwarty w tych krzywych godzinach (9-17), po to żeby normalni ludzie nie mieli czasu na załatwienie sprawy :lol2: O wolnych sobotach nie wspominając... :mur:

 

 

Na końcu chciałbym serdecznie pozdrowić kolegę, który na sygnał w kablu czekał tylko miesiąc. Oczywiście telefony, wizyty w BOKu nic nie dały i sygnał puścili kiedy to im się podobało :lol:

 

 

update:

No i załatwiłem. Chyba pół miasta było w BOKu z błędnymi fakturami <_<

A za wolne łączę miałem dlatego że w ich bazie danych widniałem jako osoba z podpisaną umową na 512kb :mur:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni wydzwanialem do BOKu zeby przyslali fachowca bo net siadl. Polaczenie komp modem ok, modem nie mogl przejsc w tryb online.

Pierwszy dzien: zgloszenie usterki.

Drugi dzien: netu nie mam, dzwonie do BOK, a mila pani mowi ze zgloszenie o nr ktory podalem nie istnieje :D Okazalo sie ze nr zgloszenia zostal zmieniony i czas na naprawe zaczal byc liczony od poczatku (maja 24h)

Dzien trzeci: netu nadal brak, dzwonie znowu, nie byłem miły, kobieta sie troche nasluchala i nie wiedziala co ma mowic bo kilka razy musialem zapytac halo halo :P Oczywiscie trzeci raz pytala mnie jakie diody sie pala na modemie, czy w systemie jest wszystko ok. Znowu sobie posluchala i uwaga! Stwierdzila ze przysla montera nastepnego dnia o 10 rano :)

Dzien czwarty: monter pojawil sie po 9 :D 10 minut roboty przy ich urzadzeniach na klatce schodowe i net dziala.

 

Kufa, po trzech dniach doszli do wniosku zeby kogos przyslac, zeby sprawdzil na miejscu co i jak, tragedia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...